7 geriausios drabužių džiovyklės namuose

The džiovintuvas Tai prietaisas, kuris yra toks pat svarbus kaip ir gera skalbimo mašina, nes leidžia išdžiovinti drabužius bet kuriuo metu, per trumpą laiką ir sutaupyti vietos, kurios reikia kabinant skalbinius. Šiuo metu tokie yra labai efektyvūs ir kompaktiški prietaisai, taip pat leidžia apsaugoti jautrius audinius. Vienas geriausių, ką randame rinkoje, yra AEG T8DEE862todėl jis yra mūsų mėgstamiausias iš sąrašo, kurį jums šiandien parodome.

Tačiau dėl platus pasirinkimas, kurį rasite rinkoje, priimti sprendimą pirkti ne visada lengva. Dėl šios priežasties mes jums paruošėme šį palyginimą, kuriame pateikiami geriausi rinkoje esantys variantai, kurių kainos ir kokybės santykis yra geriausias.

Taigi, jei norite Pirkite geriausias drabužių džiovykles rinkojeKviečiame ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Kokia yra geriausia drabužių džiovykla?

Dėl platus pasirinkimas kad atsidūrėte rinkoje, priimti gerą sprendimą pirkti nėra taip paprasta. Kad galėtumėte tinkamai pirkti, pasirinkome 7 geriausi variantai rinkojetodėl visada galite išdžiovinti drabužius, nesvarbu, koks oras lauke.

Tai yra geriausios džiovyklės, kurias galima naudoti namuose, atlikus analizę:

1. Džiovintuvas AEG T8DEE862

dryer-aeg-t8dee862.jpg
Džiovintuvas AEG T8DEE862

Tai neabejotinai viena geriausių drabužių džiovyklių, kurias galite rasti rinkoje, ir ji turi a patentuota technologija, vadinama AbsoluteCare. Jo dėka galite automatiškai valdyti džiovinimo būgno judėjimą ir temperatūrą, kad švelniausias ciklas būtų švelniausias. Be to, su šilumos siurbliu perpus žemesnėje temperatūroje ištraukia drėgmę iš audiniųnepavedant drabužių bereikalingo karščio.

Kita vertus, jis turi svorio jutiklį, kuris leidžia automatiškai reguliuoti laiką ir energiją, kad energijos suvartojimas būtų daug efektyvesnis. Turi bendra talpa iki 8kg, kuris leidžia turėti didelę talpą, nepaisant kompaktiško dydžio. Tai labai tylus modelis ir su juo patogus LCD valdymo pultas leis jį lengvai užprogramuoti, o dėl XL dydžio durelių labai lengva pakrauti ir iškrauti.

Šis modelis turi labai gerų vartotojų atsiliepimų, kurie jį įsigijo, todėl užtikrina, kad „Tai modelis, pasižymintis dideliu efektyvumu, o drabužiai išeina visiškai sausi, nereikia jų palikti kaboti 2 ar 3 dienas, kol išdžius, taip pat galite nustoti naudoti audinių minkštiklį„. Kita vertus, jie tikina, kad „Tai puikus džiovintuvas, nes drabužiai išeina sausi ir tiesiai į spintą, kaip skelbiama„. Tai puikus pasirinkimas ir turi ekologinį režimą, leidžiantį sutaupyti daug energijos.

žiūrėti kainą

2. Maža džiovykla Hisense WDQY901428VJM

small-hisense-drier-wdqy901428vjm.jpg
Hisense mažas džiovintuvas WDQY901428VJM

Tai yra hibridinis modelis, nes tai yra skalbimo mašina, kurios bendra talpa yra 9 kg skalbimui ir 6 kg džiovinimui. Suskaičiuok su vienu 1400 aps./min sukimosi sistema, kuri leis jums pasiekti maksimalų našumą. Galite pasirinkti garų procedūrą, kuri sumažins raukšles ir pašalins kvapus, bakterijas, o drabužiai bus minkštesni.

