Geriausios grilio plokštės 2022 m

Ne visada norisi balkone ar terasoje įjungti groteles kepti daržoves ar mėsos gabalą, juo labiau, jei tai tik vienam žmogui, todėl turėti geriausią grilį yra viliojanti galimybė tai daryti patalpoje. gauti tą patį skonį ir konsistenciją.

Nors tokie pusryčių mėgėjai kaip aš labiau džiaugiasi visada turėdami auksinius blynus ir skrebučius.

Greitas atsakymas: Geriausia keptuvė yra Jata GR195

Kokia yra geriausia keptuvė?

Nesvarbu, ar renkatės elektrinę, ar paprastą, tai, kad ji yra nelipni, bus naudinga tiek sveikesniems patiekalams, tiek be pastangų valymui.

Be to, jei mėgstate ir pusryčius, ir ant grotelių keptus mėsainius bei daržoves, jums bus naudinga, jei jis bus keptas dvigubai arba su grilio įdėklu, nors, tiesą sakant, tai nėra griežtai privaloma.

Čia pristatome geriausios kepsninės:


1. Keptuvė Jata GR195

„Jata Gr195 Griddle Cook Alike“...

Šios kepsninės plokštės neprideganti danga yra be PFOA, todėl ji yra ekologiška ir saugi jūsų maistui, be to, gaminant nereikia pridėti riebalų ir maistas neprilimpa, o tai taip pat palengvina švarus .

Mūsų rekomendacija

Jis yra 46 x 25 cm dydžio, tinkantis vienu metu ruošti du blynus arba apkepti tris ar keturis skrebučio gabalėlius. Jo galia yra 2200 W.


2. Iron Cecotec Black&Water 2500

Cecotec Black&Water 2500 – Grilis, Grilis...

didelė galia ir reguliuojama temperatūra, dešimties derinys, kurį turi šis grilio lygintuvas, pelnęs savo vietą palyginime.

Jo galia yra 2150 vatų, o matmenys 31,5 x 61 x 10,5 cm, o kartu su nedideliu, šiek tiek daugiau nei 2 kg svoriu, jis yra gana praktiškas vidutinei namų aplinkai. Be to, jo nuimamas laidas leidžia neštis prie stalo be komplikacijų dėl šilto maisto.


3. Princess Table Chef Premium Griddle

Grilio lėkštė Princess Table Chef Premium XL...

Puikus maisto gaminimas per trumpą laiką dėl 2500 W galios, leidžiančios lygintuvui greitai pasiekti aukštą temperatūrą. Jo 46×26 cm išmatavimai leidžia ruošti maistą iki 6 žmonių vienu metu.

Kalbame apie kokybišką išlietą aliuminio paviršių, kuris nesivelia ir yra nelimpantis, todėl maistas neprilimpa, net ir nepridėjus riebalų. Jo didelės rankenos yra ne tik patogios, bet ir vėsios liesti, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų.


4. BRA grilio plokštė

Liemenėlė A401740 - Grilio plokštė, aliuminis, juoda, 41 cm...

Jei ieškote lygaus ir didelio nepridegančio paviršiaus, kuris puikiai tinka bet kokio tipo viryklėms, net indukcinėms viryklėms ir orkaitėms, pažiūrėkite į šią kepsninę, nes ji puikiai atitinka šiuos reikalavimus.

Jis pagamintas iš lietaus aliuminio, kuris pasižymi dideliu atsparumu, tačiau jo kokybiška neprideganti danga be PFOA leidžia gaminti vienalytę maistą be prilipimo. Turi silikonines rankenas, kad būtų patogu valdyti.


5. „Severin“ neprideganti keptuvė

SEVERIN Raclette kepsninė su natūraliu akmeniu ir...

Man patinka vadinti šią kepsninę stebuklinga keptuvėje. Tai galėtų beveik pakeisti jūsų Indukcinė plokštelė arba vitro!

Tai yra tai, kad ji veikia kaip kelių virimo stotelė, nes, be pagrindinio paviršiaus, jos apačioje taip pat yra 8 nepriklausomos keptuvės.

Galite kepti daugybę dalykų!

Be to, kiekviena keptuvė turi savo rankenėlę, todėl labai lengva manipuliuoti paruošimo procese ir kontroliuoti gaminimą.

Viršutinėje dalyje lėkštė sudaryta iš dviejų dalių: vienos tradicinės briaunuotos grotelės formos, o kita – lygaus natūralaus akmens paviršiaus.

Ši medžiaga gerai išlaiko šilumą, todėl gaminimas tampa švelnus ir sultingas. Puikiai tinka, pavyzdžiui, prie jūros gėrybių ar žuvies.

Paviršius yra 42 x 21 cm, jis yra nelipnus ir jo maksimali galia yra 1400 W.

Argumentai „už”:

 • Iki 8 žmonių.
 • Daug vietos kepimui.
 • gera galia.
 • Lengva valyti.

Minusai:

 • Trūksta nepriklausomų galios valdiklių.

6. Tefal Compact CB500512 keptuvė

Tefal Compact CB500512 kepsninė,...

