7 geriausios įmontuojamos orkaitės 2022 m

Geriausia įmontuojama orkaitė yra modernios virtuvės etalonas: kur dar galėtumėte toje pačioje vietoje kepti kepsnį ir lazaniją, kepti žuvį ir kepti sausainius? Šie prietaisai leidžia paruošti įvairiausius patiekalus neprarandant vietos ar komforto.

Maža to, harmoningai susilieję su virtuvės baldais, įgaunate jaukią ir modernią atmosferą, priklausomai nuo jūsų baldų stiliaus.

Geriausios 2022 metų įmontuojamos orkaitės

Skirtingai nuo individualūs modeliai, dėl kurių reikia pasilenkti, norint padėti ir išimti padėklus, įmontuojamos orkaitės montuojamos didesniame aukštyje, todėl jos gali veikti vertikalioje padėtyje. Tai ne tik labai patogu, bet ir neleidžia įsitempti nugarai.

Prieš pasirenkant sau tinkamą prietaisą, svarbu suprasti, kiek vietos turite, kad įsitikintumėte, jog jis tiks jūsų virtuvėje. Ir, žinoma, jūs taip pat turite įsitikinti, kad sieninė orkaitė, kurią ketinate pasirinkti, yra tinkamo dydžio, kad atitiktų jūsų gaminimo poreikius.

Toliau pristatome geriausias įmontuojamas orkaites:

1. „Candy FCS 100 X Smart“ įmontuota orkaitė su ventiliacija – geriausiai tinka pagrindiniam dizainui

Candy Smart FCS 100 X/E, elektrinė orkaitė, 70L,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šis modelis, sukurtas ieškantiems paprastumo, išsiskiria blaiviu stiliumi ir švariomis bei minimalistinėmis formomis, kurios padeda sukurti optimalią pusiausvyrą tarp dviejų jį sudarančių medžiagų: stiklo ir nerūdijančio plieno. Tai pagrindinis dizainas, lengvai integruojamas į bet kokią virtuvės aplinką.

Naujos vidinės stiklinės durelės pasiekia vidutinę tik 55°C temperatūrą, nors vidinėje orkaitėje jau pasiekė 200°C. Nesvyruojančių stelažų struktūra garantuoja maksimalų stabilumą gaminant, net ir išimant indus iš orkaitės.

Pagrindinės funkcijos:

Stiklo paviršiuje nėra matomų varžtų; jį lengva ir greita valyti

Jo dizainas harmoningai įsilieja į bet kurią virtuvę.

Stiklinės durys visada laikomos žemoje temperatūroje

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Candy

Talpa: 71 litras


2. Hotpoint Ariston FA4S 544 IX HA įmontuojama orkaitė – geriausiai tinka pastoviai temperatūrai

Hotpoint FA4S 544 IX HA – orkaitė (vidutinė, orkaitė...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Jis suprojektuotas su naujausia vėdinimo sistema. Galinis skydelis yra optimizuotas taip, kad būtų tobulas šilumos srauto paskirstymas orkaitės viduje, be recirkuliacijos zonų.

Vienoda oro cirkuliacija visomis kryptimis ir elektroninis valdymas užtikrina optimalų gaminimą visais lygiais.

Elektroninis valdymas sumažina temperatūros svyravimus gaminant maistą, todėl kiekvieną kartą užtikrinamas pastovus karštis ir rezultatai. Su trimis „Active Steam“ funkcijomis duonai, mėsai ir žuviai galite sukurti daug sveikų ir skanių receptų su garuose.

Pagrindinės funkcijos:

Elektroninis valdymas skatina optimalų gaminimą

Oras tolygiai cirkuliuoja visomis kryptimis

Suteikia garų pojūtį ruošiant duoną, mėsą ir žuvį

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Hotpoint Ariston

Talpa: 71 litras


3. KKT Kolbe įmontuojama orkaitė – geriausiai tinka didelėms kepsninėms

KKT KOLBE/Įmontuojama orkaitė 60cm / 70L / 2,8kW /...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šį modelį labai paprasta naudoti dėl patogių mygtukų ir rankenėlių. Jis turi dvigubą termoizoliacinį stiklą, kuris užtikrina malonią temperatūrą lauke.

„PowerAir“ karšto oro funkcija optimizuoja šilumos pasiskirstymą kepimo erdvėje, o „Ecocook“ sistema su didele griliu leis žemoje temperatūroje kepti ir kepti didelius mėsos, kotletų ir žuvies gabalus. Be to, galite švelniai ir greitai atitirpinti šaldytą maistą.

Pagrindinės funkcijos:

Durų išorėje palaikoma žema temperatūra

Šiluma paskirstoma tolygiai

Atitirpsta švelniai ir greitai

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: KKT Kolbe

Talpa: 70 litrų


4. Klarstein Luminance Steam skaitmeninė įmontuota orkaitė

Klarstein Luminance Steam 3-in-1 garintuvas -...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šis įmontuotas modelis su integruotu rėmu siūlo tris skirtingas funkcijas, kad patenkintų visus kulinarinius poreikius. 900 W mikrobangų funkcija su penkiais galios lygiais idealiai tinka visoms spalvoms, kurioms reikalingas maksimalus paruošimo greitis.

