8 geriausi gartraukiai jūsų virtuvei

Galbūt tam tikru atveju neteko gaminti maisto, ypač dėl stipraus kvapo ar dūmų, kuriuos jie sukuria. Norėdami išvengti šios problemos, jums reikės a gartraukis kaip ir Klarstein Auric 90kuri leis išlaikyti jūsų virtuvę švarią ir be nemalonių aromatų, puikiai padės gaminant maistą.

Tačiau yra pačių įvairiausių Ištraukimo gaubtai rinkoje, todėl sunku priimti sprendimą. Dėl šios priežasties pasirinkome tuos, kurie bus efektyvesni jūsų virtuvėje ir padės gaminti daug patogiau, nepamirštant gartraukio stiliaus, kad jis virtuvėje suteiktų stilingumo.

Taigi, jei norite gaminkite maistą taip, kad jūsų namai nebūtų užpildyti dūmais ir kvapaiskviečiame skaityti toliau, kad gautumėte itin geros kokybės gartraukį.

Koks yra geriausias gartraukis rinkoje?

Tikrai anksčiau ieškojote gartraukis ir pamatėte, kad rinkoje yra daug įvairių variantų. Dėl šios priežasties šiandien kruopščiai atrenkame 8 modelius, kuris suteiks didelį efektyvumą jūsų virtuvei ir taip išvengsite bet kokio tipo dūmų ir kvapų. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Ištraukimo gaubtas Klarstein Auric 90

gartraukis-klarstein-aurica-90.jpg
Klarstein Aurica 90 gartraukis

Tai vienas iš geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje, suteikdami jūsų virtuvei labai elegantišką atspalvį. Pašalina garus ir kitus garus, kurie erzina virtuvėje ir turi aktyvuotos anglies filtrą, kuris leidžia gana efektyviai vėdinti ir filtruoti orą. Turi puiki galia dėl 165 W variklio, puikiai tinka vidutinei ar mažai virtuvei. Jis gali būti reguliuojamas iki 3 skirtingų intensyvumo lygių su galimybe sugerti iki 620 m3 oro per valandą.

dizainas gana kompaktiškas, todėl nesunkiai prisitaikys prie bet kokios erdvės, o plotis yra tik 90cm. Jį lengvai valdysite dėl jutiklinio skydelio, kuriame galite valdyti apšvietimą ir vėdinimą. Turėk laikmačio sistema, leidžianti užprogramuoti jį veikti 5 minutes ir automatiškai išsijungia. Ant priekinio skydelio yra apsauginis stiklas, kuris puikiai atrodys.

Tų, kurie nusipirko šį modelį, nuomonės yra gana teigiamos, teigiančios, kad „Labai gražus, kelia mažai triukšmo, nevibruoja ir labai gerai sugeria be vibracijos, be to, turi LED apšvietimą„. Be to, jie teigia, kad „Jis yra labai geros kokybės, su puikia apdaila ir jo buvimas yra tiesiog neįtikėtinas„. Tai labai gero kainos ir kokybės santykio ir elegancijos gartraukis jūsų virtuvei.

žiūrėti kainą

2. Ištraukimo gaubtas CIARRA CBCW6736N

ekstraktor-hood-ciarra-cbcw6736n.jpg
Gartraukis CIARRA CBCW6736N

Tai yra labai modernaus dizaino gartraukis su skaidriu stiklu, kuris suteikia virtuvei elegancijos. Jis veikia dėl jutiklinio ekrano ir siūlo a LED apšvietimas didelės galios, kad būtų užtikrintas tinkamas visų jūsų erdvių apšvietimas. Jų ištraukimo greitis labai geras, siekia 750 m3/val. Su juo galite sugerti riebalus, dūmus ir dulkes, todėl jūsų patalpos bus švaresnės ir sveikesnės visai jūsų šeimai.

Jo energijos vartojimo efektyvumas yra A tipo, kuris garantuos mažas energijos sąnaudas, ir jo variklio galia 210W. Jo skleidžiamas triukšmo lygis yra 66 dB, o tai reiškia, kad nekils diskomfortas ar diskomfortas. Jis turi dviejų tipų ištraukimąpirmasis yra su išorine evakuacija, o kitas su vidine recirkuliacija, naudojant aktyvintosios anglies filtrą, kuris yra įtrauktas.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš pirkėjų, teigiančių, kad „Jis pagamintas iš labai geros medžiagos ir puikiai veikia 3 padėtyse, taip pat yra viskas, ko reikia jį sumontuotiKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jį labai lengva montuoti ir jis yra labai gražus, pasižymi dideliu sugerties pajėgumu, o triukšmo lygis yra priimtinas“. Tai elegantiškas ir galingas gartraukis, kuris leis turėti kur kas švaresnę virtuvę.

žiūrėti kainą

3. Ištraukimo gaubtas CIARRA CBCS6506B

viryklės gaubtas-ciarra-cbcs6506b.jpg
Gartraukis CIARRA CBCS6506B

Tai vienas gartraukis, turintis didelę galią, ir kurio didžiausias ištraukimo pajėgumas yra 650 m3/val. Dėl to jis puikiai tinka vidutinio dydžio virtuvėms, o jo triukšmo lygis yra tik 67 dB, todėl jis jums visiškai netrukdys. Ji turi dvigubą ištraukimo sistemą, viena vertus, ji gali vėdinkite orą į lauką per įtrauktą ištraukimo vamzdį. Kita vertus, galite recirkuliuoti orą virtuvės viduje su anglies filtrais.

Turėk besiūlis konstrukcinis dizainas tarp nerūdijančio plieno plokščių, ir turi skaidrų stiklą, todėl jį lengva valyti. Tai labai modernus ir elegantiškas dizainas, todėl jūsų virtuvė atrodys tiesiog unikali. vairuoti a iš viso 3 greičiai, todėl galite jį visiškai pritaikyti pagal savo poreikius. Be to, jam iš viso suteikiama 24 mėnesių garantija, todėl galite būti ramūs.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „jis yra geros kokybės, taip pat gero dizaino ir be per didelio triukšmo veikimo metu„. Be to, jie teigia, kad „gaubto montavimas yra labai paprastas, jis gerai sugeria, o žibintai yra gana galingi„. Šis gartraukis puikiai tinka bet kuriai virtuvei, jo naudojimo efektyvumas yra didelis.

žiūrėti kainą

4. Ištraukimo gaubtas Bosch DUL63CC55 Series 4

gaubtas-bosch-dul63cc55-series-4.jpg
Bosch DUL63CC55 Serie 4 gartraukis

Yra įprastas gaubtas, kuri leidžia greitai pašalinti visus virtuvės kvapus ir taip išlaikyti malonesnę aplinką. Jis turi galingą variklį, integruotą į gartraukio korpusą, kuris leidžia ištraukti didelės galios orą. Tai gaubtas leidžia labai pagerinti oro kokybę kad aplinka būtų labai švari.

Jis veikia su a riebalų filtrų sistema, kuris bus atsakingas už riebalų ir dalelių, esančių ore, sulaikymą. Taigi gaubtu galima pasiekti geriausią įmanomą veikimą, o jo veikimui nereikia turėti išmetimo į išorę. Filtrus galima plauti indaplovėje ir toliau naudoti, o tai Tai leis didelį efektyvumą. Tačiau reikia nepamiršti, kad šis modelis pasižymi D tipo energijos vartojimo efektyvumu, todėl jo sąnaudos gali būti kiek didelės.

Vartotojų, kurie jį įsigijo, nuomonės yra gana teigiamos ir užtikrina, kad „