Religinė įvairovė šimtmečius apibrėžė Indiją ir yra saugoma šalies Konstitucijoje. Tačiau tarpreliginės sąjungos tebėra retos, tabu ir vis labiau neteisėtos. Naujų įstatymų plitimas visoje Indijoje, valstybėse, kurias valdo premjero Narendros Modi Bharatiya Janata partija, bando apskritai išvaryti tokias sąjungas.

Nors taisyklės galioja visose religijose, jų šalininkai teigia, kad jos skirtos pažaboti vadinamąjį „meilės džihadą“, idėją, kad musulmonai vyrai išteka už kitų tikėjimų moterų, kad paskleistų islamą. Šalininkai taip pat vaizduoja įstatymus, kurie būtini norint apsaugoti moteris nuo plėšrių vyrų, verčiančių religinius atsivertimus, tačiau ekspertai teigia, kad jie atima iš moterų agentūrą.

Jei šiuo metu Indijoje esate tarpkonfesiniai santykiai arba kadaise buvote, „The Times“ nori iš jūsų išgirsti. Mes norime žinoti socialines ir politines jėgas, veikiančias, kad galėtume jus atskirti ar palaikyti jūsų santykiuose. Mes suprantame galimą riziką pasidalinti šiomis istorijomis. Mes jų neskelbsime be jūsų leidimo, o prireikus galime imtis veiksmų apsaugoti jūsų ir jūsų šeimos tapatybę. „Times“ žurnalistai gali kreiptis į jus dėl tolesnių klausimų.