▷ „The Torres Brothers“ peiliai

Jei esate ištikimas charizmatiškųjų brolių Torresų pasekėjas, kaip ir mes, jus nudžiugins jų nauja televizijos programa „Torres en la cocina“. Gali būti, kad jūsų dėmesį patraukė ir jų virtuviniai peiliai. Tai ne mažiau, jie yra įspūdingi.

Kokio tipo peilius naudojate? Tas ženklas? Kur jų galima nusipirkti?

Broliai Torresai naudoja profesionalius azijietiškos kilmės peilius

Vakaruose dauguma virėjų linkę naudoti kokybiškų profesionalių peilių rinkinius, kuriuose yra klasikiniai cebolerai, drožėjai, skustuvai, vinys ir kt.

Maisto gaminimo pasaulio tendencijos, kalbant apie peilius, yra aiškios ir veda prie japoniškų peilių. O būtent japonų virtuvėje maisto pjaustymas yra ypač svarbus.

Kokybė virtuvėje prasideda nuo pjovimo.

Japonijos meistrų rankomis kalti peiliai, labai tikslūs krašteliai garantuoja švarius pjūvius, nekeičiančius organinės gaminių struktūros.

Tai yra „Torres“ statymas, bet… kokį prekės ženklą jie naudoja?

Miyabi peilis 5000MCD

Tai brolių Torresų japoniški peiliai

Būdami geri profesionalai, jie naudoja geriausius japoniškus peilius rinkoje. Tavo vardas? Miyabi.

Ar jums tai skamba kaip kiniškai? Už šio pavadinimo slypi viena prestižiškiausių kulinarijos pasaulyje firmų „Zwilling“, apie kurią daug kalbėjome ir kuri parduoda „Professional S“ peilius, prieinamesnius ir puikų kainos ir kokybės santykį.

Bet ką mes einame, kaip sekasi brolių Torresų peiliams?

Miyabi 5000MCD

Jie stebina savo įspūdingu grožiu ir dizainu, turi rankeną masur beržas kuri daro įspūdį ir garantuoja optimalų sukibimą bei neprilygstamą patvarumą. Šie japoniški peiliai taip pat turi a 9 metų garantijaKuris kitas prekės ženklas drįsta taip ilgai garantuoti savo peilius?

Peilis pagamintas iš miltelinis plienas MicroCarbide MC63. Nereikia nė sakyti, kad jis yra aukščiausios kokybės. Dėl ašmenų struktūros ir naujoviško grūdinimo proceso Miyabi 5000MCD yra ypač kietas ir aštrus. Simetriškas kraštas su 19º kampu užtikrina geriausią maisto pjaustymą.
Miyabi 5000MCD
Parduodamos 9 rūšys:

  • Peilis shotoh (90 ir 130 mm)
  • Peilis Chutoh (160 mm)
  • Peilis gyutoh (160, 200 ir 240 mm)
  • Peilis santoku (180 mm)
  • Duonos peilis (230 mm)
  • Peilis Sujihki (240 mm)

Ir jums gali kilti klausimas, ar šie profesionalūs japoniški peiliai yra pigūs?

Na, tiesa ta, kad ne, iš tikrųjų jie yra gana brangūs. Mažiausių modelių pardavimo kaina prasideda nuo 200 € (shotoh) iki daugiau nei 300 eurų už klasiką santoku arba Sujihki.

Dažniausiai „Torres Brothers“ naudojamą peilį galite įsigyti trijų dydžių: 16 centimetrų, 18 centimetrų ir 24 centimetrų.

Nepraleiskite šio Santoku Miyabi pasiūlymo