Suskaičiuok su vienu Inverterinis variklis be šepetėlių kuris yra labai efektyvus ir turi ilgą tarnavimo laiką iki 10 metų. Jo triukšmo lygis yra gana žemas ir leidžia sutaupyti daug energijos. Suskaičiuok su vienu antibakterinis apdorojimas skalbimo priemonių stalčiuje ir skalbimo-džiovinimo mašinos liuke. Be to, jis turi atidėtą paleidimą ir galite turėti greitą 1 valandos skalbimo ir džiovinimo ciklą.

Tai modelis, turintis labai gerų vartotojų, kurie jį įsigijo, atsiliepimų, užtikrinant, kad „Tai labai išbaigta skalbyklė-džiovyklė, todėl reikia atkreipti dėmesį į jos tylumą tiek skalbimo, tiek džiovinimo programose.„. Jie taip pat užtikrina, kad „Puikiai išskalbia ir puikiai išdžiovina visus jūsų drabužius.„. Tai aukštos kokybės modelis, kuris leis jums pasiekti puikų skalbinių džiovinimo našumą.

žiūrėti kainą

3. Džiovintuvas Bosch WTR85V91ES Series 4

dryer-bosch-wtr85v91es-series-4.jpg
Bosch WTR85V91ES Series 4 džiovintuvas

Jei ieškai aukštos kokybės džiovintuvas, užtikrinantis puikų našumą, tai bus puikus pasirinkimas, kurį turėtumėte apsvarstyti. Tai leidžia reguliuoti džiovinimo laipsnį, o tai reiškia, kad drabužiai be reikalo nėra veikiami labai aukšta temperatūra. Jame yra paprastas naudoti LED ekranas. kuri leis greitai pasirinkti visas džiovyklės programas.

parodys jums likusį džiovinimo laiką, kad žinotumėte, kiek laiko liko iki džiovinimo ciklo pabaigos. siūlo a apsaugos nuo raukšlių sistemabūgno balansavimo dėka, kuris padeda apsaugoti drabužius. Dėl būgno struktūros galite išdžiovinti ir prižiūrėti pačius subtiliausius drabužius.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerų atsiliepimų, tarp kurių išsiskiria „kaina yra gana patraukli, nes yra puiki džiovintuvas, kuris puikiai išdžiovina drabužius„. Be to, jie teigia, kad „Tai puikus modelis, nes automatiškai sustoja, kai nustato, kad drabužiai yra sausi, tai yra visiškai teisingas produktas„. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote džiovyklės, kuri apsaugo jūsų drabužius ir automatiškai sustoja, kad išvengtų per didelio karščio poveikio.

žiūrėti kainą

4. Maža džiovykla Saldainiai CSO H9A2TE-S

small-drier-candy-cso-h9a2te-s.jpg
Candy CSO H9A2TE-S mažas džiovintuvas

Tai labai moderni džiovykla, kurioje yra 9 kg galios šilumos siurblys. Suskaičiuok su vienu stalčius lengva išimti ir ištuštinti, ir vandens surinkimo sistema bakelyje, esančiame ant liuko durelių. Tokiu būdu bus daug lengviau atlaisvinkite jį ir visada atlikite puikų pasirodymą.

Be to, tai labai modernus modelis, nes turi ir Wi-Fi, ir Bluetooth ryšį prijunkite jį prie „Simply-Fi“ programos. Tokiu būdu savo džiovyklę galėsite valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, taip pat turėti patarimų, kaip lengvai prižiūrėti drabužius. Turi didelis A++ energijos vartojimo efektyvumas, kuri leis maksimaliai sutaupyti energijos.

Tai modelis, turintis labai gerų atsiliepimų iš tų, kurie jį įsigijo, ir tai užtikrina, kad „Jis yra labai geras, gerai veikia ir yra labai lengvas valdyti, todėl galėsite turėti puikią kokybę„. Be to, jie teigia, kad „Jis labai gerai džiūsta, turi keletą programų ir galite išleisti vandenį arba laikyti ant durelių, todėl jis yra gana universalus.„. Tai džiovintuvas, turintis puikų…