9 geriausios oro stotys su „Wi-Fi“.

Galbūt orų pokyčiai jums atrodo nenuspėjami, tačiau iš tikrųjų galime numatyti jo variantus, kad palengvintume kasdienę veiklą. Tai nėra kažkas, kas pasiekiama tik meteorologams, nes su geriausios oro stotys gausite jį savo namuose. Iš jų visų mūsų mėgstamiausias yra Sainlogic WS3500nes tai visada užtikrins maksimalų našumą.

Rinkoje yra įvairių variantų, ir jie leidžia jums tai padaryti gana tiksliai nuspėti orų prognozę. Tačiau, kad galėtumėte turėti geriausius, parengėme pasirinkimą su geriausiais pasirinkimais, kuriuos galite rasti rinkoje.

Taigi, jei norite gera oro stotis jūsų namamsNedvejodami skaitykite toliau, nes juos rasite šiame įraše.

Kokią „Wi-Fi“ oro stotį geriausia naudoti namuose?

Yra daug skirtingų variantų, į kuriuos galite atsižvelgti, ir tai yra meteorologinės stotysJie netgi gali padėti jums numatyti, ar galėsite pakabinti drabužius be incidentų. Dėl šios priežasties šiandien mes išanalizavome ir pasirinkome 9 geriausi, kuriuos rasite rinkojeir taip gausite kuo tikslesnę prognozę.

Tai yra geriausios namų „Wi-Fi“ oro stotys po mūsų peržiūros:

1. Wi-Fi orų stotis Sainlogic WS3500

meteorologinė stotis su-wifi-sainlogic-ws3500.jpg
Sainlogic WS3500 Wi-Fi meteorologinė stotis

Tai vienas iš geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje, nes jis suteiks jums visus reikalingus rodiklius. Jis yra vienas iš išsamiausių ir perduoda savo duomenis per a 2,4 GHz Wi-Fi ryšys, kad galėtumėte įrašyti visą reikiamą informaciją. Turi didelį spalvotą ekraną, kuriame nesunkiai ir be nepatogumų matysite visas jo funkcijas.

Turėk jutiklis prijungtas prie konsolės radijo ryšiu, o konsolė bus tiesiogiai prijungta prie maršrutizatoriaus per „Wi-Fi“ ryšį. Stotis duomenis gaus visiškai belaidžiu būdu, o prisijungus ekranas visada bus įjungtas. Veikimo jutiklis skirtas lauke reikalingos 2 AA baterijos veikti, kurios nėra įtrauktos į paketą.

Nuomonės apie šį modelį yra gana teigiamos, užtikrinant, kad „Tai puiki stotis turėti visus duomenis ir be didelių išlaidų, gauti labai patikimus skaitymo duomenis„. Jie taip pat užtikrina, kad „Tai labai geras kainos ir kokybės santykis, o surinkimas yra labai lengvas ir greitas“. Tai modelis, siūlantis profesionalaus lygio rezultatus ir labai tikslius oro sąlygų rodmenis.

žiūrėti kainą

taotronics-air-purifier.jpg

Pašalinkite bakterijas, erkes ir virusus iš aplinkos paprastu būdu. Mes pristatome jums geriausius oro valytuvus ir pateiksime gudrybių bei patarimų. Užsukite!

2. Wi-Fi orų stotis Netatmo NWS01-EC

weather-station-with-wifi-netatmo-nws01-ec.jpg
Netatmo NWS01-EC Wi-Fi meteorologinė stotis

Tai yra puikus pasirinkimas apsvarstytiypač todėl, kad galima tiksliai išmatuoti temperatūrą, drėgmę ir oro kokybę, taip pat patalpų triukšmo lygis ir barometrinis slėgis. Leidžia priimti įspėjimus realiuoju laiku tiesiai į išmanųjį telefoną, kad tiksliai žinotumėte, kada reikia vėdinti patalpas.

Naudodami mobilųjį telefoną galėsite lengvai pasiekti savo duomenis ir galėsite valdykite jį balsu naudodami Alexa arba Siri be jokių nepatogumų. Be to, galite lengvai pasiekti visus istorinius duomenis ir sužinoti, kas nutinka, kai jūsų nėra, arba analizuoti grafikus, kad suprastumėte tendencijas. kai kuriuos siūlo orų prognozės iki 7 dienų ateityje, kad galėtumėte lengvai pritaikyti savo drabužius. Jį labai lengva įdiegti, o jai valdyti yra nemokama programa.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko naudotojai, užtikrinantys, kad „jis yra labai tikslus ir patikimas, be to, jį galima labai lengvai prijungti„. Kita vertus, jie tikina, kad „Jis gana geras, labai stilingo ir gražaus dizaino, gerai apsaugo nuo drėgmės„. Tai puiki galimybė gerai skaityti oro sąlygas kiekvieną dieną.

žiūrėti kainą

3. Wi-Fi orų stotis Froggit WH4000SE

weather-station-with-wifi-froggit-wh4000se.jpg
Froggit WH4000SE Wi-Fi orų stotis

Yra labai moderni oro stotis su wifi ryšiu, ir kad ji turi savo programinę įrangą, kurią galima naudoti tiesiogiai kompiuteryje. Jį labai lengva konfigūruoti, o prisijungę prie debesies galėsite tai padaryti gauti gana tikslų skaitymą. Jis turi T formos dizainą ir saulės baterijų atramą, kad sumažintų energijos suvartojimą labai efektyviai ir greitai. Veikia su 2 AA baterijomis.

Jo apšviestas ekranas leidžia labai patogiai skaityti ir labai tiksliai, kad galėtumėte gerai studijuoti žaidimą. Ačiū jūsų analizės programinė įranga kompiuteryje, galima tiksliai įvertinti. Turėsite visus meteorologinius matavimus, kurių jums gali prireikti, ir taip tikrai efektyviai ir greitai suvaldysite viską, ko jums reikia.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, užtikrina, kad „Tai puikus produktas, lengvai montuojamas ir lengvai suporuojamas su ekranu„. Be to, jie užtikrina, kad „tai puiki meteorologinė stotis, ji veikia tinkamai su visomis įmontuotomis dalimis“. Be jokios abejonės, tai bus puikus pasirinkimas norint pasiekti puikų našumą ir tinkamai veikti.

žiūrėti kainą

4. Wi-Fi orų stotis Bresser 7002581

meteorologinė stotis-su-wifi-bresser-7002581.jpg
Meteorologinė stotis su Wi-Fi Bresser 7002581

Tai yra aukšto lygio meteorologijos centras kuris turi profesionalaus lygio jutiklį, kuris leidžia itin tiksliai išmatuoti visus meteorologinius duomenis. Jutiklis gana patikimai perduoda duomenis, leidžia turėti visus reikiamus išmatavimus. Jis turi atmintį, leidžiančią analizuoti duomenis, taip pat gali efektyviai numatyti orų prognozę, kad galėtumėte lengviau planuoti.

Turi Wi-Fi funkcija, su kuria galima labai paprastai dalintis savo duomenimis, o programinei įrangai atnaujinti sinchronizuotis su internetu. Galima sukonfigūruoti įvairias parinktis, kad būtų maksimalus našumas ir gauti įspėjimus, priklausomai nuo oro sąlygų. Jame taip pat yra oro indikatorius, kuris nuolat praneš apie įvairius atliekamus matavimus.

Tai orų stotis, kuri turi labai geras vartotojų, kurie ją įsigijo, nuomones, užtikrinant, kad „Tai labai gera oro stotis ir kad jūs…