Kaip nustatyti „Amazon Echo Dot“ ketvirtą kartą.

„Amazon Echo Dot“ priedai

„Amazon“ Echo Dot 4 gen yra išmanusis garsiakalbis su laikrodžiu. Jis turi dvi skirtingas pirmąsias spalvas prieblandos mėlyną ir antrą ledyną baltą. Yra keletas tikrai unikalių dalykų, palyginti su kitais praeityje buvusiais aido įrenginiais.

 • Šis aido taškas turi 2,8 colio garsiakalbius.
 • Jame yra 3 colių garsiakalbis.
 • Jame yra „ZigBee“ išmaniųjų namų centras. Anksčiau, jei norėjote pridėti „ZigBee“ centrą, jums reikėjo aido rodymo įrenginio, tačiau dabar jie tai paėmė ir įtraukė į šį vieną aido įrenginį.
 • Jame yra 3,5 mm linijos įvesties/išvesties linija, leidžianti leisti muziką iš čia į kitą garsiakalbį arba leisti ką nors iš kompiuterio tiesiai į garsiakalbį.
 • Jame yra „Bluetooth“
 • Jame yra laisvų rankų balso pagalba su „Alexa“.
 • Jame yra išjungimo ir įjungimo mygtukas.
 • Turi apatinį šviesos žiedą, kuris veikia su balso pagalba.

Dėžutės viduje rasite 4 kartos „echo dot“ įrenginį ir maitinimo adapterį.

Norėdami nustatyti aido tašką, jums reikės „Wi -Fi“ ryšio ir „Amazon Alexa“ programos. Turite išmanųjį garsiakalbį su balso asistentu. Šis atnaujintas dizainas suteikia aiškų aukštų dinaminių vidurių ir žemųjų dažnių garsą, kad būtų gausu sodraus ir išsamaus garso. Naudodami šį įrenginį galite daryti įvairius dalykus, kuriuos galite vadinti šeima, draugais ir bendrauti su žmonėmis.

Žingsnis po sąrankos „Echo Dot“ sąrankos vadovas

Aš jums pasakysiu, kaip tai padaryti įsteigti „Amazon“ Echo Dot 4 gen.

Aš jus supažindinsiu su visais šio įrašo veiksmais, kad galėčiau nustatyti „Amazon echo dot“ 4 -osios kartos nustatymus ir būti pasiruošę eiti, kad tik susipažintumėte su „Echo Dot“.

„Echo Dot 4th Gen“ viršuje yra keturi mygtukai. Tai bus veiksmo mygtukas, šis apskritimas, kuris pliusas ir minusas padidina ir sumažina garsumą, o tada taip pat turite mygtuką, norėdami išjungti 4 kartos „Echo Dot“, kuris išjungs mikrofoną.

Echo Dot 4 karta

Prijunkite maitinimo laidą, taip pat čia yra ausinių lizdas, kad galėtumėte prijungti, pavyzdžiui, garsiakalbius.

„Amazon Alexa“ programa

Taigi čia jie turi trijų žingsnių procesą, iš pradžių pirmiausia atsisiųskite „Amazon Alexa“ programa telefone, antras žingsnis Įjunkite „Echo Dot“ ir trečias žingsnis bus paties aido taško nustatymas ir per šią „Alexa“ programą. Aš pervesiu jus prie savo telefono ir parodysiu, kaip tai padaryti.

Pirmiausia ketiname prijungti 4 -osios kartos „Echo Dot“. Taigi mes čia paimsime maitinimo laidą, o vieną pusę prijungsime prie sienos, o kitą – prie prietaiso galinės pusės.

Tai bus didesnis, skirtas maitinimo laidui. Tas, kuris yra kairėje pusėje, manau, tai priklauso nuo to, iš kurios pusės žiūrite, nes šioje pusėje jis būtų dešinėje, bet jei jis bus nukreiptas į jus, tai bus kairėje pusėje ir tada gausime šį mėlyną žiedą, kuris juda mūsų Echo Dot 4 gen. Jame sakoma, kad „Alexa“ pasveikins jus ir praneš jums, kad užbaigtumėte sąranką „Alexa“ programoje. Tai užtruks maždaug minutę, kol jūsų įrenginys pasieks tą tašką, kuriame jis pradės su jumis kalbėtis ir paprašys jūsų nustatyti.

„Sveiki. Jūsų įrenginys paruoštas sąrankai.

Tiesiog vykdykite savo instrukcijas

„Alexa“ programa pristato jūsų įrenginį internete.

Minutėlę.

