7 geriausi robotų dulkių siurbliai: Automatika 2.0

turėk robotas dulkių siurblys namuose Tai kažkas, kas padės sutaupyti daug laiko valant namus. Be to, vis daugiau robotai dulkių siurbliai Jie yra prieinami bet kokiam biudžetui, todėl galite turėti puikių pasirinkimų, kai ieškote būdo, kaip paprastai ir patogiai išvalyti namus.

Bėgant metams šie robotai tobulėjo ir tampa vis efektyvesni, ir kad ir kokie maži jie atrodytų, daugelis daugiau galios, nei galite patikėti. Bet kokiu atveju jie valo taip pat, lyg tai padarytumėte rankiniu būdu, tačiau tai taip pat priklausys nuo jūsų pasirinkto modelio.

Dėl šios priežasties šiandien paruošėme jums įrašą, kuriame rasite tik geriausius variantus. Tokiu būdu galite priimti visiškai teisingą pirkimo sprendimą.

Kokį robotą dulkių siurblį pirkti?

galite sutikti vieną daug robotų dulkių siurblių rinkoje, bet ne visi yra vienodos kokybės. Būtent dėl ​​šios priežasties priimti sprendimą dėl pirkimo nėra taip paprasta, kaip atrodo, ypač jei ieškote itin efektyvaus modelio.

Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti, yra tai, ko jums tikrai reikia žinokite, kokio tipo roboto jums reikės. Norėdami priimti teisingą pirkimo sprendimą, turėtumėte pažvelgti į kai kurias savybes, apie kurias kalbėsime vėliau.

Tačiau, kad jums nereikėtų gaišti daug laiko, šiandien surinkome 7 geriausi modeliai, su kuriuo gerai išsivalysite. Tokiu būdu galėsite išsirinkti greičiau, be to, visada turėsite idealų robotą dulkių siurblį pagal savo poreikius namuose. Taigi, nesigilindami toliau, sužinosime geriausius modelius, kuriuos galite rasti.

Kokie yra geriausi robotai dulkių siurbliai?

viduje pagrindiniai modeliai Į ką galite atsižvelgti:

1. iRobot Roomba 671 robotas dulkių siurblys

robotas-vacuum-cleaner-irobot-roomba-671.jpg
iRobot Roomba 671 robotas dulkių siurblys

Tai vienas iš geriausiai parduodamų modelių, kuriuos rasite rinkoje, ir tai daugiau nei 30 metų robotikos srityje turinti įmonė. Dėl to šis dulkių siurblys yra aukštos kokybės ir turi a trifazė valymo sistema. Puikiai tinka sulaikyti nešvarumus, dulkes ar gaudyti naminių gyvūnėlių plaukus.

Tai modelis, kuris yra visiškai suderinamas su Alexa ir Google, kurios dėka galėsite valdyti dulkių siurblį vien balsu. Turi du kelių paviršių šepečiai, su kuriuo nešvarumai gali būti įstrigę bet kur, kur tik yra. Jame taip pat yra jutiklių, kurie leidžia tai padaryti naršykite namuose be jokių nepatogumų. Tokiu būdu galite optimaliai išvalyti po baldais, kraštus ir kampus.

Didžioji dauguma šį modelį perkančiųjų nuomonių yra teigiamos, pabrėžiant, kad jis turi „geras kainos ir kokybės santykisJie taip pat užtikrina, kad tai puikus modelisvalymas namuose, net jei yra augintiniai„. Be to, galite patogiai valdyti per oficialią programėlę iš delno.

žiūrėti kainą

window-cleaning-robot-novohogar-w-clean900.jpg

Kokie yra geriausi langų valymo robotai? Mes parodysime jums 7 geriausius namams. Valykite langus be pastangų! Papasakosime viską ir dar daugiau, užsukite!

