Karšta-Olivia-Cooke
Vaizdo kreditas: bestofcomicbooks.com

Anglų aktorė Olivia Kate Cooke (žinomas kaip Olivia Cooke) gimė 1993 m. gruodžio 27 d. Didžiojo Mančesterio Oldhamo mieste, Anglijoje, Jungtinėje Karalystėje. Geriausiai žinoma Olivia Cooke JAV žiūrovams kaip Rachel 2015 m. „Aš ir Earlas bei mirštanti mergina“. Ji yra žinoma dėl savo vaidmens kaip Emma Decody A&E dramos ir trilerio serijoje „Bates Motel“, ir kaip Becky Sharpas dramos mini serijose tuštybės mugė (2018). Ji taip pat vaidino siaubo filme Ouija (2014), komedijos-dramos filmas Aš ir Earlas bei mirštanti mergina (2015), laikotarpio siaubo paslapties filmas „Limehouse Golem“ (2016), trileris Grynakraujai (2017 m.) Ir Steveno Spielbergo mokslinės fantastikos filmas Parengtas grotuvas (2018).

Olivia Cooke (Vikipedija) turi 82,6 tūkst. Sekėjų „Instagram“ ir apie 5569 m „Twitter“.

Olivia Cooke tėvas Johnas Cooke’as buvo pensininkas policininkas, o jos motina Lindsy Wild – pardavimų atstovė. Jos jaunesnioji sesuo pavadinta Eleonora. Tėvams išsiskyrus, Olivia Cooke ir Eleonora gyveno su motina.

Olivia Cooke pradėjo vaidinti būdama 8 metų Oldham teatro dirbtuvėse – popamokinėje dramos programoje savo gimtajame mieste. Ji lankė Roytono ir Kromptono akademiją ir studijavo dramą Oldhamo šeštosios formos koledže, o iki A lygio pabaigos liko pasirodyti dramos serijoje „Blackout“. Koledžo „West Side Story“ spektaklyje ji vaidino kaip Marija ir netrukus gavo savo pirmąjį ir paskutinį pagrindinį vaidmenį „Oldham“ teatro dirbtuvėse „Prom: The Musical“, „Pelenės“ perdaryme.

Kai jai buvo 14 metų, ji užsitikrino savo pirmąjį vietos agentą, kuris įgijo komercinius vaidmenis. 2012 m. Ji pasirodė „One Direction“ turo vaizdo klipe „Rudens termas“, kai studentė iš Hario Styleso važiavo pigiau.

Nors agentas atgrasė ją įstoti į dramos mokyklą, nes ji jau dirbo aktorinį darbą, ji noriai kreipėsi į Karališkąją dramos meno akademiją (RADA) ir pateko į paskutinį atrankų etapą, tačiau nebuvo priimta.

2014 m. Cooke palaikė Gelbėkit vaikus kampaniją, pasirodydami „Bulgari“ reklamose. Po ketverių metų Niujorke ji persikėlė į Londoną 2020 m. Sausio mėn.

Olivia Cooke naujausias leidimas

Naujausias „IFC“ leidimas „Žuvytė “, buvo nufilmuotas iki pandemijos vykusiame pasaulyje, ir vis dėlto atrodo, kad šiurpiai įsivaizduoja šio keisto laiko paniką, izoliaciją ir niokojimą. Remiantis to paties pavadinimo Aja Gabelio apysaka, Maža žuvytė savo esme yra meilės istorija. Emma (Olivia Cooke) ir Jude’as (Jackas O’Connellas) yra jaunos, naujai susituokusios poros, kurios išgyvena pasaulinę pandemiją. Neuroinflammatorinė kančia (NIA) yra greita į Alzheimerio ligą panaši būklė, kai bet kokio amžiaus žmonės atmintį praranda, kai kurie laipsniškai, per kelis mėnesius, kiti – iškart.

Nors NIA simptomai gali skirtis nuo COVID-19, socialinis ir emocinis kritimas jaučiasi nesuvokiamai pažįstamas. Filmas seka Emą ir Jude’ą gražių scenų koliaže, neryškiu chronologija ir vis dėlto perteikiančiu istoriją apie įsimylėjimą. Filmas kelia klausimą, kaip atrodo santykiai, kai prisiminimų nebėra. Mes stebime įnirtingą Emmos mūšį, kad bandytume išlaikyti gyvą jos ryšį su Judu, išgyventi krizę ir rūpintis žmonėmis, kuriuos ji labiausiai myli. Niuansuotas Cookės pasirodymas ir apčiuopiama chemija su O’Connellu sukuria pasaulį Maža žuvytė jaustis betarpiškas ir gyvas.

Olivia Cooke karštų nuotraukų galerija

Karščiausi Olivijos Cooke vaizdai ir nuotraukos yra tikrai epiniai. Kol mes kalbame Olivia Cooke gražuolė, įgūdžių ir verslo gyvenimo, norėtume dabar jus apvažiuoti Olivijos Cooke bikinis nuotraukų galerija. Ši kuruojama vaizdų galerija parodys keletą seksualus Olivijos Cooke bikinis nuotraukų, kurios privers jus išprotėti su Olivia Cooke. Taigi atsisėskite ir linksminkitės įspūdingais Olivijos Cooke grobio paveikslėliais. Šios didelės Olivia Cooke užpakaliuko nuotraukos tikrai paliks jus užburtas ir priblokštas. Šiame skyriuje taip pat pasimėgaukite beveik nuogų nuotraukų apie Olivia Cooke galerijomis.

Taip pat skaitykite apie Ashnikko