5 modeliai, skirti klausytis visko

The vaizdo žaidimai tampa vis tobulesni, o jų siūloma įtraukianti patirtis yra tiesiog nuostabi, ir ne tik vaizdo kokybė, bet ir garsas labai pagerėjo. Ši evoliucija atvėrė duris į konkrečius šio segmento gaminius, o šiuo metu mums rūpimu atveju – garsą, jei nenorite praleisti nė vienos garso detalės, turite turėti geros žaidimų ausinės Kaip Sennheiser GSP 600kad jūsų žaidimų patirtis būtų neprilygstama.

Ir tu tai žinai turguje randame daug pirkimo variantųVieni pigesni, kiti brangesni. O šiandien pasirūpinome išanalizuoti ir pasirinkti tik iš geriausią kainos ir kokybės santykį turinčių ausinių, kad galėtume jums padėti pasirinkite kitas žaidimų ausines.

Kokios yra geriausios žaidimų ausinės rinkoje?

Nepaisant to, platus pasirinkimas, kurį randame rinkoje, jie nėra vienodi ir nepasiūlys tų pačių funkcijų ar tos pačios patirties. Dėl šios priežasties mes pasirinkome 5 geriausios žaidimų ausinės kad galėtumėte mėgautis puikia žaidimų patirtimi. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Žaidimų ausinės Sennheiser GSP 600

žaidimų ausinės-sennheiser-gsp-600.jpg
„Sennheiser GSP 600“ žaidimų ausinės

Jie neabejotinai yra geriausios žaidimų ausinės kuriuos galite rasti rinkoje, ir tai suteiks jums puikią garso kokybę. Juose yra labai aukštos kokybės mikrofonas su pažangiu triukšmo slopinimu, todėl galite lengvai bendrauti su savo komanda. Jis pasižymi išskirtine garso kokybe ir uždaru akustiniu dizainu, todėl jokia garso detalė neišnyks.

Turi ergonomiškos pagalvėlės ir pažangi vyrių sistema kad būtų galima susilpninti bet kokį galimą pasyvų triukšmą. Jie turi reguliuojamo spaudimo funkciją ant galvos juostos, kuri užtikrins, kad ji puikiai tiks jūsų galvos dydžiui. Ačiū jūsų žaidimų garsiakalbiai, žaidimo metu galite turėti didesnį jautrumą ir erdvinio garso patirtis. Be to, jis pasižymi išskirtiniu žemųjų dažnių našumu ir akustiniu aiškumu, kad būtų užtikrintas geresnės padėties garsas visiems jūsų žaidimams. Mikrofonas automatiškai išjungiamas tik jį pakėlus.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš tų, kurie jį nusipirko, užtikrinant, kad „Šis modelis beveik visiškai izoliuoja išorinį garsą, jie yra labai patogūs, o pamušalas pagamintas iš geros kokybės sintetinės odos, o jo laidas yra gana lankstus„. Be to, jie teigia, kad „Garso kokybė yra labai gera, jo medžiagos yra labai atsparios, o mikrofonas yra labai geros kokybės„. Šios ausinės yra puikus pasirinkimas bet kokiam vaizdo žaidimui ir prijungus laidą neturėsite jokio garso delsimo.

žiūrėti kainą

2. Žaidimų ausinės Logitech G935

gaming-headset-logitech-g935.jpg
„Logitech G935“ žaidimų ausinės

Tai apie kai kuriuos Aukščiausios kokybės žaidimų ausinės kurie veikia belaidžiu ryšiu ir kurių baterija laiko iki 12 valandų. Jie jungiasi naudodami 2,4 GHz belaidę technologiją, kuri siūlo daug stabilesnį ryšį nei „Bluetooth“. Ateina su 50 mm Pro-G tvarkyklės, kurie leidžia jums turėti platų garsą ir yra pagaminti iš labai aukštos kokybės hibridinio tinklelio, kad galėtumėte mėgautis unikalia garso patirtimi.

