Brangiausias vanduo pasaulyje

Jei reguliariai perkate mineralinį vandenį, žinote, kad jis nėra pigus. Kai kurių vardinių butelių litras gali kainuoti net 80 centų, o tai yra tikra metinė investicija vidutinei šeimai.

Tačiau tai nieko. Tiesą sakant, rinkoje yra prabangūs vandenys dizaineris, net kolekcinis, kuriame yra vandens iš natūralių šaltinių, artezinių šulinių ar net sunkiai prieinamų ledkalnių. Ar norite sužinoti, kas yra brangiausias vanduo pasaulyje? Pažvelkite į mūsų lyderių lentelę.

Brangiausias vanduo pasaulyje

1. Bauda – 4 €

Vanduo - Puikus

Jis kilęs iš Japonijos ir yra vanduo, kuris natūraliai filtruojasi Fudžio kalno gelmėse, eidamas per senovines vulkanines uolienas. Sudėtyje gausu mineralų, skoniui būdingas švelnus skonis. Jis supakuotas vandens buteliai 750 ml.


2. Tasmanijos lietus – 4 €

Vanduo-Tasmanijos-Lietus

Jos pavadinimas sako viską: Tasmanijos lietus. Tai Australijos pasiūlymas, kilęs iš Tasmanijos salos ir laikomas grynu, nes tai tikras lietaus vanduo, surenkamas ir išpilstytas į patrauklios ir elegantiškos išvaizdos 750 ml stiklinius indus.

Tai ypatinga tuo, kad Tasmanijoje yra švariausias oras pasaulyje – tik 17 milijonų dalių ištirpusių kietųjų medžiagų, todėl krituliai yra labai gryni. Vanduo Tasmanijos lietaus butelyje niekada neliečia žemės ir yra žinomas kaip vienas sveikiausių pasaulyje. Ir kaina tai rodo. Trumpai tariant, nieko bendro su klasika vandens prekybos centro stiklinėje.


3. Lauquen – 5 €

Vanduo-Lauquen

Šis artezinis šaltinio vanduo yra paimtas iš vandeningojo sluoksnio netoli San Carlos de Bariloche, Argentinos, vienos iš piečiausių ir nesugadintų vietų pasaulyje. Šaltinis slypi 500 metrų gylyje ir yra apsuptas apie 20 hektarų miško. Tekančio vandens temperatūra yra pastovi 4°C ir niekada nesiliečia su išorine aplinka. Buteliuko talpa 750 ml.


4. AquaDeco – 10 €

Vanduo-AquaDeco

„AquaDeco“ labiausiai stebina jo buteliukas – nedidelis meno kūrinys, primenantis Art Nouveau stilių. Vanduo imamas iš nesugadinto šaltinio Kanadoje ir išlaiko savo grynumą išpilstytas į butelius. Jis tiekiamas 750 ml buteliuke ir daugiausia yra tarp vandens ženklai siūlomi aukščiausios klasės restoranuose, viešbučiuose ir SPA centruose.


5. 10 tūkstančių BC – 11,5 €

Vanduo-10-Tūkstantis-pr.Kr

Norint pasiekti šio tyro, kristalinio vandens šaltinį, esantį prie Kanados pakrantės Hat Mountain ledyno Britų Kolumbijoje, už trijų dienų nuo bet kokio civilizacijos ženklo, reikia daug laiko. 10 Thousand BC yra elegantiškas, grynas ir sudėtingas produktas, parduodamas 750 ml buteliukuose.


6. Žiūrėti – 19 €

vanduo-venas

Veen yra aukščiausios kokybės vanduo, pasižymintis aukštu grynumo lygiu, ir yra vienas gėliausių ir kristališkiausių vandenų planetoje. Jis išgaunamas Suomijos Laplandijoje, netoli Tengelio miesto, ir natūraliai filtruojamas arktinėje srityje prieš pasiekiant surinkimo punktus.


