Geriausias 2022 m. japoniškas virtuvės peilis: kurį pirkti?

Japonijoje žinomas kaip hōchō, geriausias japoniškas virtuvės peilis Jis gaminamas ne tik iš nurodytų medžiagų, bet ir visiškai kitokiu kalimo procesu, nei naudojamas Vakaruose.

Tai peiliai yra geros briaunos kokybės sinonimas, be to, kiekvienam pjūviui, nesvarbu, ar tai būtų mėsa, daržovės ar žuvis, yra modelis.

Geriausi japoniški virtuvės peiliai


Koks yra geriausias japoniškas virtuvės peilis?

Norint rasti gerą japonišką peilį, pirmiausia reikia apibrėžti, kokie jūsų poreikiai virtuvėje. Galbūt, jei norite tik peilio, kuris pjaustytų įvairius pjūvius, „Santoku“ visada yra geriausias pasirinkimas, bet jei norite šefo suši ir jums reikia specifinių peilių, galite ieškoti pilnų komplektų, kurie jums visada pravers.

Tada turite atsižvelgti į jo gamybos medžiagas, tiek ašmenų, tiek rankenų, jei jos bus naudojamos, kokio tipo peilius turėsite ir kitus veiksnius, kuriuos paaiškinsime straipsnyje.

Toliau pristatome Geriausi japoniški peiliai:

1. Japoniškas „Shotoh Miyabi“ virtuvės peilis

MIYABI Chutoh kepsnių peilis, ašmenų ilgis...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Specialus japoniškas peilis subtiliems pjūviams ruošti vaisiams ir daržovėms papuošti patiekalus, tokius kaip suši, minimalistinei virtuvei ar net molekulinei virtuvei, nes jis turi simetrišką ir labai aštrų kraštą dėl savo 65 plieno sluoksniai Vakuuminis grūdintas damaskas – kažkas, kas suteikia jiems neįtikėtiną atsparumą.

Tai mažas, tikslus, lengvas peiliukas, skirtas tiems darbams virtuvėje, kur reikia detalumo, todėl gali būti naudojamas ir drožimui.


2. KAI japoniškų peilių rinkinys

Kai DM-0781JP67 – dėklo ir 5 peilių rinkinys...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Nieko geriau nei turėti universalius pjovimo įrankius ir galimybę perjungti nuo vieno peilio prie kito, priklausomai nuo to, ką veikiate virtuvėje – ką galite pasiekti naudodami šį labai pilną japoniškų peilių rinkinį.

Tai rinkinys, kurį sudaro daugiafunkcis modelis, Santoku, Yanagiba peilis ir net Deba sudėtingesniems pjūviams, pavyzdžiui, mėsos ar žuvies gabalams, atlikti.

Naudotojų nuomone, peilių rankenos turi tradicinę D formos dizainą, todėl jas lengva suimti, jos yra labai aštrios, puikiai tinka pradėti naudoti ir yra geriausias pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.


3. Deba Totiko japoniškas peilis

Totiko Japan Knives - japoniškas virtuvės peilis,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tai japoniškas Deba peilis, su a plieno lakštas 21 cm, todėl puikiai tinka valyti ir filė mėsai bei žuviai, nes tai profesionalūs peiliukai, kuriuos lengva prižiūrėti ir galąsti, todėl tarnaus daug ilgiau.

Šio prekės ženklo peilis Totikopalyginime išsiskiria savo ergonomiška rankenayra ypač lengvas ir lengvai valdomas, o tai yra naudinga norint atlikti švaresnius ir smulkesnius pjūvius, be to, palengvina valymą.

Ašmenys yra pagaminti iš daug anglies turinčio plieno, kuris suteikia lankstumo sumaniai valyti žuvį ir kietumą, kad ji nesuskiltų ar nesulūžtų.


4. Japoniškas virtuvės peilis „Zelite”.

Zelite Infinity, Santoku peilis 18 cm...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jei ieškote daugiafunkcio peilio virtuvėje, tai šis prekės ženklo peilis Zelitas Tai puikiai tinka efektyvumui ir stiliui.

Tai Santoku peilis, pagamintas japoniškas nerūdijantis plienas labai geros kokybės, ašmenys sudaryti iš 67 sluoksnių, kuriuose yra daug anglies, ir visa konstrukcija, neleidžianti šiukšlėms patekti į rankeną, taip pat turi kniedytas rankenas, kurios suteikia didesnį stiprumą pjūviams.


5. Japoniškas SekiRyu peilių rinkinys

Japoniškas profesionalus peilių rinkinys...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jei jums reikia peilių sušiams ar žuvies filė, supjaustykite daržovės ir vaisiaimėsos ir daugelio kitų maisto produktų, šis labai pilnas japoniško stiliaus rinkinys puikiai tiks bet kurioje virtuvėje, nesvarbu, ar tai būtų profesionali, ir namuose.

Šių peilių ašmenys yra pagaminti iš kelių plieno sluoksnių, o tai suteikia jiems a Ilga trukmėatsparumas ir lengvumas galandimo metu.

Nepamirškite nedėti jų į indaplovę, nes galite sugadinti ir ašmenis, ir jo ašmenis medinė rankena tuopos.


