5 būdai, kaip psichologiškai pasidaryti mamografiją

Ar esate profesionalas, kai reikia kas mėnesį atlikti krūtų savityrą, bet nerimaujate dėl patikrinimo? Štai kaip įveikti šį nerimą pirmą kartą, kai einate į atrankos testą.

Ar atlikote mamografinį patikrinimą? Krūties vėžys yra abejotinas skirtumas – Singapūro moterų vėžys yra numeris vienas. Vis dėlto, remiantis naujausiu 2020 m. Nacionaliniu gyventojų sveikatos tyrimu, tik dvi iš penkių moterų yra atnaujinusios savo patikros mamografiją. O kaip tau? Kiek žinote apie atrankos programas Singapūre? Poliklinikos mamografijos yra subsidijuojamos Užsiregistruoti taip paprasta, kaip paskambinti į artimiausią polikliniką, ir tai netgi subsidijuojama! Subsidijuota atranka kainuoja tik 50 USD Singapūro gyventojams (37,50 USD už Merdeka Generation 25 USD už Pioneer Generation) ir 75 USD nuolatiniams gyventojams, o jūs netgi galite naudoti savo Medisave patvirtintuose centruose.
Susiję: Krūties vėžio patikros subsidijos Jaučiate nerimą pirmą kartą? Štai penki patarimai, kaip pailsėti ir pasiruošti eiti:1. Įsitikinkite, kodėl ketinate atlikti mamografiją

Žinokite, kad elgiatės teisingai. Kiekvienais metais nuo 2013 m. iki 2017 m. 69 iš 100 000 moterų Singapūre buvo diagnozuotas krūties vėžys. Gera žinia ta, kad kuo anksčiau jis nustatomas, tuo didesnė tikimybė išgyventi nuo krūties vėžio. Mammograma vis dar yra patikimiausia krūties vėžio patikros priemonė, aptinkanti įtartinas vietas dar prieš jas apčiuopiant ranka, o veiksmingiausia 50–70 metų moterims.
Susiję: Įsipareigokite šiais metais pasitikrinti dėl geresnės sveikatos2. Būkite pasiruošę mamografijai

Didžioji pasiruošimo dalis yra susijusi su nerimo valdymu – tais nerimą keliančiais klausimais ir stebuklais, kurie neleidžia miegoti naktį. Nesijaudinkite: visą reikalingą informaciją, nuo to, ko tikėtis iki ką apsirengti, galite rasti patikrinimo ABC ir HPB DUK „Screen for Life“. Taip pat naudinga pasikalbėti su žmogumi, praėjusiu atranką. prieš ar net savo gydytoją.Ar skaudės? Na, skirtingi žmonės turi skirtingą skausmo slenkstį, bet paprastai galima tikėtis tam tikro diskomforto, nes norint gauti aiškų vaizdą, būtina suspausti krūtį. Jei tai tikrai jus neramina, pasidalykite tuo su radiografu, kai ten atvyksite. Galite būti tikri, kad ji ne tik puikiai valdo savo įrangą, bet ir su nepatogiais pacientais.
Susiję: DUK apie atranką3. Eidami pasidaryti mamografiją, pasiimkite su savimi draugą

Kodėl gi ne eiti su kuo nors? Tai pagerins nuotaiką ir leis atsipalaiduoti. Dar geriau, paverskite tai mergaičių diena ir dalyvaukite atrankoje su būriu draugų, ypač jei jie niekada anksčiau nebuvo buvę. Tai gali būti dingstis, kad visi turi susitikti, ir jūs padarysite paslaugą visų sveikatai.4. Įsitraukite

Paprastai vyksta daugybė informavimo apie krūties vėžį renginių – nuo ​​pokalbių iki pasivaikščiojimų ir būdų, kaip galite savanoriauti. Peržiūrėkite Krūties vėžio fondo arba Singapūro vėžio draugijos kalendorius. Galbūt jus paskatins vystyti sveikesnį gyvenimo būdą ir naujai pažvelgti į gyvenimą. Skleiskite žinią!

5. Būkite ramūs ir tęskite gavę mamografijos rezultatus

Pagyvenusi moteris ilsisi po patikrinimo dėl krūties vėžioSveikatos patikros ABC

Atsisiųskite „HealthHub“ programą
„Google Play“ arba
„Apple Store“, kad pasiektumėte daugiau sveikatos ir gerovės patarimų jums po ranka.


Skaitykite tai toliau:

Nuorodos

 1. Singapūro vėžio draugija. (nd). Supratimo apie krūties vėžį mėnuo [Website].
  Gauta 2017 m. spalio mėn. iš https://www.singaporecancersociety.org.sg/events/calendar/breast-cancer/breast-cancer-awareness-month.html

 2. Sąmoningumo apie krūties vėžį mėnuo. (nd). Mamograma [Website].
  Gauta 2017 m. spalio mėn. iš URL

 3. Krūties vėžio fondas. (nd). Krūties vėžio fondo labdaros piešimas 2017 m [Website].
  Gauta 2017 m. spalio mėn. iš https://bcf.org.sg/

 4. Jaya. (nd). Krūties vėžio patikra Singapūre: Nemokamos ir nebrangios vietos, kur tai padaryti [Website].
  Gauta 2017 m. spalio mėn. iš https://sg.theasianparent.com/breast-cancer-screening-in-singapore/

 5. Choo, F. (2017 m. spalio 3 d.). Mažai kas žino apie krūties vėžio riziką: Apklausa. The Straits Times.
  Gauta 2017 m. spalio mėn. iš http://www.straitstimes.com/singapore/health/few-aware-of-breast-cancer-risks-survey

 6. Sveikatos stiprinimo taryba. (2017 m. kovo 16 d.). Įsipareigokite šiais metais pasitikrinti dėl geresnės sveikatos [Website].
  Gauta 2017 m. spalio mėn. iš https://www.healthhub.sg/live-healthy/977/make-a-commitment-to-get-screened-for-better-health-this-year

 7. Sveikatos stiprinimo taryba. (2016 m. lapkričio 18 d.). Krūties vėžys [Website].
  Gauta 2017 m. spalio mėn. iš https://www.healthhub.sg/az/diseases-and-conditions/20/breastcancer

Sveikatos rėmimo taryba