Jie turi sistemą LIGHTSYNC RGB apšvietimas, kuri leidžia juos pritaikyti pagal savo asmeninį skonį. Juose yra įtraukianti erdvinio garso sistema DTS ausinės: X 2.0, kuri leis nepraleisti nė vienos detalės žaidžiant ir leis išgirsti visus priešus labai aiškiai. Jie turi „Mic+“ mikrofoną, su kuriuo galite turėti labai aiškus ir tikslus balso ryšys visada. Šį modelį taip pat galima įsigyti laidiniu būdu tiems, kurie siekia maksimalaus patikimumo ir nepriklauso nuo akumuliatoriaus.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Jie labai tinka tiek žaidžiant žaidimus, tiek žiūrint filmus, o su jų DTS Surround X garsu galite turėti labai apgaubiantį garsą„. Jie taip pat užtikrina, kad „Jie turi labai gerą konstrukcijos kokybę, nesveria daug ir yra labai patogūs nešioti nieko nespaudžiant„. Tai labai geros kokybės šalmai, puikiai tinkantys FPS klausytis priešo žingsnių.

žiūrėti kainą

3. Žaidimų ausinės Razer Nari Ultimate

gaming-headset-razer-nari-ultimate.jpg
Razer Nari Ultimate žaidimų ausinės

Tai yra keletas Labai geros kokybės žaidimų ausinės, kurie turi HyperSense technologiją, kuri leidžia turėti lytėjimo grįžtamąjį ryšį. Taip yra dėl to, kad jis renka garso signalus ir naudoja vibraciją, kad pagerintų žaidimų patirtį. Be to, jose įrengtos THX erdvinis garsaskuri leidžia jums turėti geresnį erdvinį garsą nei 7.1 standartas ir pasiekti 360° garsą su natūralesniu ir tikroviškesniu potyriu.

trinkelės gaminamos su aušinimo geliu, kuris sumažins šilumą, kuri susidaro atminties putose ir dirbtinėje odoje. Jie turi savaime besireguliuojančią galvos juostą, kuri be jokių sunkumų visiškai prisitaiko prie galvos. Jie veikia per 2,4 GHz belaidį ryšį, kuris užtikrins, kad garsas bus be vėlavimų ir aukštos kokybės. Šios ausinės gali pasiekti a atstumas iki 12 metrų be jokių atjungimo problemų.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai lengvos ausinės su labai geru garsu ir puikiai veikia su PC, PS4 ir Mac„. Be to, jie pabrėžia, kad „Jie yra labai patogūs, nesukelia per didelio karščio, jų baterija be jokių problemų laiko 20 valandų ir turi pasirenkamą 3,5 mm lizdo jungtį.„. Tai labai išbaigtos ausinės, kurios suteiks jums tikrai nepakartojamą žaidimų patirtį ir tikrai išskirtinę garso kokybę.

žiūrėti kainą

4. Žaidimų ausinės HyperX Cloud Flight

gaming-headset-hyperx-cloud-flight.jpg
„HyperX Cloud Flight“ žaidimų ausinės

Ar kai kurie belaidės ausinės, specialiai sukurtos žaidimamsir kurių baterija veikia iki 30 valandų. Jie turi labai patogų dizainą, kuris leis jums žaisti ilgus užsiėmimus be jokio diskomforto. Jo erdvinio garso sistema suteiks jums visiškai aiškius žemuosius, vidutinius ir aukštus dažnius, todėl turėsite didelį pranašumą mėgstamuose vaizdo žaidimuose. Šios ausinės yra suderinamas su kompiuteriu ir PS4kad galėtumėte jaustis maksimaliai patogiai.

The šalmai turi LED apšvietimo efektą, kurį palikę įjungtą visam laikui, akumuliatoriaus veikimo laikas bus maždaug 13 valandų. gali būti Lengvai sureguliuokite visus…