Jūsų aidas paruoštas “

Echo Dot 4 gen

Sąranka pagal sąrankos vadovą, kaip nustatyti „Amazon Echo Dot 4th Gen“

Atsisiųskite „Alexa“ programą

Taigi, kitas žingsnis, atsisiųskite „Alexa“ programą į telefoną, galite tai padaryti „Google Play“ parduotuvėje, jei naudojate „Apple“, ir „Apple App Store“ baigs atsisiųsti šias programas.

Aš atidarysiu „Play“ parduotuvę, viršutinėje paieškos juostos srityje įveskite „Alexa“ programą. Kai būsite prisijungę prie „Alexa“ programos ir puslapio, ką ketinate padaryti, tai atsisiųskite ją iš šios srities, aš jau ją atsisiunčiau, todėl klausiama, ar noriu ją atidaryti iš šio puslapio, bet vėlgi atsisiųsti tą „Amazon Alexa“ programą, jei tai yra pirmasis įrenginys, kurį nustatote, bet su „Amazon Alexa“.

„Alexa“ programa

Jei negaunate programos piktogramos, kuri automatiškai pasirodo. Taip pat turėtumėte sugebėti vilkti apatinį įrenginio ekraną. Jei programa pateikiama abėcėlės tvarka, „Amazon Alexa“ programa turėtų būti rodoma tiesiai šio sąrašo viršuje, kai ištraukite aukštyn iš ekrano apačios, ji parodys sritį, kurioje yra visos jūsų telefone esančios programos, taigi tai dar vienas būdas, kuriuo galite rasti „Alpha“ nustatymus iš naujo, atlikdami automatinę sąranką.

Užbaikite „Amazon Echo“ sąranką

Man rodomas pranešimas mano viršutinės juostos srityje. Kai vilkau ekrano viršuje, gavau pranešimą iš „Amazon Alexa“. Sako, kad užbaigtas aido nustatymas jūsų „Echo“ yra beveik paruoštas.

Bakstelėkite užbaigtą sąranką, kad galėtumėte tai padaryti, jei esate tokioje pat situacijoje kaip aš. Tik pusė šios srities, bet aš pabandysiu jums tai padaryti rankiniu būdu tiems, kurie pirmą kartą tai nustato naudodami „Amazon Alexa“ programą, todėl dabar paleisime tą „Alexa“ programą spustelėdami ant jo.

Užbaikite sąranką

Užbaikite „Echo Dot“ sąranką

Tai suteikia mums pranešimą šioje viršutinėje srityje, kad užbaigtume „Echo Dot“ 4 -osios kartos sąranką, tačiau vėlgi, jei pirmą kartą naudojate šią programą, ji paragins jus prisijungti naudojant „Amazon“ paskyrą, jei neturite „Amazon“ paskyrą, jis taip pat suteiks jums galimybę susikurti paskyrą naudojant „Amazon Alexa“ programą. Jei nesate raginami automatiškai nustatyti įrenginį, kaip tai yra man ten, viršuje, kur sakoma baigti „Echo Dot“ sąranką, ką galite padaryti, kad tai nustatytumėte rankiniu būdu.

Paleiskite „Echo“

Pridėti įrenginį

 • Eikite į apatinį dešinįjį kampą ir spustelėkite ten, kur parašyta „Daugiau“.
 • Spustelėkite mažą pliuso ženklą, kuriame sakoma „Pridėti įrenginį“.

Echo Dot 4th Gen- pridėkite įrenginį

Tai bus „Amazon Echo“.

„Amazon Echo Dot“

Aš spustelėsiu tą piktogramą, ir tai bus aidas, aido taškas.

aidas-aidas-taškas-aidas-pliusas

Taigi aš pasirinksiu tą sritį ir tada bus parašyta, ar jūsų „Echo“ prijungtas? Jame oranžinė šviesa skrieja aplink prietaisą.

Aš spustelėsiu Taip.

Jei turite problemų, dėl kurių aplink oranžinę lemputę neužsidega jūsų aido įrenginys. Taip pat galite laikyti nuspaudę veiksmo mygtuką, esantį 4 -osios kartos „Echo Dot“ gale.

aido tašku užsikimšęs

Sąrankos režimas

Jei kurį laiką laikysite nuspaudę šį mygtuką, galiausiai jis pereis į sąrankos režimą, todėl šioje srityje vėl spustelės „taip“, o tada bus parašyta, kad pasirinkite „Amazon Echo“ ir jis pasirodys mano turimuose įrenginiuose.

Aš spustelėsiu jį ir sakoma, kad pasirinkite savo „Wi -Fi“ tinklą ir jis nuskaitys belaidžius maršrutizatorius, esančius jūsų apylinkėse.

