Geriausi gartraukiai 2022 m

Ar jums reikia naujos ištraukimo kampanijos jūsų virtuvei?

Mes suteikiame jums raktus, kad išsirinktumėte geriausią ir labiausiai jums tinkantį gartraukį: nuo pat pradžių, geriau jei tai ištraukimas nei recirkuliacija

Šiandien aš padėsiu jums rasti idealų gartraukį, kad jūsų virtuvėje nebūtų dūmų ir kvapų.

Greitas atsakymas: Geriausias gartraukis yra CIARRA CBCS6201

Koks yra geriausias gartraukis?

Viduje konors buitinės virtuvės svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip laisva erdvė ir išdėstymas. Remdamiesi tuo, galite pasirinkti idealų dizainą, nes kai kurie yra tvirtinami tiesiai prie sienos 90º kampu, kiti tvirtinami prie lubų ir kt. Paprastai jis turi būti lygus arba didesnis už viryklę.

Taip pat verta turėti Turbo režimą ir automatinį laikmatį. Ir, jei galite išleisti šiek tiek daugiau, labai patogu, kad jis turi išmaniąsias funkcijas, tokias kaip WiFi ryšys su kaitlente ir mobilioji programėlė.

Toliau pristatome geriausi gartraukiais:

1. Ciarra CBCS6201 60cm gartraukis

CIARRA CBCS6201 virtuvės gartraukis 60cm...

Palyginimą pradedame nuo a dekoratyvinis gartraukis Labai patrauklaus dizaino, kuris lengvai ir harmoningai įsilieja į bet kurios virtuvės dekoraciją.

Jo ištraukimo našumas yra 380 m3/h, puikiai tinka mažoms kaitlentėms, šeimoms, kuriose yra nedaug narių, arba tiesiog naudotojams, kurie virtuvėje nenaudoja pernelyg daug pastangų.

Be to, jis taip pat yra gana tylus, palyginti su kitais modeliais, o visa galia sukuria 63 dB. Tai net tyliau nei veikiantis siurblys.

Man taip pat labai patinka, kad jame yra dvi operacinės sistemos, nes jis gali ištraukti orą link evakuacijos kanalų, bet taip pat recirkuliuoja orą anglies filtras. Verta paminėti, kad jame nėra filtro, todėl, jei ketinate pasinaudoti šia funkcija, turėsite jį įsigyti atskirai.

Juo taip pat labai paprasta naudotis, nes jame yra 5 mygtukai greičiui ir LED lemputėms valdyti. Kalbant apie kokybę, jis pagamintas iš nerūdijančio plieno vidinių dalių ir turi 12 mėnesių garantiją.


2. AEG DBB5660HM gartraukis

AEG DBB5660HM Sieninis gartraukis, 60 cm,...

Man labai patinka šis dizainas dėl to, koks jis blaivus, ir todėl, kad jis taip pat puikiai dera su dauguma šiuolaikinių virtuvių.

Be to, tai a galingas gartraukis ir efektyvus, nes stebina ištraukimo galia iki 779 m3/h, o tai yra galingiausias iš šio pasirinkimo.

Nepaisant to, visu pajėgumu jis taip pat sukuria tik 55 dB triukšmą, o tai prilygsta dviejų žmonių pokalbiui; ir turi A energinio naudingumo klasę.

Man labai patinka Brisos funkcija. Tai režimas, kurį galite įjungti iš karto po gaminimo ir jis palaiko gartraukį veikiantį valandą, tačiau gana žemu lygiu ir visiškai tyliai. Idealiai tinka palikti aplinką be dėmės ir atsikratyti bet kokių dūmų ar kvapų pėdsakų.

Jame yra 3 greičio lygiai, slankiklio jutikliniai valdikliai, LED lemputės, kad geriau apšviestų pasiruošimą, ir netgi išmanioji prijungimo sistema su suderinamomis viryklėmis. Taip pat turi ilgalaikį anglies filtrą.


3. Bosch Series 4 DWK67CM60 gartraukis

Bosch Serie 4 DWK67CM60 - Stiklo gaubtas...

Pirmas dalykas, kuris atkreipia daug dėmesio apie šį gartraukį, yra jo netradicinis ir vertikalus dizainas, kurio plokštė labiau primena plokščiaekranį televizorių nei ištraukiamą gaubtą. Dėl šios priežasties tai puikus bet kurios virtuvės puošybos priedas, suteikiantis labai elegantišką ir rafinuotą prisilietimą.

Be to, jis turi daug daugiau kuo jus nustebinti. Pirmas dalykas yra tai, kad jis veikia su kanalų sistema ir oro recirkuliacija. Tai reiškia, kad su plokštele, kuri yra akyse, ji siurbia orą ir dūmus, kurie išeina iš jūsų preparatų ir perduoda juos per aktyvintosios anglies filtravimo sistemą. Be to, jo oro įsiurbimo galia yra labai didelė, siekia net 660 m3/val., tačiau sunaudojama iki minimumo, turint A tipo energijos vartojimo efektyvumo laipsnį.

