7 geriausios elektrinės kavos malūnėlės namams

Jei tai, ko ieškote, yra ruošiant gerą kavą nebus verta dėti tirpios kavos į puodelį karšto vandens gauti tai. Geriausia nusipirkti gerą kavamalė kad galėtumėte mėgautis tikrai nepakartojama patirtimi su kava, kuri pripildys visus jūsų pojūčius ir kurią tikrai pamilsite.

Geros kavos aromatas ir skonis yra a gera valgymo patirtis, kad patenkintumėte savo pojūčius. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad galite įgyti patirties a geros kavos, nereikia eiti į jokį itališką restoraną ar kavinęypač jei namuose turite gerą kavos malūnėlį.

Šiandienos įraše mes atsidavėme raskite jums tinkamiausius kavos malūnėlių variantusir už geriausią kainą.

Kokia yra geriausia elektrinė kavamalė namuose?

Kokybė kavos užpilas priklauso nuo daugelio faktorių o vienas pagrindinių – kavos malimas. Dėl šios priežasties jūsų pasirinkto malūnėlio kokybė bus labai svarbi, ypač jei tai elektrinis modelis, nes jie pasižymi geriausiu našumu.

Naudoti a rankinė šlifavimo mašina nei elektrinė, pastarasis yra geriausias jūsų pasirinkimas. Dėl šios priežasties kviečiame sužinoti geriausius pasirinkimus, kuriuos rasite rinkoje.

Tai yra geriausios kavos malūnėliai:

1. Elektrinė kavamalė Bosch TSM6A013B

elektrinis kavos malūnėlis-bosch-tsm6a013b.jpg
Bosch TSM6A013B elektrinė kavamalė

Yra iš geriausiai parduodami rinkoje, ir ne pigiau, nes turi tiesiog išskirtinę kokybę. Ačiū jūsų nerūdijančio plieno peiliukai leidžia labai smulkiai ir tiksliai pjaustyti, išgaunant aukštos kokybės kavą. Jis sukurtas naudojant a apsaugos sistema, kuri neleidžia jos įjungti, kol neuždarytas dangtis.

Jis taip pat siūlo a apsaugos jungiklis kuri leidžia išvengti nelaimingų atsitikimų arba įsijungia savaime. Turi galia vienu metu sumalti iki 75 gramų kavos pupelių. Visa tai kompaktiškame patrauklaus dizaino modelyje, kuris lengvai pritaikomas visose virtuvėse. Be to, jį labai lengva valyti ir laikyti, todėl sutaupysite daug laiko.

Atsiliepimai apie šį modelį yra gana teigiami, užtikrinant, kad „kavą paverčia labai labai smulkiais milteliais„, tai užtikrins, kad jūsų namuose bus tobula kava. Jie taip pat pabrėžia savo „180W galia“, kurio pakanka pasiekti savo tikslą ir pasiūlyti geros kokybės šviežiai maltą kavą.

žiūrėti kainą

2. Motorizuota kavamalė Aigostar Breath 30CFR

kavos malūnėlis-su varikliu-aigostar-breath-30cfr.jpg
Aigostar Breath 30CFR motorizuota kavamalė

su labai artimais santykiais geras tarp kokybes ir kainos, neabejotina, kad šis malūnėlis yra puikus pasirinkimas jums. Šis malūnėlis siūlo keletą nerūdijančio plieno ašmenys, besisukantys nuo 10 000 iki 15 000 aps./min. leisdami išgerti maltos kavos per kelias sekundes. Tai universalus modelis, leidžiantis sumalti visų rūšių grūdus ir prieskonius.

Jis pagamintas iš plastiko visiškai atsparus ir be jokių sveikatai pavojingų cheminių medžiagų. Jo apsaugos sistema leidžia neužsivesti neuždarius dangčio. Norėdami juo naudotis, tereikia paspauskite mygtuką, kad pradėtumėte ir atleiskite, kad nustotų šlifuoti. Dėl skaidraus dangtelio matysite, kaip ruošiasi jūsų kava, ir žinosite, kada ją sustabdyti.

Didžioji dauguma nuomonių apie šį modelį yra visiškai teigiamos ir teigia, kad tai yra „lengvas naudojimas ir puikūs rezultatai„. Be to, jie užtikrina, kad „šlifuoja daug ir labai gerai“, ir jie pabrėžia, kad kadangi esate toks mažas, su šiuo modeliu gaunate išskirtinį našumą.

žiūrėti kainą

3. Elektrinė kavamalė Melitta 100W

elektrinė-kavamalė-melitta-100w.jpg
Melitta 100W elektrinė kavamalė

Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote a didelės talpos elektrinis malūnėlisypač todėl, kad jį galima sumalti iki 200 gramų kavos vienu metu. Ji siūlo storio pasirinkimo sistemą, priklausomai nuo to, ko ieškote. Iš viso siūlo 17 maltos kavos variantųir gali sumalti nuo 2 iki 14 puodelių kavos.

Yra labai paprastas naudoti modelis, nes užteks tik užpildyti jo baką grūdais, sureguliuoti grūdų kiekį, storį ir paleisti. Jis išsiskiria tuo, kad siūlo a labai mažas energijos suvartojimas tik 100Wir automatinio išjungimo sistemą, kai ciklas baigiasi. Tai labai lengvai valomas modelis, nes jo elementai yra nuimami, todėl jums bus lengviau jį tinkamai išvalyti.

Vartotojai, nusipirkę šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, užtikrindami, kad jis yra „puikiai tinka espresui„. Jie taip pat pabrėžia, kad tai „praktiškas ir efektyvus malūnėlis“, todėl tai yra aksesuaras, kurio negali trūkti jūsų virtuvėje, jei ieškote geros kokybės.

žiūrėti kainą

4. Motorizuota kavamalė KYG mini malūnėlis

kavos malūnėlis-su-motor-kyg-mini-grinder.jpg
KYG mini malūnėlis motorizuotas kavos malūnėlis

Tai yra didelio galingumo kavos malūnėlis nes jo viduje yra 300 W variklis. Šis malūnėlis siūlo viską, ko reikia, kad jūsų kava būtų tobulai sumalta, ypač dėl jos nerūdijančio plieno peiliukai Jie leidžia labai efektyviai supjaustyti kavos pupeles. Visos jo kūno medžiagos yra visiškai be BPA todėl jis yra visiškai saugus.

Jo saugos mechanizmas mygtuku leis neįsijungs nepaspaudus maitinimo mygtuko. Kai kava bus tokia, kokios norite, tiesiog atleiskite mygtuką ir aparatas automatiškai sustos. Jų talpa 100 gramų maždaug kavos, o tai leidžia gerai sumalti kavą savo namuose.

Pasak vartotojų, kurie įsigijo šį malūnėlį, jie teigia, kad tai „patogus ir labai paprastas naudoti“, be to, kad „tinka malti sėklas“. Kita vertus, jie teigia, kad tai yrageras produktas ir labai lengvai valomas“. Tačiau turėkite omenyje, kad tai nėra pats geriausias pasirinkimas, jei norite espreso malūnėlio.

žiūrėti kainą

5. Elektrinė kavamalė NWOUIIAY 300W

elektrinis kavos malūnėlis-nwouiiay-300w.jpg
NWOUIIAY 300W elektrinė kavamalė

Tai kavos malūnėlis aukštas galia siekia 300Wir tai siūlo kai kuriuos peiliukus, pagamintus Lietuvoje Nerūdijantis plienas. Jis turi galimybę…