„Echo Dot“ prijungimas prie „Wi-Fi“

Jame sakoma, kad „Echo Dot“ reikia prijungti prie „Wi-Fi“. Įsitikinkite, kad jūsų įrenginys yra netoliese, prijungtas prie tinklo ir susiejimo režimu atskirai, kol viskas bus tinkamai prijungta, jis pagaliau turėtų būti prijungtas prie interneto, belaidžio „Wi-Fi“ interneto ryšio, ir mes eisime į priekį , tada spustelėkite Tęsti ir tada klausia Kuris kambarys yra jūsų „Echo Dot“, o man – jis gyvenamajame kambaryje.

„Amazon Echo Dot“

Spustelėkite Tęsti ir dabar čia bus pateiktos kelios skirtingos parinktys, todėl sakoma „Išmokyk Alexą savo balso“, tai galite padaryti spustelėdami Tęsti. Tada jis tiesiog sukūrė mano balso profilius ir galiu eiti į priekį ir spustelėti „Kitas“.

Alexa Echo Dot balsas

Tada jis paprašys jūsų asmeninio namų adreso. Galite spustelėti tą failą naudodami „Amazon“ paskyrą arba rankiniu būdu įvesti ir, jei norite tai padaryti.

Įgalinti „Echo Dot“ šaligatvio funkciją

Tai suteikia man galimybę įjungti šaligatvio funkciją. Aš greitai tai lažinuosi, o čia siūloma nemokama „Amazon Music“ 30 dienų bandomoji versija. Ačiū, pasakysiu ne, ir tas pats su „Audible“. Pasakykite „ne“, nes sąranka baigta. Esate pasiruošę pradėti kalbėti su „Amazon Echo“ įrenginiu.

Šaligatvis

Einu į priekį ir spusteliu „Atlikta“. Mums gerai eiti šiuo metu, kad jūsų „Amazon“ aidas pradėtų su jumis kalbėtis. Kai kurios skirtingos mokymo programos, skirtos susipažinti su įrenginiu, kurį galite padaryti šiuo metu.

Sąrankos aidas

Dabar gilinkimės į įrenginio nustatymus. Čia apačioje paliesime skirtuką Įrenginiai. Yra du būdai, kaip tai pasiekti.

 1. Čia bakstelėkite aido parinktį arba
 2. Čia galite eiti į kambarį grupei, kurią sukūrėte su aidu.

Mes turime aidą, bandydami jį paliesti.

Pirmasis variantas

Be to, dabar turite garso įrašą, tai tik sureguliuos šiuo metu grojamos muzikos garsumą. „Pone, čia kažkas žaidžia, aš galiu tiesiog čia užeiti“. Tada turiu prieigą valdyti garsumą be balso arba paliesti tikrojo įrenginio.

Toliau turime garso nustatymus. Taigi čia galite pritaikyti žemus, vidutinius ir aukštus garsus. Galite tiesiog paspausti pliusą, kad padidintumėte bosą. Minusas, kad sumažintumėte vidutinį diapazoną ir sureguliuotumėte tai pagal savo asmenines nuostatas. Nustatykite žemus garsus iki keturių, sureguliuokite.

Toliau turime „Bluetooth“ įrenginį. Dabar yra du būdai, kuriais galite pasirinkti „Bluetooth“ įrenginį. Galite pasiimti „Bluetooth“ garsiakalbį ir su juo susieti „Echo“. Taigi, kai kalbate su asistentu ar grojate muziką ar pan. Tada jis išeis iš „Bluetooth“ garsiakalbio.

Antras variantas

Dabar antroji galimybė yra naudoti telefoną ir „Bluetooth“ prie garsiakalbio. Tai išeis iš čia, tai malonu programoms, kurios gali būti nepalaikomos, pvz.

Eikime į priekį ir suporuokite šį garsiakalbį prie mano aido. Įjunkite garsiakalbį į susiejimo režimą, tada palieskite naują įrenginį. Dabar ji ieškos ir suras „Bluetooth“ garsiakalbį,

Antrasis būdas yra per jūsų telefoną, ką mes ketiname padaryti, tai čia paliesime naują įrenginį. Mes eisime į „Bluetooth“ nustatymus savo telefone. Pamatysite, kad aidas yra prieinamas, nebent tėvai dabar yra prijungti. Taigi dabar jis čia prijungtas. Dabar, jei noriu leisti muziką iš savo telefono.

„Echo Dot“ nereaguoja, užšąla ar neveikia? FIKSUOTAS!

 1. Prijunkite jį iš čia esančio sieninio lizdo ir palikite jį atjungtą 30 sekundžių,
 2. Įjunkite jį per 30 sekundžių. Jis prasidės, taip pat užšals, todėl palaukite 30 sekundžių po 30 sekundžių.
 3. Prijunkite jį atgal, skirkite šiek tiek laiko paleisti ir, tikiuosi, dabar vėl pradėsite veikti.
 4. Dabar, jei jis vis tiek neveikia, aš siūlau jums prijungti kitą adapterio maitinimo adapterį.