7 geriausi vyno šaldytuvai ar vyno rūsiai namams

Jeigu nori mėgaukitės vynu namuose be nemalonių staigmenų, be jokios abejonės, reikės palaikyti tinkamoje temperatūroje, kad būtų galima išsilaikyti kaip reikiant. Tam jums reikės a vyno šaldytuvas, taip pat žinomas kaip vyno rūsyskaip ir tą, kurią pasirinkome kaip 1 atrankos, kurią šiandien pristatome, numeriu Cecotec Grand someljėkuri suteiks jums unikalių savybių ir didelę talpą.

Priklausomai nuo to, ar tai a raudonasis, putojantis, baltas arba rožinis vynas, kiekvienas turi idealią vartojimui temperatūrą. Todėl, norėdami pasiekti tikslią temperatūros tašką, kurio reikia jūsų vynams, turite rinktis iš daugybės vyno rūsių, kuriuos rasite rinkoje.

Taigi, jei norite nusipirkti vieną iš geriausių vyno rūsių rinkojekviečiame toliau tai skaityti paštu atsargiai, kad rastumėte savo.

Kokį vyno šaldytuvą geriausia naudoti namuose?

čia yra platus pasirinkimo pasirinkimas kad vynai puikiai išsilaikytų dėl specialaus šaldytuvo. Dėl šios priežasties pasirūpinome, kad pasirinktume tik 7 geriausi variantai, kuriuos rasite rinkoje. Taigi, kviečiame toliau skaityti, kad galėtumėte pasirinkti variantą, kuris geriausiai atitinka tai, ko ieškote.

Tai yra geriausi vyno rūsiai namams po mūsų analizės:

1. Šaldytuvas 25 litrų vyno buteliams Cecotec Grand Sommelier 800 CoolWood

šaldytuvas-vyno-buteliai-25-litrai-cecotec-grand-sommelier-800-coolwood.jpg
Šaldytuvas vyno buteliams 25 litrai Cecotec Grand Sommelier 800 CoolWood

Tai puikus modelis, turintis a bendra talpa 8 buteliams vyno, ir kuris turi dvigubai izoliuotas stiklines duris su veidrodine apdaila. Viduje rasite keletą medinių lentynų. Tai šaldytuvas, kuriame yra a A tipo energijos vartojimo efektyvumasir turi technologiją, leidžiančią išvengti bet kokios rūšies vibracijos, kuri išsaugos jūsų vynus be jokių problemų.

Turi Automatinio atšildymo technologija tai padeda išvengti šalčio problemų, kurios gali turėti įtakos jūsų vyno kokybei. Temperatūra gali būti lengvai reguliuojama nuo 8 iki 18°C, o dėka jos jutikliniu valdymo skydeliu bus lengviau pasirinkti tinkamą temperatūrą už tavo vyną Jame yra visiškai atvira atidarymo sistema su šoniniu durų atidarymu ir savaime užsifiksuojančia sistema, apsaugančia nuo temperatūros svyravimų.

Šis modelis turi labai gerų vartotojų atsiliepimų, kurie jį įsigijo, todėl užtikrina, kad „Jis turi gana elegantišką dizainą ir, nepaisant šiek tiek triukšmo, yra puiki galimybė palaikyti vyno temperatūrą.„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai puikus raudonojo vyno modelis ir kelia triukšmą, ypač kai reikia pasiekti idealią temperatūrą“. Tai puikų kainos ir kokybės santykį pasižymintis šaldytuvas, nors kai kurie vyno buteliai į tokio tipo šaldytuvą netelpa.

žiūrėti kainą

2. 47 litrų vyno šaldytuvas Jautis PTWC-18

vyno-šaldytuvas-47-litrai-taurus-ptwc-18.jpg
Vyno šaldytuvas 47 litrai Taurus PTWC-18

Yra termoelektrinis vyno rūsys kuris idealiai tinka vyno kokybei ir skoniui apsaugoti tiek trumpuoju, tiek ilgalaikiu laikotarpiu. Tai šaldytuvas, kuris nesukelia jokios vibracijos, todėl vynas išlieka idealios būklės be pakeitimų absoliutus. Tai labai tylus modelis, kuris leis pasiekti puikų našumą ir taip pasiekti tobulą savo vyno išsaugojimą.

Suskaičiuok su vienu speciali vidinė izoliacija, kuri leis palaikyti pastovią drėgmę, kad kamštiena neišdžiūtų ir taip neleis orui tiesiogiai liestis su vynu. Rūkyto grūdinto stiklo durelės užtikrina tamsą šaldytuvo viduje ir blokuoja UV šviesą, kuri gali pakenkti jūsų vynams. Jis turi pilną pajėgumą už 18 butelių, ir tavo dėka Jutiklinis skydelis Galite reguliuoti temperatūrą nuo 12 iki 18°C.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš jį įsigijusių žmonių, kurie užtikrina, kad „Jis turi labai elegantišką dizainą, palaiko puikią butelių temperatūrą, o jutiklinis skydelis yra labai praktiškas„. Be to, jie teigia, kad „Jis turi labai gerą apdailą, labai patrauklią estetinę liniją, taip pat yra labai tyliai veikiantis modelis.„. Tai puikus sprendimas, jei ieškote didelės talpos šaldytuvo vynams, leidžiančio pasiekti puikų našumą.

žiūrėti kainą

3. Vyno rūsys 33 litrai Orbegozo VT 1220

vyno rūsys-33-litrai-orbegozo-vt-1220.jpg
Vyno rūsys 33 litrai Orbegozo VT 1220

Tai aukštos kokybės vyno rūsys, išsiskiriantis gana kompaktišku dydžiu ir a talpa 12 butelių vyno. Be to, jis išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu, o jo bendra galia bus 70 W, o tai leidžia puikiai vėsinti savo vynus. Tai turi energiją taupantis LED apšvietimaskad galėtumėte matyti interjerą ir lengviau išsirinkti buteliuką.

Jis turi asortimentą reguliuojama temperatūra nuo 11°C iki 18°C, kad jūsų vynai būtų idealios temperatūros. Turi automatinio atitirpinimo funkciją, kuri neleidžia susidaryti ledui. Dėl jo galima lengvai valdyti jutiklinis skydelis ir jo skaitmeninis ekranaskad galėtumėte pasirinkti optimalią vyno laikymo temperatūrą.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai gerų nuomonių apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai visai neblogas šaldytuvas, kuris pasiekia nurodytą temperatūrą su minimaliu triukšmo lygiu, todėl gali būti gana patogus„. Jie taip pat užtikrina, kad „Tai puikus pasirinkimas kokybės ir kainos atžvilgiu, o temperatūra yra puiki, taip pat su vidiniu apšvietimu galite sufokusuoti butelius ir taip jausite didesnį komfortą„. Tai gana kompaktiškas modelis, kurio energijos sąnaudos yra mažos ir eksploatacijos metu nekeliamas didelis triukšmas.

žiūrėti kainą

4. 50 litrų vyno šaldytuvas Klarstein Shiraz Slim One

vyno šaldytuvas-klarstein-shiraz-slim-uno.jpg
Vyno šaldytuvas 50 litrų Klarstein Shiraz Slim Uno

Tai tikrai vienas iš geriausi šaldytuvai, kuriuos galite rasti rinkoje, ir tokiu būdu galėsite turėti aukščiausios kokybės vyną, kuris leis išlaikyti vyno butelius tinkamoje temperatūroje. Suskaičiuok su vienu Plonas dizainas, leidžiantis jį pastatyti bet kurioje virtuvės vietoje. Šio šaldytuvo dėka galėsite išlaikyti vyno aromatą ir išlaikyti jį šaltą idealioje temperatūroje.

Tai labai paprasta naudoti ir leidžia laikyti iki 18 butelių vyno 5–18 °C temperatūroje. Temperatūra gali būti lengvai reguliuojama naudojant jutiklinį skydelį, kuris leis jums pasiekti puikų našumą. Turi LED apšvietimas,…