Christopheris Plummeris

Christopheris Plummeris mirė žymiu Kanados aktoriumi, ko gero, geriausiai žinomu visų laikų labiausiai gerbiamu Kanados aktoriumi. Profesionalią aktoriaus karjerą jis pradėjo būdamas 16 metų, o vėliau vaidino „Broadway“ istorijoje „Starcraft“ 1954-aisiais, būdamas dvidešimtmetis, be abejo, jo vaidybinis vaidmuo buvo „Muzikos garsas“ 1960-aisiais. Kartą jis sakė, kad jo mėgstamiausias vaidmuo buvo Henry vaidinimas, penktasis Stratforde, Ontarijo mieste, 1956 m. Tai buvo jo debiutas Stratforde, Ontarijo valstijoje.

Aktorius ramiai mirė savo namuose Konektikute, šalia jo buvo žmona Elaine Taylor. Savo pareiškime Lou Pittas santechniką vadina nacionaliniu lobiu. Jis sakė: „Chrisas buvo nepaprastas žmogus, kuris labai mylėjo ir gerbė savo profesiją, pasitelkdamas puikų senamadišką manierą, savęs niekinantį humorą ir žodžių muziką. Jis palietė mūsų širdis ir jo legendinis gyvenimas išliks visoms ateinančioms kartoms. Jis amžinai bus su mumis “.

„Esu pripažintas už aukščiausią darbą, kurį galime atlikti savo profesinėse nišose, klasikinėse. Geriausi rašytojai. Taigi šiais metais neturiu kirvio, kurio galėčiau malti, nes jie jau sakė, kad tokie gražūs dalykai “.

Žinomas dėl savo įspūdingų pasirodymų ekrane ir scenoje Gloverio karjera trunka beveik 70 metų. Tarp garsiausių vaidmenų, vaidinančių kapitoną Johną von Trappą 1965 m., „Muzikos garsas“

2012 m. Plummeris parsivežė namo Oskarą aukso už darbą komedijos ir dramos pradedantiesiems

2017 m. „Santechnikas“ buvo nominuotas dar vienam „Oskaro“ spektakliui Jayui Paului Getty kriminaliniame trileryje apie visus pasaulio pinigus. Ką reiškia būti nominuotam šiam filmui, jau visai nepaprastas, aš jo dar nemačiau.

Christopheris Plummeris buvo lyderis kartoms. Gimė 1929 m. Toronte, klasikinio išsilavinimo aktorius. Jis pradėjo sceną Šekspyre. Bet būtent jo vaidmuo, einant vos 34-erių kapitoną von Trappą, skambant muzikai, pavers namų vardą.

Plummeris taip pat buvo pagirtas kaip teatro ir televizijos žvaigždė, pelnęs du „Tony“ apdovanojimus per du „Primetime Emmy“ apdovanojimus.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.