Su 1500 W galia ir 1 litro įkraunamu vandens baku, ši įranga leis ruošti garuose ruoštus mėsos ir daržovių patiekalus, kad išsaugotumėte vitaminus ir maistines medžiagas.

Jame taip pat yra 1200 W įkaitintas grilis, kuris suteikia mėsos iešmams ir troškiniams tik reikiamo traškumo. Jums tereikia pasirinkti programos funkciją ir norimą gaminimo laiką.

Pagrindinės funkcijos:

Grilis gali būti naudojamas kartu su mikrobangų krosnele

Vidus pagamintas iš nerūdijančio plieno SimpleClean, kuris yra ypač patvarus ir lengvai valomas.

Jis turi garų funkciją, kuri išsaugo maiste esančius vitaminus

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Klarstein

Talpa: 34 litrai


5. Whirlpool OAKZ9 6200 CS IX daugiafunkcinė įmontuojama orkaitė

Whirlpool OAKZ9 6200 CS IX Elektrinė orkaitė 73 L...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šis modelis, sukurtas naudojant išskirtinę 6° Senso technologiją, turi labai intuityvią centrinę rankenėlę, leidžiančią reguliuoti orkaitę trimis paprastais žingsniais. Tiesiog pasirinkite vieną iš šešių iš anksto nustatytų gaminimo ciklų ir orkaitė automatiškai nustatys reikiamą laiką ir galios lygį.

Funkcija Ready2Cook naudoja galingą konvekcinę sistemą, kad greitai pasiektų reikiamą temperatūrą, nekaitinant orkaitės.

Cook3 funkcija leidžia vienu metu paruošti iki trijų skirtingų patiekalų, nerizikuojant susimaišyti aromatams. 16 pagrindinių gaminimo funkcijų siūlo lanksčius sprendimus ir optimalius kiekvieno recepto rezultatus.

Pagrindinės funkcijos:

Vos trimis žingsniais galite pasiekti įvairias orkaitės funkcijas

Vienu metu galima paruošti tris patiekalus, nemaišant aromatų

Yra 16 pagrindinių gaminimo funkcijų

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Whirlpool

Talpa: 73 litrai


6. Įmontuojama orkaitė su ventiliatoriumi Bosch Serie 2 HBF031BR0 C

Bosch – įmontuojama elektrinė orkaitė, 2 serija...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šis modelis siūlo penkias kepimo funkcijas: MultiCooking HotAir 3D, viršutinį ir apatinį kaitinimą, ventiliuojamą grilį, švelnų karštą orą ir didelio paviršiaus kintamą kepsninę. „HotAir 3D“ kepimo sistema skatina greitą ir tolygų šilumos paskirstymą orkaitės viduje, leidžiančią vienu metu gaminti trimis lygiais.

Galėsite vienu metu gaminti saldžius ir pikantiškus patiekalus, nesijaudindami dėl skonių maišymosi. „EcoClean“ valymas – tai paprastas, ekologiškas, saugus ir ekonomiškas būdas valyti orkaitės galinę sienelę gaminimo metu, nenaudojant jokių ploviklių ar cheminių priemonių.

Pagrindinės funkcijos:

Galite reguliuoti temperatūrą nuo 50°C iki 275°C.

Galite rinktis iš penkių skirtingų gaminimo funkcijų

Valymas atliekamas gaminimo metu, paprastai ir ekologiškai

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Bosch

Talpa: 66 litrai


7. Samsung NV68R3370RS įmontuojama orkaitė

SAMSUNG NV68R3370RS – pirolizinė orkaitė, dvigubas ventiliatorius...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Orkaitėje yra du ventiliatoriai, kurie sukasi priešingomis kryptimis, kad šiluma paskirstytų tolygiai; tokiu būdu visi maisto produktai gaminami toje pačioje temperatūroje ir tuo pačiu metu.

Ventiliatoriai taip pat leidžia greičiau pasiekti nustatytą temperatūrą ir taip užtikrinti didesnį energijos vartojimo efektyvumą. Katalizinio valymo sistema leidžia nuolat palaikyti orkaitę švarią: kepimo metu katalizinis pamušalas, esantis orkaitės gale, sugeria riebalus nuo purslų ir lašelių, o likučiai oksiduojasi aukštoje temperatūroje.

Teleskopiniai bėgeliai lengvai slysta ir leis į orkaitę išnešti ir išnešti net didžiausius ar sunkiausius indus. Tokiu būdu galite nuolat vartyti ir pagardinti maistą, nerizikuodami ką nors išpilti ar sumaišyti.

Pagrindinės funkcijos: