7 geriausi veido garintuvai jūsų veidui

The Jūsų veido odos priežiūra ir sveikata Tai yra kažkas, ko neturėtumėte pamiršti, nes tai yra dalis, dėl kurios dauguma žmonių nerimauja bet kuriame amžiuje. Norint turėti geresnę veido valymo rutiną, geriausia turėti vieną iš geriausi veido garintuvai, nes taip nuo odos pašalinsite visus nešvarumus, išlaikydami ją spindinčią ir sveiką. Iš pasirinkimo, kurį šiandien pristatome, mūsų mėgstamiausias yra EZBASICSnes tai yra geriausia, ką galite gauti visiškai giliai išvalyti veidą.

Priklausomai nuo jūsų odos tipo, galite tai padaryti kas savaitę, kas dvi savaites giluminis valymas ir gali būti atliekamas naudojant skirtingus įrenginius. Rinkoje galite rinktis iš šimtų skirtingų modelių, o šiandien mes išanalizavome ir pasirinkome geriausi variantai kad galėtumėte pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų poreikius.

Koks yra geriausias veido garintuvas veidui?

tu gali rasti daug veido garlaivių kurie gali padėti atverti poras, kad galėtumėte giliau išvalyti. Tačiau ne visi jie yra vienodi, o kai kurie turi papildomų funkcijų, todėl šiandien mes kalbėsime apie 7 geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkojetodėl galėsite pasirinkti modelį, kuris visiškai atitinka jūsų poreikius.

Tai yra geriausi veido garintuvai jūsų veidui iš mūsų apžvalgos:

1. Veido garintuvas EZBASICS KD2331A

veido-steamer-ezbasics-kd2331a.jpg
EZBASICS KD2331A veido garintuvas

Tai apie a Veido garintuvas kuri sukuria nanojoninius garus, kurie gali geriau prasiskverbti per odą, sustabdo tradicinius garintuvus. Tai prietaisas, kuris veiks su distiliuotu arba išvalytu vandeniu, ir suteiks raminančią miglą vos per 30 sekundžių. Rekomenduojama jį naudoti mažiausiai 10 minučių, kad pasinaudotumėte visais privalumais, kuriuos jis turi jūsų odai.

antgalis Garų srautas yra visiškai reguliuojamas, todėl galite jį naudoti labai patogiai. Idealiai tinka aromaterapijai, nes į vatos diskelius galima įlašinti eterinių aliejų. tavo kūnas yra pagamintas iš ABS didelis atsparumas ir visiškai ekologiškas. Jame yra apsaugos sistema, kuri automatiškai jį išjungs, jei jame nėra vandens, todėl idealiai tinka jūsų veido būklei palaikyti.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „labai gerai atveria poras ir valo, taip pat labai naudinga plaučiams„. Be to, jie teigia, kad „juo labai paprasta naudotis ir jis labai atpalaiduoja, todėl visiškai to verta, ir automatiškai sustoja, kai baigiasi vanduo„. Tačiau, nepaisant to, kad nurodyta, kad jis turi nerūdijančio plieno odos komplektą, kai kurie vartotojai teigia, kad jie gavo tik garintuvą.

žiūrėti kainą

2. Veido garintuvas Wolady DEFS71204

veido-steamer-wolady-defs71204.jpg
Wolady DEFS71204 veido garintuvas

Jei ieškai veido pirtistai geriausia alternatyva, kurią galite rasti rinkoje, nes ji siūlo a 40°C temperatūra kuri leidžia gana efektyviai išplėsti poras, kad išvalytumėte odą. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip drėkintuvas kuris leis jums palengvinti kvėpavimą, pagerinti miegą ir sumažinti akių užgulimą. Leidžiama naudoti eterinius aliejus aromaterapijakuris leis jums turėti didesnį universalumą.

Šiame modelyje yra rinkinys 3 įrankiai, kad galėtumėte lengvai išvalyti inkštirus. Juo labai paprasta naudotis, o jame yra 70ml vandens talpos elektroninė sistema, su kuria karšto vandens pasigaminsite vos per 10 minučių. Jis turi kompaktišką dizainą, todėl jį galite lengvai pasiimti visur. Is pagamintas PP kuri suteikia jai didelį atsparumą ir didelį saugumą bei apsaugą.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį, kuris užtikrina, kad „Gana patogaus dydžio, neužimantis per daug vietos, o garų išskiria pakankamai, kad gerai nuvalytų veidą.„. Be to, jie teigia, kad „Tai labai paprasta naudoti, puikiai veikia ir yra labai gero kainos ir kokybės santykio.„. Tai puikus pasirinkimas, jei tai, ko ieškote, yra modelis, kurį gana paprastai galite pasiimti visur.

žiūrėti kainą

3. Veido garintuvas Nivlan TOOLS-LA-005

veido-steamer-nivlan-tools-la-005.jpg
Veido garintuvas Nivlan TOOLS-LA-005

Be jokios abejonės, tai labai efektyvi garinimo sistema. aukštos kokybės, kuri leidžia gana efektyviai atverti poras ir pašalinti nešvarumus. apima a Tikra nanojoninių garų technologija, kuris leis geriau įsiskverbti į odą. Sistema prasidės dirbti vos per 20 sekundžių, kad galėtumėte labai greitai pradėti atpalaiduoti veidą.

Jis veikia vienu mygtuku, ir jūs galite pridėti eterinių aliejų. Tai visiškai profesionalus įrenginys, kurį tikrai paprastai galite įdėti bet kur savo namuose. Turi bendra galia 300W, kuri leidžia pasiekti puikų našumą. Jo vandens bakas leidžia garuoti nuo 15 iki 18 minučių.

Tie, kurie nusipirko šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų ir užtikrina, kad „Tai suteikia labai malonų pojūtį, o esencijas galite įdėti labai paprastai, kad galėtumėte atsipalaiduoti„. Kita vertus, jie tikina, kad „Koks jis mažas, jis puikiai veikia, yra labai praktiškas ir labai gražaus dizaino„. Tai gana kompaktiškas modelis, kurį galite naudoti bet kurioje savo namų vietoje tikrai paprastai, be jokių nepatogumų.

žiūrėti kainą

4. Veido garintuvas Sanqiao SQ-0005

veido-garlaivis-sanqiao-sq-0005.jpg
Sanqiao SQ-0005 veido garintuvas

Tai vienas iš geriausi modeliai, kuriuos rasite rinkoje Jei ieškote veido purkštuvo, kuris atvertų poras ir pagerintų kraujotaką. Dėl purkštuvo sklindančių garų jis padės sudrėkinti odą, o jūs galėsite atlikti labai gilų valymą. Turi laikmatį ir a ozono funkcija naikinti bakterijas, negyvą odą ar toksiškas medžiagas iš odos. Dėl iki 60 minučių trukmės laikmačio galite lengviau valdyti visas šio tipo priežiūros procedūras ant veido.

Šis purkštuvas Yra 750 W šildytuvas, ir iš viso yra 700 ml purškimo stiklinė. Tai praktiškas modelis, turintis 4 ratus, kad galėtumėte lengvai jį perkelti ir jo aukštis gali būti reguliuoti nuo 82cm iki 120cm. Galite įpilti vandens neišjungę įrangos, o tai leis jums turėti didžiausią įmanomą universalumą. Jei įrangai pritrūksta vandens, ji automatiškai nustos veikti, kad būtų išvengta įrangos sugadinimo.

Vartotojai, įsigiję šį modelį…