Vienas iš atributų, kuriais jis labiausiai gali pasigirti, yra kompaktiškumas, nes jo termostatas yra nuimamas, taip pat jo laidas ir padėklas, kuriame renkamos mėsos sultys ir riebalai. Taigi galite lengvai transportuoti, laikyti ir įdėti į indaplovę.

Kita vertus, jo 1800 W galia ir reguliuojama temperatūra leidžia greitai ir tinkamai paruošti įvairų maistą.


7. Duronic GP20 keptuvė

Duronic GP20 elektrinės kepsninės |...

Jo 52 x 27 cm paviršius, pagamintas iš lietaus aliuminio, yra nelimpantis, todėl jis ne tik suteikia jums didelę maisto ruošimo erdvę, bet ir be maisto.

Dėl 2000 W galios ir reguliuojamos temperatūros jis sugeba susidoroti su geru mėsos gabalėliu, tačiau dėl to pusryčiams iškepsite purūs blynai.


8. Orbegozo TB 2206 B

Orbegozo TB 2206 B - Elektrinė grilio plokštė,...

Jei ieškote ko nors daug paprastesnio, rekomenduoju šią grilio plokštę.

Tai tipiškos elektrinės keptuvės, sudarytos iš vieno kepimo paviršiaus, visiškai lygaus ir su nepridegančia danga, su kuria maistas gerai iškepa ir neprilimpa prie keptuvių.

Ir, žinoma, jį labai lengva valyti.

Man labai patinka tai, kad jis turi formatą su rankenomis, todėl jį daug lengviau tvarkyti ir net nešti ant stalo, kai viskas iškepa.

Be to, kadangi jis turi pakeltas kojeles, jums nereikia jaudintis, kad jis per arti priartės prie stalo paviršiaus ir sudegins arba nepažeis medienos ar staltiesės.

Jis turi iki 5 lygių temperatūros reguliatorių.

Argumentai „už”:

 • Galia 1500W.
 • Su konteineriu riebalams rinkti.
 • Labai paprasta naudoti ir valyti.

Minusai:

 • Būtų puiku, jei pavyktų išardyti paviršių, kad valymas būtų dar lengvesnis.

9. Black+Decker BXGD2200E

Black+Decker BXGD2200E – grotelės...

Ši kepsninė yra gana blaivi ir paprasta, tačiau labai kokybiška ir puikiai atlieka savo paskirtį.

Be to, jis yra iš Black+Decker prekės ženklo, kuris jau yra puikus taškas jo naudai.

Na, šios keptuvės kepimo paviršius yra padalintas į dvi dalis: lygią ir kitą briaunuotą, kad būtų pasiektas toks grilio efektas.

Abi dalys yra nelipnios, todėl valymas bus lengvesnis ir gaminimas bus daug vienodesnis be nelaimių.

Jis turi pakeltas, neslidžias kojeles, leidžiančias sklandžiai uždėti ant bet kokio paviršiaus, nebijant nieko sudeginti, taip pat reguliuojamą temperatūros valdymą.

Jame taip pat yra padėklas riebalams ar kitoms preparatų liekanoms surinkti. Tai ne tik palengvina valymą, bet ir padeda išvengti erzinančių garų ir atima darbą gartraukis.

Kabelis nuimamas. Sveikinu tą, kas sugalvojo šią detalę.

Argumentai „už”:

 • 2200 vatų galia.
 • Su dėklu surenka riebalus.
 • Geras paviršius 49 x 27 cm.

minusai:

 • Jis atlieka pagrindinius dalykus, jokių specialių funkcijų ar papildomų paviršių.

10. Tasty&Grill 2000 Bamboo

cecotec elektrinė kepsninė Tasty&Grill...

„Cecotec“ jau pripratino mus prie gerų produktų geromis kainomis, ne išimtis ir šis lygintuvas.

Su 2000 W galia jis gali gaminti viską geru greičiu, o su geru 37,5 x 24,5 cm paviršiumi turėsite vietos daugumai norimų ruošti patiekalų.

Man labai patinkanti detalė, kuri suteikia šiam modeliui pavadinimą – pati keptuvė sumontuota ant gana gražaus bambukinio paviršiaus, kuris neabejotinai tiks praktiškai prie bet kokios šiuolaikinės virtuvės dekoracijos.

Jis taip pat išlieka šaltas, todėl galėsime tvarkyti visą gaminį nerizikuodami nusideginti.

Be to, galite išardyti lygintuvą ir sužinoti, kad jo apačioje yra padėklas, kuriame surenkami riebalų likučiai.

Tai palengvina valymą, nes lygintuvą galime įdėti ir į indaplovę.

Dar vienas smūgis!

Argumentai „už”:

 • Galima plauti indaplovėje.
 • Puiki 2000 W galia.
 • Gražus dizainas.
 • Paprasta naudoti.

minusai:

 • Vienas lygus paviršius.

Kas yra grilio plokštė?

grilis-geležinis

Jei yra taškas, nuo kurio turite pradėti, tai yra būtent tai. Grilio plokštės paieška gali būti paini būtent dėl ​​to, kad ji ne…