7 geriausi pipirų malūnai 2022–2023 m

Maisto gaminimas yra vienas didžiausių mano malonumų, mėgstu leisti laiką kurdamas naujus patiekalus, kad nustebinčiau visą savo šeimą, o jei ko nors negali trūkti iš mano ingredientų, tai mano prieskoniai, pagardai ir prieskoniai, kur druska ir pipirai yra būtini. mano lentyna

Dabar rasti tikslią pipirų tašką gali būti tikras iššūkis, nes dažnai dėl to, kad neturime geros pipirų purtyklės ar malūnėlio, į receptą įtraukiame per daug, ir niekas to nenori savo patiekaluose.

Todėl patogu turėti savo prieskonių lentynoje, nesvarbu, ar esate virėjas profesionalas, ar mėgėjas, geriausią pipirų malūnėlį, kuris leidžia Grind į sėklos paprastu būdu ir visada po ranka turėkite šio prieskonio šviežumą.

Greitas atsakymas: Geriausias pipirų malūnas yra Cole & Mason

Koks yra geriausias pipirų malūnas?

Rinkoje gausu pipirų malūnėlių, kurie yra komplekte kartu su druskine arba atskirai, viskas priklauso nuo to, ko jums reikia.

Tačiau norint pasirinkti geriausią, patogu pagalvoti apie išskirtines jo savybes, tokias kaip talpa, medžiaga, iš kurios gaminamas malūnas, ar jame gali būti įvairių rūšių pipirų, be kitų veiksnių, kurie padės teisinga kryptis..

Asmeniškai man pasirodė, kad nerūdijančio plieno šlifuokliai yra daug patogesni, be to, jie yra patrauklesni ir puikiai atrodo mano virtuvėje.

Toliau pristatome geriausi pipirų malūnėliai:

1. Cole & Mason Pepper Mill

„Cole & Mason HA0624P“ buko „Capstan“ kavos malūnėlis...

Cole & Mason pristato mums šį šlifuoklį, pagamintą iš medienos, gautos iš tvarių miškų ir turintį spyruoklinį mechanizmą, leidžiantį reguliuoti šlifavimą taip, kad išgautumėte įvairaus storio. Dėl didelio tikslumo galima malti pipirus ir stambią druską.

Jis taip pat turi aštrų keraminį mechanizmą, kuris apsaugo jį nuo druskos korozijos. Galite greitai jį papildyti tiesiog atsukę viršutinę rankenėlę.

funkcijos:

Medžiaga Mediena
Matmenys 16,5 x 5,8 x 5,8 cm
Svoris 0,06 kg
Veikimo režimas vadovas

2. RenFox elektrinė pipirų malūnėlis

Druskos ir pipirų malūnas Pipirų malūnas...

Jei esate iš tų, kurie renkasi technologiškesnį šlifuoklį, o ne rankinį modelį, pastebėsite, kad šis „RenFox“ prekės ženklo šlifuoklis jums puikiai tiks.

Tai 100 ml talpos malūnėlis su įmontuota LED lempute ir pilnai reguliuojamomis šlifavimo plokštelėmis.

Veikia su baterijomis, pagaminta iš atsparios keramikos, suteiks ilgaamžiškumą nuo korozijos bei daug gaivesnio skonio.

Itin paprasta naudoti, be to, elegantiško ir originalaus dizaino, kuris suteiks jūsų stalui stiliaus.


3. Cole&Mason pipirų malūnėlis

Cole & Mason HB0644P Forest Capstan kavos malūnėlis...

Tęsiant sąrašą, yra šis šlifuoklis, kurio kainos ir kokybės santykis yra neįtikėtinas, kadangi yra 100% pagamintas iš medžio, jis puikiai tiks, jei norite investuoti ilgai.

Tai malūnėlis su profesionaliu tikslumo mechanizmu, garantuojančiu optimalius jo malimo rezultatus, kad jūsų patiekaluose netrūktų pipirų.

165 mm dydžio, idealiai tinka naudoti virtuvėje arba ant stalo valgant, be to, kad jo medžiaga leidžia nuvalyti šluostėmis ir bus kaip nauja.

Jei ieškote klasikinio, naudingo, gražaus ir tobulo dydžio malūnėlio, tai gali būti geriausias pasirinkimas.


4. Niujondo pipirų malūnas

Newyond druskos ir pipirų malūnėlis, druskos ir...

Dviejų malūnėlių rinkinys, kuris bus naudojamas ir pipirams, ir druskai, nesvarbu, ar tai būtų įprastas, stalo ar Himalajų.

Tai dvi trintuvės su keraminiais rotoriais su penkiais šlifavimo lygiais, kurie padės storiausius grūdelius palikti iki labai smulkios tekstūros, kad prieskonių būtų visuose ruošiamuose patiekaluose.

Jie yra labai modernaus dizaino, taip pat yra atsparūs, elegantiški ir sužavės jūsų šeimą ir svečius.

Jas labai paprasta naudoti, be to, taip pat lengva juos valyti ir turėsite super tvarkingą virtuvę.