2. Cecotec Conga Series 1090

cecotec-conga-series-1090.jpg
Cecotec Conga Series 1090

cecotec yra vienas iš geriausių prekių ženklų, perkančių prekes namams, ir „Conga“ dulkių siurblį 1090 serija 1400Pa tai geriausia, ką rasite. Tai robotas dulkių siurblys, kuriame yra 4 funkcijos vienamenes ne tik siektitaip pat šluoti, šluostyti ir šveisti grindys, todėl jums niekada nebereikės jaudintis dėl dulkių siurblio.

siūlo a iTech Space navigacijos technologija, kuri leidžia tinkamai naršyti visose jūsų erdvėse. Turėk oro valymo filtras, ir sulaiko visas dulkes bei alergenus, kad išvengtumėte problemų jūsų namuose. Jame taip pat yra a turbo režimas kilimams ir turi dvi talpyklas skysčiams ir kietosioms medžiagoms. Dėl tylaus veikimo režimo jis visiškai nepakenks ramybei, kurios jums reikia jūsų erdvėse.

Nuomonės apie šį modelį yra labai teigiamos, teigiant, kad „veikia puikiai ir nenustoja rinkti nešvarumų ant grindų„Jie taip pat užtikrina, kad tai būtų modelis“tobula, jei turi gyvūnų“, ypač todėl, kad jis sugeria plaukelius ir nešvarumus, kurie gali būti ant kojų, todėl jūsų grindys visada bus švarios.

žiūrėti kainą

3. Robotas dulkių siurblys, kuris valo IKOHS NETBOT S15

robotas-vacuum-cleaner-that-mops-ikohs-netbot-s15.jpg
Robotas dulkių siurblys, kuris valo IKOHS NETBOT S15

Tai yra profesionalaus lygio robotas dulkių siurblys kuris bus atsakingas už tai, kad jūsų butas visada būtų švarus, nes be to šluoti ir siurbtišis robotas taip pat šveičia visų tipų paviršius. Jis turi technologiją Išmanusis giroskopaskuri leidžia a išmanioji navigacijair leidžia sudaryti žemėlapius aptinkant kliūtis. Tokiu būdu robotas puikiai prisitaiko prie jūsų namų.

grindų valymo sistema turi dvi galias, ir leidžia nušluostyti ir šveisti tiesiog pripildžius baką skysčių. Jis veikia labai tyliai ir sulaiko visus alergenus bei dulkes, išvalo orą. Sponge Clean filtrai ir HEPA filtras. Jį taip pat galima lengvai užprogramuoti, nes taip yra suderinamas su Alexa, Google Home ir apima programą kad jį būtų lengva valdyti.

Remiantis šio roboto dulkių siurblio nuomonėmis, tai yra „nuostabus dulkių siurblys„Jie taip pat pabrėžia savo santykius“.kainos kokybė“, nes tai labai gerai siurbiantis modelis, kurio kaina yra labai priimtina. Programėlė yra labai intuityvi, todėl kiekvieną erdvę galima puikiai išvalyti.

žiūrėti kainą

Keturi. Rowenta Smart Force Explorer Aqua Robot dulkių siurblys

robotas-vacuum-cleaner-rowenta-smart-force-explorer-aqua.jpg
Rowenta Smart Force Explorer Aqua Robot dulkių siurblys

Yra dulkių siurblys robotas su šluoste ir vandens bakeliu kuris yra visiškai automatinis. Turėk labai žemas triukšmo lygis tik 65dBIr leidžia siurbti ir šveisti savo namus labai paprastai ir galėsite labai efektyviai išvalyti. Jame yra atsitiktiniai ir kraštų valymo režimai, todėl galite išlaikyti sudėtingiausias vietas švarias.

Yra valymo robotas su programavimu kad galėtumėte išlaikyti savo namus visiškai švarius. Be to, jame yra praktiškas valdymas, todėl galite programa valandų, kuriomis dulkių siurblys turi būti įjungtas. Kita vertus, jame yra 2100 mAh ličio baterija, su kuria galite turėti a bendra autonomija 150 minučių, be…