Jame yra jutikliniai valdikliai, leidžiantys valdyti 3 galios lygius ir turbo arba intensyvų režimą. Be to, jis skleidžia tik 57 dB triukšmą, yra labai lengvai valomas ir prižiūrimas, o LED apšvietimas yra daug geresnis nei tradicinis.


4. Balay 3BC666MX

Balay 3BC666MX gaubtas, pilkas

Šis ištraukimo gaubtas Nerūdijantis plienas Dūmtraukio konstrukcijoje jis gali atrodyti kaip tipiškas viso gyvenimo gaubtas, tačiau viduje slepiasi labai didelė ištraukimo galia iki 570 m.3/val. Su juo jis gali greitai pašalinti visus maisto garų, kvapų ir dūmų pėdsakus, atsiradusius gaminant.

Taip pat yra analoginiai mygtukai, leidžiantys pasirinkti vieną iš 3 greičio režimų ir įjungti LED lemputes, kurios leidžia geriau apšviesti kaitvietę nei tradicinės lemputės ar halogeninės lemputės.

Svarbu pažymėti, kad jis veikia nukreipdamas ir recirkuliuodamas orą, todėl jis praleidžia orą ir dūmus per daugybę filtrų, kad, tarkime, išvalytų ir galėtų grąžinti šį švarų, bekvapį orą atgal į tiražu. Šie filtrai yra pagaminti iš daugiasluoksnio aliuminio, kurie taip pat yra nuimami ir gali būti lengvai plaunami indaplovėje, kad būtų patogiau. Pažymėtina, kad maksimali recirkuliacijos talpa yra 400 m3/val.

Man patinka, kad jis yra gana tylus, diapazonas nuo 49 iki 69 dB, priklausomai nuo pasirinkto greičio.


5.Candy CFT610/5S

Candy CFT610/5S, Gartraukis 60 CM, 3...

Candy yra vienas iš tų prekių ženklų, pasižyminčių puikia kaina ir kokybe, kurį visada rekomenduoju. Tai yra tai, kad jų prietaisai yra gana geri, tačiau jie taip pat yra prieinami.

Fenomenalu!

Šiuo atveju kalbame apie 60 cm pločio gartraukį, kuriame yra LED apšvietimas, 3 greičio lygiai ir anglies filtrai.

Šie filtrai padės ištraukiamam orui į lauką išeiti švaresniam, taip tausojant aplinką ir pastato išorę.

Jo ištraukimo galia 208 m3/h, 3 greičio nustatymai ir žemas triukšmo lygis.

Savo ruožtu, išorinė aliuminio plokštė surenka riebalus ir gali būti nuimama plauti indaplovėje.

Tai tikras pliusas!

Kitas dalykas, kuris man patinka, yra tai, kad jis turi LED apšvietimą, todėl bus atvejų, kai jums reikės tik paties gartraukio apšvietimo. Ir kadangi jie yra LED, suvartojimas yra mažas.

Argumentai „už”:

  • 3 greičio lygiai.
  • Galima plauti indaplovėje skydelis.
  • Su mažo suvartojimo šviesos diodais.

minusai:

  • Didžiausiu greičiu jis gali būti triukšmingas.

6. Orbegozo ST 07260 D BL

Orbegozo ST 07260 D BL - Gartraukis...

Tai gana kompaktiškas gartraukis, kuris gali suklaidinti būtent dėl ​​savo dydžio, tačiau iš tikrųjų jis turi labai gerą galią daugumai namų virtuvių. Būtent jis gali pasiekti maksimalų 347 m įsiurbimą3/h, kuri puikiai tinka mažoms virtuvėms arba tiesiog tiems, kurie naudojasi ne per intensyviai arba per daug dūmų ir stiprių kvapų.

Minėta galia paskirstoma iki 3 skirtingų greičių, dėl kurių oras praeina per 2 aliuminio filtrus, kurie yra nuimami ir lengvai nuplaunami, kad pašalintų riebalus ir padėtų prietaisui geriau veikti.

Jame taip pat yra gana galinga LED lemputė, kuri padeda visada aiškiai matyti viską, ką gaminate.

Tačiau svarbu žinoti, kad jis turi E energinio naudingumo klasę, todėl ilgalaikėje perspektyvoje nėra pats ekonomiškiausias. Kita vertus, jis skleidžia daugiausiai 69 dB triukšmo, tai yra praktiškai tiek pat, kiek gali kelti veikiantis dulkių siurblys.


7. Teka TL 6310 gartraukis

Teka TL 6310 – teleskopinis ištraukimo gaubtas arba...

Atėjome prie dar vieno gana dailaus ir kompaktiško modelio, kuris bus ypač efektyvus ir naudingas mažoms virtuvėms su sumažintomis erdvėmis, nes tai vos 60 cm pločio gartraukis. Todėl nerekomenduoju, jei turite labai didelę virtuvę ar didelę kaitlentę.

Kita vertus, jis turi du skirtingus greičius, todėl ištraukimo diapazonas yra nuo 233 iki 332 m.3/h, ir jis visada palaikomas tarp 56 ir 65 dB triukšmo, kuris…