7.BlingH2ARBA: 33 €

Vanduo-Bling-h2o

Daugiau nei vanduo, Bling H2Arba atrodo… šampanas! Jo kilmės vieta yra anglų kalnų šaltinis, šaltinis, esantis Didžiųjų dūminių kalnų papėdėje Tenesyje (Jungtinės Amerikos Valstijos). Prieš išpilstant į butelius, atliekamas kruopštus devynių etapų gryninimo procesas, kuris suteikia nepakartojamą apdovanojimus pelniusį skonį. Tai įmantrus gėrimas, kurį galima rasti geriausiuose restoranuose, baruose ir SPA rafinuotame 750 ml buteliuke.


8. Fillico – 180 €

vanduo-fillico

Tai tikras vanduo, kaip galima atspėti iš jo Swarovski kristalais inkrustuoto butelio, kurio kamštis simbolizuoja karaliaus ir karalienės šachmatų figūrėles. Tačiau ši nežabota prabanga yra daug daugiau nei tik išvaizda. Tiesą sakant, vanduo teka iš garsiojo Nunobiki šaltinio Kobėje, Japonijoje (rajonas, žinomas dėl sake, ryžių vyno gamybos), tikrame nepaliesto rojaus kampelyje.


9. Kona Nigari: 332 eurai

Havajai primena svajonių atostogas, kurias pavėsina palmės smėlėtuose paplūdimiuose ir plevėsuoja krištolo skaidrumo jūros bangos. Tačiau mažai kam ši vietovė asocijuojasi su Kona Nigari vandeniu, kuris teka iš šaltinio Havajų saloje, esančioje giliai vandenyne.

Yra žinoma, kad vandenyje yra okeaninių elektrolitų, kurie ne tik numalšina troškulį, bet ir padeda numesti svorio. Jie taip pat turi energijos suteikiantį ir teigiamą poveikį, kuris, atrodo, gerina odos kokybę. Kaina tikrai iki 750 ml buteliuko.


10. Crystal Water, duoklė Modigliani – 49 000 €

Krištolinis vanduo-duoklė Modiljaniui

Modiljanis suteikia savo pavadinimą šiam vandeniui, kilusiam iš natūralių šaltinių Prancūzijoje ir Fidžio saloje. Jis tiekiamas 24 karatų aukso buteliuke ir papuoštas vienos garsiausių italų menininko skulptūrų reprodukcija. Tie, kuriems pasisekė jo paragauti, sako, kad jis turi patrauklų, savitą skonį ir malonų glotnumą, sužavintį net geriausius vandens žinovus.


11. Beverly Hills 9OH20 Luxy Collection Diamond Edition – 82 600 eurų

Water-Beverly-Hills-9OH20-Luxy-Collection-Diamond-Edition

Mes pasiekėme pirmąją vietą brangiausių vandens prekių ženklų sąraše. Beverli Hilsas visada buvo laikomas vandens šampanu, ištekančiu iš Šiaurės Kalifornijos kalnų šaltinių. Bendrovė pranoko save šiuo Siera Nevados leidimu, praturtintu kaliu, kalciu ir mineralais, kad pagerintų jo skonį ir maistinę vertę.

Juvelyro Mario Padilla sukurtas buteliukas yra su balto aukso kamščiu su 14 karatų auksu, sudarytu iš daugiau nei 250 juodųjų ir 600 baltųjų deimantų. Buvo pateikti tik devyni pavyzdžiai.


Brangiausias mineralinis vanduo pasaulyje

išvadas

Pastaraisiais metais daugelis kompanijų išnaudojo vandens potencialą ir pavertė jį prabangos preke, kuri konkuruoja su brangiausias vynas pasaulyje. Tačiau kodėl brangesnės vandens rūšys taip geidžiamos? Kadangi daugeliu atvejų vanduo ateina iš giliausių žemės gelmių ir yra supakuotas į labai suprojektuotą butelį, užpildytą auksu ir brangakmeniais.