Koks yra geriausias virtuvės termometras? Pirkimo vadovas 2022 m

Yra daug būdų sužinoti, ar mėsa gerai iškepta. Pavyzdžiui, galite stebėti sulčių įsisavinimą arba tiesiog perpjauti mėsą per pusę ir pažiūrėti, ar tai iškepė.

Tačiau šiems metodams trūksta vieno svarbaus veiksnio: tikslumo. Sunku žinoti, kada jūsų kepsnys pasiekė saugią vidinę temperatūrą, o jei lauksite per ilgai, rizikuojate prarasti skonį ir sultingumą. Jei ieškote tobulumo, tarp jūsų virėjo įrankių negali trūkti geriausio virtuvinio termometro.

Geriausi virtuvės termometrai


Koks yra geriausias virtuvės termometras?

Iš esmės rinkoje yra dviejų tipų maisto termometrai: zondiniai termometrai ir infraraudonųjų spindulių termometrai. Pirmąjį sudaro strypas su zondu, kuris įkišamas į maisto vidų, ir po kelių sekundžių ekrane matysite jo išmatuotą temperatūrą.

Kita vertus, infraraudonųjų spindulių modeliai matuoti temperatūros bekontakčiai: tiesiog nukreipkite juos į maistą ir paspauskite atitinkamą mygtuką.

Jei prietaisą reikia naudoti norint sužinoti skysčio temperatūrą, geriausia rinktis vandeniui atsparų termometrą. Taip pat labai praktiška, nes galima plauti vandeniu iš čiaupo.

Čia yra geriausi virtuvės termometrai:

1. Profesionalus virtuvės termometras ThermoPro TP01S – greičiausias

ThermoPro TP01S skaitymo virtuvės termometras...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tai paprastas ir efektyvus virtuvės įrankis, leidžiantis išmatuoti tikslią temperatūrą. Nerūdijančio plieno pakopinis zondas matuoja temperatūrą per 4-7 sekundes. Tai greita ir tiksli.

Dėl didelio ilgio gaminimo metu galite saugoti rankas nuo karščio. Itin plokščias LCD ekranas su mėlynu foniniu apšvietimu leidžia aiškiau matyti rodmenis esant prastam apšvietimui. Taip pat yra šilumos palaikymo mygtukas, leidžiantis užfiksuoti rodmenis 15 sekundžių, net ir nuėmus zondą nuo šilumos šaltinio.

Pagrindinės funkcijos:

 • Skaitymo laikas greitas
 • Zondas ilgis leidžia laikyti rankas toliau nuo šilumos šaltinio
 • Yra plokščias LCD ekranas su apšvietimu

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: ThermoPro
 • Zondas ilgis: 13,5 cm

2. Habor skaitmeninis virtuvės termometras – geriausias su itin ilgu zondu

Temperatūros diapazonas yra nuo -50°C iki +300°C, o matavimo laikas yra maždaug 5 sekundės. Jis siūlo automatinio išjungimo funkciją, kai jis nenaudojamas 10 minučių, taip optimizuodamas energijos suvartojimą.

Komplektacijoje yra jo veikimui skirta baterija. Jis tiekiamas su dėklu, kad galėtumėte laikyti įrankį, kai jo nenaudojate arba kai norite jį transportuoti.

Pagrindinės funkcijos:

 • Automatiškai išsijungia, kai nenaudojamas
 • Pakuotėje yra apsauginis dėklas ir baterija
 • Turi didelį, lengvai skaitomą skaitmeninį ekraną

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: Habor
 • Zondas ilgis: 14,8 cm

3. ThermoPro TP02S panardinamas virtuvės termometras – geriausias su dideliu tikslumu

ThermoPro TP02S skaitymo virtuvės termometras...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jo jutiklis leidžia gauti temperatūros rodmenis per 4-6 sekundes. Aptikimo diapazonas yra nuo -50°C iki +300°C, o tikslumas ±0,5°C. Jame yra maistinis nerūdijančio plieno zondas su žemyn nukreiptu antgaliu, kad būtų galima greičiau išmatuoti temperatūrą.

Jame yra momentinio nuskaitymo skystųjų kristalų ekranas ir automatinio išsijungimo funkcija po 10 minučių, taip prailginant baterijos veikimo laiką. Dėl nešiojamojo dizaino jis idealiai tinka kepti ant grotelių, kepsninėje ir rūkyti, mėsai, kepimui ir bendram gaminimui lauke.

Pagrindinės funkcijos:

 • Jo nuleidžiama konstrukcija leidžia greitai nustatyti temperatūrą
 • Nenaudojant, jis automatiškai išsijungia po 10 minučių.
 • Jis turi atsparią ir nešiojamą struktūrą, idealiai tinka naudoti lauke

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: ThermoPro
 • Zondas ilgis: 13,5 cm

4. ThermoPro TP17 skaitmeninis virtuvės termometras – geriausias su dvigubu zondu

ThermoPro TP17 skaitmeninis virtuvės termometras, dvigubas...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Dvigubo zondo sistema leidžia lengvai valdyti dviejų mėsos gabalų temperatūrą arba grilio temperatūrą. Jo naudojimas yra labai paprastas, o plieninis zondas yra toks ilgas, kad išvengiama nudegimų pavojaus matavimo metu.

