Tefal MultiDelices jogurto gamintojas【OPINION 2023】

Ar kada nors galvojote apie savo jogurto gaminimą?

Skamba beprotiškai, bet taip nėra, jums tereikia dviejų ingredientų (pieno ir raugo) ir pastovios 43ºC temperatūros maždaug 8 valandas, kad bakterijos pieną paverstų kreminiu naminiu jogurtu.

Gerai, nelengva pasiekti tokią žemą pastovią temperatūrą ir tokiam ilgam laikui, bet tam ir yra skirti jogurto gamintojai.

Tarp visų variantų Man labiau patinka Tefal Multidelices jogurto gaminimo aparatas, išsiskiria aukšta kokybe ir patikimumu. Tai taip pat leis jums patekti į sūrių ir kitų pieno desertų pasaulį.

Jogurtas namuose su Tefal Multidelices

Taip veikia Tefal MultiDelices jogurto gaminimo aparatas

Pastovi ir kontroliuojama temperatūra mažiausiai 6 valandas, svarbiausia, kad būtų pagamintas geras jogurtas.

Su Tefal Multidelices, be jogurtų, galite pasigaminti šviežių sūrių ir pieno desertų – to, ko kiti jogurtų gamintojai jums nesiūlo.

Jame yra specialios nusausinimo stiklinės šviežiam sūriui paruošti. Be to, pasirinktinai, jame yra ir kitų įdomių priedų, tokių kaip 1 litro stiklainis, su kuriuo galite gaminti didelius kiekius jogurto ir sūrio. Tefal Multidelices jogurto gaminimo aparatas yra idealus, jei ieškote universalaus aparato su skirtingomis funkcijomis ir skirtingomis temperatūromis.

Jame yra receptų knyga, kurią galite peržiūrėti ir atsisiųsti čia.

Procesas paprastas, ši mašina turi šiuos laikus ir temperatūrą:

  • Jogurtai: 8 valandos 43ºC temperatūroje
  • Sūriai: 12 valandų 36ºC temperatūroje
  • Pieno desertai: 30 minučių 85ºC temperatūroje

Techninės charakteristikos

  • Galia: 13W
  • Talpa: 160 ml kiekvieno indelio
  • Galimos funkcijos: jogurtai, sūriai ir desertai
  • Priedai: 6 stiklainiai + 6 nusausintuvai + 6 atskiri dangteliai

Tai nepigus jogurto gaminimo aparatas, jo kaina apie 100€, nors galima įsigyti išpardavimu. Taip pat paskaičiuokite, kiek nuo šiol sutaupysite sūrio ir jogurto, atsipirksite per savaites.

Pirkite jį už geriausią „Amazon“ kainą

Tefal Multidelices

Kaip pasigaminti jogurtą „Multidelice“ jogurto gaminimo aparate?

Jogurtui gaminti namuose reikia dviejų ingredientų: pieno ir pieno fermento; ir jogurto gamintoja, pavyzdžiui, „Tefal Multidelice“.

Neišsigąskite iš anksto, fermentą galima gauti keliais būdais:

  1. Pienas + natūralus pramoninis jogurtas: Patogiausias būdas – litrą pieno sumaišyti su natūraliu pramoniniu būdu pagamintu jogurtu, jame bus reikalingų raugų litrą pieno paversti jogurtu.
  2. Pienas + liofilizuotas fermentas: Tai yra rekomenduojamas būdas pradėti ir naudojamas jogurto gamintojų. Pakanka į litrą pieno įpilti minimalų pieno fermento kiekį.

Kai gausite savo naminį jogurtą, galėsite iš jo pagaminti daug daugiau jogurtų, nereikės vėl dėti pieno fermento, ty paruošite 1 litrą jogurto ir pasiliksite 100 gramų kitam litrui paruošti vėliau. Šį procesą galite kartoti 8–10 kartų, tada patogu atnaujinti raugą.

Gerai, o tada?

Taip paprasta, kaip pakaitinti pieną ir sumaišyti su raugu. Litrui pieno reikės 150 ml jogurto. Žinoma, galite pridėti vaisių ar kitų kvapiųjų medžiagų. Tada tereikia supilti mišinį į jogurto aparato stiklines ir nustatyti laikmatį, kad naminiai jogurtai būtų tobuli.

Lengva, tiesa?