6. Japoniškas virtuvės peilis Yanagiba

Tojiro japoniški virtuvės peiliai sušiams ir...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tai peilis, skirtas žuvies filė pjaustymui labai plonais griežinėliais, todėl rekomenduojamas sušiams, sashimi ir kitiems panašiems ruošiniams.

Jis turi 24 cm simetrišką ašmenį, leidžiančią daryti ištisinius pjūvius, taip pat iš pasirinkimo išsiskiria tuo, kad turi keičiamą medinę rankeną, kuri kartu su galimybe pagaląsti peilį, kad būtų išsaugotas kraštas, leis turėti indą naudoti daugelį metų.

Jis netinka šaldytam maistui ar kaulams, taip pat nerekomenduojamas plauti indaplovėje.


7. XINZUO japoniškas virtuvinis peilis

XINZUO virtuvinis peilis 21cm Damasko plieno...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Japoniškas peilis, pagamintas iš 67 Damasko plieno sluoksniaikurie užtikrina kietumą ir stabilumą, su ašmenimis nuo 12 iki 15 laipsnių, užtikrina tikslius pjūvius ir kraštą, kuris atlaikys daug didesnį naudojimą, taip, to nepamirštant.

Jo rankena pagaminta iš natūralaus medžio, klasikinio dizaino, palengvinančio sukibimą, kad būtų ergonomiška ir patogesnė, kas padės pjaustant.


8. Japoniškas Santoku Polar-Effekt virtuvės peilis

Polar-effekt VS Kobe - Virtuvinis peilis su...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Itin universalus ir neįtikėtiną kainos ir kokybės santykį turintis Santoku peilis, kuris išsiskiria tuo, kad turi aukštos kokybės leidžia efektyviai pjaustyti daržoves, mėsą ar vaisius, jį taip pat lengva prižiūrėti plieniniu arba galąstuvu.

Šis peilis išsiskiria tuo, kad galite paprašyti graviruoti lazeriu ant jo ašmenų, jei norite turėti visiškai asmeninį įrankį arba paversti jį originalia dovana virtuvės mylėtojui.


9. AIRENA Santoku virtuvės peilis

Japoniškas Santoku peilis, 7 colių virtuvės peiliai...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Su 17 cm ašmenimis tai idealus peilis profesionalams arba naudojimui namuose, nes juo galima pjaustyti, pjaustyti ar pjaustyti tokius maisto produktus kaip daržovės, vaisiai, mėsa ir žuvis.

Jo ašmenų medžiaga yra vokiškas nerūdijantis plienas, turintis daug anglies, o tai suteikia peiliui kietumo ir ilgiau išlaiko jo kraštą.

Jo rankena yra ergonomiška, o tai reiškia, kad ją bus lengva valdyti, ypač dėl neslidžios rankenos, kuri apsaugo jūsų pirštus ir rankas.


10. 3 Claveles japoniškas virtuvinis peilis

3 Claveles japoniškas virėjo peilis, rankena...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Iš prekės ženklo 3 GvazdikaiŠis šefo peilis yra idealus, jei norite pigesnio nei kitų pasirinkimo japoniško modelio, su gerais plačiais ašmenimis, lygiu ir labai tvirtu kraštu, galinčiu pjaustyti maistą ir pjaustyti įvairių rūšių mėsą, daržoves, paukštieną ar žuvį.

Jis pagamintas plieno skirtas peiliai Nerūdijantis, su medine rankena, kuri užtikrina ergonomišką sukibimą, be to, ašmenys kalti rankomis, o tai suteikia daugiau atsparumo.


Japoniškų peilių rūšys

japoniški peiliai

Pagrindinis skirtumas tarp japoniški peiliai Tiems, kuriuos naudojame Vakaruose, kiekvienam virtuvės pjūviui yra po vieną, o tai reiškia, kad yra specializuoti indai, o ne vienas, tinkantis viskam, kaip yra su svogūnų virykle ar šefu, kurį žinome ir daugelis turime namuose.

Renkantis tarp japoniškų modelių, reikia žinoti kiekvieną iš jų, čia sužinosite daug įvairių:

Japonų virtuvėje žinomas kaip šefas, jis naudojamas daržovėms ruošti, supjaustant jas gabalėliais arba plonais griežinėliais. Jis taip pat gali būti naudojamas mėsos ar žuvies pjaustymui. Jo panašumas į šefo peilį yra ašmenų ilgis ir forma, kuri prasideda tiesiai ir baigiasi išlenktai ant galo.

Ašmenų dydžiai gali svyruoti nuo 21 cm iki 27, tie, kurie yra šių išmatavimų viduryje, yra tinkamiausi kasdieniam naudojimui.

  • Japoniškas Santoku peilis:

Arcos Riviera serija – Santoku peilis Santoku peilis...

Jie yra universaliausi ir žinomiausi tarp japoniškų peilių. Santoku vadovaujasi trimis pagrindiniais principais arba dorybėmis, dėl kurių jie vadinasi japoniškai supjaustyta mėsa, žuvis ir daržoves efektyviai.

Jie skiriasi nuo pirmųjų ar Gyuto, nes turi mažiau smailės ir yra plokštesni, taip pat dėl ​​jų naudojimo riešas yra natūralesnėje padėtyje ir dažniausiai naudojami japonų virtuvėje.

Jis turi formą…