5. Oseetar pipirų malūnas

Pipirų malūnėlis, druskos malūnas, druskos malūnas...

Tarp įperkamiausių sąraše, tačiau nepaliekant nuošalyje kokybė, rasite šį visiškai reguliuojamą pipirų malūnėlį, kuris leidžia iki tobulumo sumalti visų rūšių pipirus, o ne tik pipirus.

Galimybė reguliuoti, galima pasirinkti tarp smulkesnio ar stambesnio grūdo, tiesiog pasukus rankenėlę viršuje, kad išgautumėte tinkamą prieskonių tekstūrą, priklausomai nuo patiekalo, ar tai būtų salotos, kepsninė ar išvykus. iškyloje.

Tai itin patogus šlifuoklis, pagamintas iš medžio ir gerai sukibęs, be to, pasižymi dideliu atsparumu korozijai ir kitiems veiksniams, pavyzdžiui, dažnam naudojimui.


6. Sjpzwcrl pipirų malūnas

Pipirų malūnėlis, druskos malūnas, druskos malūnas...

su šiuo druskos ir pipirų malūnėlis Jūs visada turėsite savo prieskonius po ranka, viską kompaktiškai, profesionalus ir labai patvarus.

Tai visiškai rankinis šlifuoklis, pagamintas iš plieno, kuris tarnauja ilgai ir yra atsparus rūdims.

Šis šlifuoklis turi paprastą sistemą, kurią galite valdyti viena ranka, nes ji yra pati praktiškiausia, kurią galite rasti rinkoje.

Be to, tai malūnas, kuriame galite laikyti ir druskas, ir pipirus, todėl jūsų virtuvėse bus įvairovė.


7. Binhai pipirų malūnas

Binhai pipirų malūnėliai, pipirų malūnai,...

Šis „Binhai“ prekės ženklo malūnas, pagamintas iš ąžuolo medienos, yra vienas efektyviausių rinkoje, nes ilgą laiką išsaugo pipirų kvapą, todėl jo skonis daug intensyvesnis, kai reikia sumalti.

Jame yra reguliuojama sistema, kad galėtumėte šlifuoti ir gauti norimą dydį, tuo pat metu jame yra keramika, kuri apsaugo nuo druskos sukeltos korozijos. Komplekte yra plonas šepetėlis, kad galėtumėte lengvai jį išvalyti.


Ko ieškoti pipirų malūnėlyje?

pipirų malūnėliai

Kaip jau žinote, yra veiksnių, į kuriuos galite atkreipti dėmesį pipirų malūnėlyje, kad galėtumėte pasirinkti geriausią, kuriame išsiskiria šie dalykai:

Stilius

Pipirų malūnėliai gali būti įvairių versijų ar stilių – nuo ​​pačių tradiciškiausių iki itin modernių modelių, kuriuose yra apšvietimas ar net elektros sistema.

Moderniausi modeliai atitinka itališkų ar graikiškų šlifuoklių stilių, pasižymi elegantiškomis formomis, kurios gali būti pagamintos iš tokių medžiagų kaip aliuminis ar kiti metalai.

Nors moderniausi modeliai pasižymi prašmatnesniu dizainu, permatomais korpusais, kad matytųsi jų interjeras arba net visiškai juodi, be to, su reljefo ar tekstūros linijomis, kurios puikiai atrodo virtuvėje kaip puošmena.

Dydis

Šlifuokliai yra įvairių dydžių, modeliai, kurie telpa į vieną ranką, kiti yra vidutiniai ir net daug didesni modeliai, kurie dažniausiai naudojami profesionalioje virtuvėje.

Tie, kurie yra aukštesni, turite būti atsargūs, nes jie gali lengviau kristi nei žemesni.

Kalbant apie aukštį, dydį ar matmenis, viskas priklausys nuo jūsų poreikių.

Gebėjimas

Talpa nurodo pipirų kiekį, kurį galite turėti malūno viduje.

Didelės talpos malūnėlis puikiai tinka tam, kad nereikėtų taip dažnai pildyti, bet jei pipirų nenaudojate taip dažnai, tuomet jums tiks mažesnės talpos, kad galėtumėte nuolat turėti šviežių prieskonių.

Universalumas

Daugelis malūnėlių gali būti naudojami ne tik pipirams, bet ir druskai, taip pat kitiems prieskoniams gaminti, todėl jei ieškote universalumo, pasirinktas modelis turi talpinti viduje esančius ingredientus.

Patvarumas

Tai labai svarbus veiksnys, priklauso nuo to, kiek ilgai tarnaus jūsų šlifuoklis, priklausomai nuo šlifavimo sistemos, medžiagos, iš kurios jis buvo pagamintas, ar tai plienas, keramika ar net anglis.

Gera investicija garantuos, kad šlifuoklis tarnaus ilgiau.

lengva valdyti

Čia būtina pažvelgti į ergonomiką, kur lengviau valdomas šlifuoklis bus daug patogesnis rankoms, be to…