Dėl itin smulkaus antgalio jis leidžia tiksliai ir greitai nustatyti temperatūrą. Be to, termometras turi sulankstomą atramą ir du magnetus nugarėlėje, todėl naudodami jį galėsite padėti ant stalo. Taip pat galite pritvirtinti prie lygaus metalinio paviršiaus.

Pagrindinės funkcijos:

 • Zondas pagamintas iš patvaraus, lengvai valomo šlifuoto nerūdijančio plieno.
 • Didelis ekranas turi šviesiai mėlyną foną, todėl jį lengva skaityti.
 • Apima 99 valandų 59 minučių laikmatį ir chronometrą

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: ThermoPro
 • Zondas ilgis: 16,5 cm

5. Doqaus virtuvės termometras – geriausias greitam skaitymui

DOQAUS momentinis virtuvės termometras...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Prietaisas leidžia labai greitai, maždaug per 3 sekundes, pamatyti temperatūrą. Didelis apšviestas ekranas yra apverčiamas ir lengvai sukasi, todėl jį lengva skaityti net tamsoje.

Unikalus 180 laipsnių pasukamas zondas leidžia jį labai lengvai naudoti net kairiarankiams. Jis pagamintas iš aukštos kokybės 304 nerūdijančio plieno ir turi FDA maisto saugos sertifikatą. Dėl didelės skylės viename gale galite pakabinti termometrą, kai jo nenaudojate.

Termometras sukurtas su automatine įjungimo/išjungimo funkcija: atsidarius zondui jis įsijungia; o kai pasilenkia, tai užgęsta.

Pagrindinės funkcijos:

 • Jis turi didelį apšviestą ekraną, kuris leidžia lengvai skaityti net tamsoje.
 • Automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant zondą
 • Dėl didelės skylės galite pakabinti įrankį

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: Doqaus
 • Zondas ilgis: 11,5 cm

6. Elekin Probe virtuvės termometras – geriausiai atsparus vandeniui

Elekin skaitmeninis maisto termometras,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jo konstrukcija pagaminta iš ekologiško ABS yra saugi ir atspari dėvėjimuisi, netoksiška, beskonė ir atspari vandeniui (turi IP67 apsaugą). Sulankstomas zondas sukasi 180° kampu.

Jis pagamintas iš maistinio nerūdijančio plieno ir yra patvirtintas FDA. Jis yra gana aštrus, o tai leidžia matuoti įvairių maisto produktų, ypač mėsos, temperatūrą.

Šis termometras turi didelės raiškos, didelio ryškumo skaitmeninį ekraną, kurį galima naudoti tamsoje ir akimirksniu nuskaito per 2–3 sekundes. Be to, jame yra kamščiatraukis, o kai jo nenaudojate, taupydami vietą galite pakabinti ant virtuvės sienos.

Pagrindinės funkcijos:

 • Jis turi atsparią, ekologišką ir smūgiams atsparią struktūrą.
 • Ekranas užsidega paspaudus mygtuką, todėl lengva matyti rodmenis tamsoje.
 • Taip pat yra kamščiatraukis, labai naudingas lauko kepsniams.

Specifikacijos:

 • Prekinis ženklas: Elekin
 • Zondas ilgis: 11,3 cm

7. Inkbird greito skaitymo virtuvės termometras – geriausias su įkraunama baterija

Inkbird virtuvės termometras, mini temperatūros reguliatorius...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jis siūlo greitą nuskaitymą per 3–5 sekundes ir yra ±1 ℃ tikslumas. Jis turi labai platų matavimo diapazoną, nuo -50 ℃ iki +300 ℃; Taip pat prireikus galima sukalibruoti įrenginį nuo -3 ℃ iki +3 ℃.

Termometro zondas yra atsparus vandeniui (IPx5 reitingas), todėl puikiai tinka matuoti skysčių, tokių kaip arbata, karštas šokoladas, pieno buteliai, vonios vanduo ir kt., temperatūrą.

Jį taip pat lengva valyti: greitai ir lengvai galima nuplauti tiesiai vandeniu iš čiaupo. 250 mAh įkraunama ličio baterija veikia maždaug 11 valandų, kai įjungtas apšvietimas. Automatiškai įjungti energijos taupymo režimą, jei per 1 minutę neatliekama jokia operacija; Termometro naudojimo autonomiškumas, kai jis veikia taupymo režimu, siekia apie 3 mėnesius, kol reikia įkrauti bateriją per USB laidą.

Pagrindinės funkcijos:

 • Dizainas…