Geriausias 2022 m. sviesto peilis: kurį pirkti?

Skirtingai nuo stalo peilių ir kepsnių peilių, geriausias sviesto peilis Būtent juo galime tepti skrebučius ar duoną, kad pasimėgautume gerais pusryčiais, o jei šio indo neturime, tepti pastos konsistencijos maistą bus tikrai sunku.

geriausi sviesto peiliai

# Peržiūra Produktas Kaina
1

NERTHUS FIH 329 – barstymo peilių rinkinys 4...

NERTHUS FIH 329 – barstymo peilių rinkinys 4…

10,99 €
2

Arcos Nova serija, sviesto peilis, ašmenys...

Arcos Nova serija, sviesto peilis, ašmenys…

3,61 €
3

Platus tiesaus krašto sviesto teptuvas

Platus tiesaus krašto sviesto teptuvas

13,99 €
4

MasterClass Artesà peilių rinkinys...

MasterClass Artesà peilių rinkinys…

9,55 €
5

Linwnil barstymo peilių rinkinys, 6...

Linwnil barstymo peilių rinkinys, 6…

12,45 €
6

„Arcos Gadgets“ profesionalai, plaukų suktukai...

„Arcos Gadgets“ profesionalai, plaukų suktukai…

6,30 €
7

Sviesto peilis 3 viename, spaustukas...

Sviesto peilis 3 viename, spaustukas…

8,99 €

Koks yra geriausias sviesto peilis?

Nėra jokių abejonių, kad turi gerą sviesto peilis tai geriausias būdas tepti tokius maisto produktus kaip sviestas ar uogienė, bet priklausomai nuo to, koks tai yra, tai bus specialios konstrukcijos peilis, pavyzdžiui, paštetui skirti mažesnio dydžio, o sviestui skirti peiliai. turėti antgalį, kuris naudojamas kietiems ar šaltiems gabalams pašalinti ir tinkamai juos paskirstyti.

Toliau pristatome geriausi sviesto peiliai

1. Sviesto peiliai – Horwood

Horwood – BL45 sviesto peiliai,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

6 peilių pakuotė, kuri puikiai tiks didelėms šeimoms, labai paprasta naudoti dėl suapvalinto galiuko, leidžiančio be problemų paskleisti bet kokį tepamąjį maistą. Jie pagaminti iš plieno, todėl ilgaamžiškumas garantuotas, taip pat yra geriausias pasirinkimas ieškantiems klasikinio dizaino, derančio prie stalo įrankių komplekto.


2. Sviesto peiliukai – Laguiole

Laguiole Estilo De Vie Line peilis...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jei ieškote labai geros kokybės peilių rinkinio, skirto aptepti sviestuuogienės ar kitų maisto produktų ant pusryčių duonos, šis keturių dalių rinkinys pasižymi ilgaamžiškumu ir paprastu naudojimu, su ilga rankena, kad būtų patogu laikyti, taip pat pagamintas iš tokių medžiagų kaip Nerūdijantis plienastodėl galėsite juos plauti indaplovėje.


3. Spalvoti sviesto peiliukai – LAGUIOLE

LAGUIOLE 7506P-6 – 6 pjaustymo peilių rinkinys...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jei norite, kad jūsų sviesto peiliai išsiskirtų virtuvėje ir ant stalo, šis kokybiškas, skirtingų spalvų rinkinys tarnaus ilgai, taip pat leis gana nesunkiai ištepti bet kokį skrebutį ar duoną.

Daugelio pirkėjų nuomone, jie palyginime išsiskiria puikiu kainos ir kokybės santykiu. Idealiai tinka, jei ieškote pigesnių, bet funkcionalių ir patrauklių peilių.


4. Nerūdijančio plieno sviesto peiliai – ROBAKO

BONHHC nerūdijančio plieno sviesto peilis...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Rinkinys su keturiais paprastais, bet labai efektyviais peiliais, su kuriais galėsite skleistis aptepti sūriusviestu ar net aptepti šokoladiniu pyrago sluoksniu, turinčiu plokščią paviršių, kuris puikiai paskirsto paskirstomą maistą per visą paviršių, nesvarbu, ar tai būtų labai apskrudusi duona, ar minkštesni dalykai, pavyzdžiui, minkšta pjaustyta duona.


5. Sviesto peilis – virtuvės amatų meistriškumo klasė

KitchenCraft meistriškumo klasės sviesto peilis...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tai stilingas ir rekomenduojamas peilis nuo Virtuvės amataiPagaminta iš nerūdijančio plieno, su aukščiausios kokybės apdaila, todėl labai atspari, jūsų virtuvėje tarnaus ilgus metus. Geriausias šio indo privalumas yra jo praktiškas dydis, leidžiantis be problemų pašalinti uogienes iš stiklainio.

Jis turi gerą plokščią, šiek tiek išlenktą peiliuką, juo galima tiek pjaustyti sviestą tiesiai iš blokelio, tiek tepti ant skrebučio.


6. Sviesto peilis – OueLeeme

Mūsų Leeme 2 vnt sviesto tepimo peilis...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Įsigiję šiuos du peilius turėsite daugiafunkciškumą, nes jo ašmenyse yra angų, jis leidžia susukti kietą sviestą, kad būtų lengviau jį ištepti, taip pat turi didelę skylę ir aštrią briauną kitoje pusėje. pjaustyti be pastangų. Jis išsiskiria savo ergonomišku dizainu, su rankena, leidžiančia patogiai ir saugiai suimti, net jei naudojasi vaikai.


7. Sviesto peilis – MINGZE

MINGZE 4 dalių nerūdijančio plieno tiesia briauna...

Žiūrėkite kainą AMAZON

keturių rinkinys sviesto barstytuvai nerūdijantis plienas, su praktiška medine rankena, todėl dėl lanksčios mentės gana lengvai tepsite sūrius ar bet kokį kreminį maistą.

Dėl savo ergonomiškos konstrukcijos juos lengva valdyti, taip pat yra dalis jų ašmenų su pjūklais, kad prireikus būtų galima pjaustyti sviesto gabalėlius. Norint juos išplauti, rekomenduojama…