Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip tepti akių tepalą

Vaistų informacinis lapelis

Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip tepti akių tepalą

Žingsnis po žingsnio vadovas, kaip tepti akių tepalą

Svarbi informacija

  • Prieš naudodami akių tepalą, atidžiai perskaitykite etiketę ant tūbelės.
  • Naudojant veidrodį gali būti lengviau tepti akių tepalą.
  • Ant akių tepalo tūbelės užrašykite atidarymo datą. Užterštą arba pasibaigus tinkamumo vartoti laikui, kaip rekomendavo gamintojas, nedelsdami išmeskite.
  • Jei reikia lašinti ir akių lašą, ir tepalą, pirmiausia turėtumėte užlašinti akių lašą. Prieš tepdami akių tepalą, palaukite bent 5 minutes.
  • Jei reikia tepti daugiau nei vieną akių tepalą, prieš tepdami kitą akių tepalą palaukite bent 10 minučių.
  • Akių tepalų tepimas trumpam gali sukelti neryškų regėjimą. Turėtumėte vengti vairuoti, valdyti mechanizmus ar nedirbti vietose, kur yra prastas apšvietimas, kol regėjimas nepragręš.

Kontaktinių lęšių nešiotojams

  • Prieš tepdami tepalą, išimkite kontaktinius lęšius. Juos galite tepti praėjus 30 minučių po akių tepalo užtepimo.
  • Kontaktinių lęšių nešiotojai, kuriems gydytojas rekomendavo nenešioti kontaktinių lęšių, turėtų griežtai laikytis gydytojo nurodymų.

Atsisakymas

Jei išgėrėte didesnę nei rekomenduojama dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Šiame puslapyje pateikta informacija nepakeičia jūsų sveikatos priežiūros specialisto pateiktos informacijos. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo sveikatos priežiūros specialistą.

Šį straipsnį kartu parengė Nacionalinės vaistų informacijos darbo grupės nariai. Darbo grupę sudaro klasterio partneriai (National Healthcare Group, National University Health System ir SingHealth), bendruomenės vaistinės (Guardian, Unity ir Watsons) ir Singapūro farmacijos draugija. Turinys neatspindi vaistų prieinamumo ir informacijos apie tiekimą vaistinėse ir sveikatos priežiūros įstaigose. Dėl tokios informacijos patariama kreiptis į atitinkamas institucijas.

Paskutinį kartą atnaujinta 2021 m. birželio mėn