7 geriausi vintažiniai viniliniai patefonai

tu gali turėti vieną seno vinilo kolekcija jūsų namuose, bet tu neturi kur jų klausytis, o norisi išgyventi nostalgiją ir prisiminti senus laikus… ar ne tokius senus. Norėdami tai išspręsti, jums reikės vieno iš geriausi vintažiniai vinilo patefonai kuriuos galite rasti turguje ir taip atgaminti savo vinilus bei atsipalaiduoti. Remiantis mūsų atlikta analize, geriausia, ką dabar galite rasti, yra SKAITMENINĖ DABAR! M46Wnes jis pasiūlys viską, ko reikia norint paleisti mėgstamą vinilą, taip pat turėti nuostabią retro išvaizdą.

Koks yra geriausias vintažinių vinilinių plokštelių grotuvas?

Ne visi viniliniai patefonai yra vienodi, ir dėl šios priežasties turėtumėte įsitikinti, kad pasirinkote tą, kuris atitinka jūsų poreikius. Būtent dėl ​​šios priežasties pasirinkome 7 geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje. Taigi, nieko nelaukdami susipažinkime su geriausių patefonų sąrašu.

Tai yra geriausi vintažiniai vinilo patefonai po mūsų peržiūros:

1. Vinilinis patefonas SKAITMENINĖ DABAR! M46W

vinyl-turntable-digitnow-m46w.jpg
DIGITNOW! vinilinis patefonas M46W

Tai vienas iš geriausias alternatyvas, kurias galite rasti rinkoje, ypač todėl, kad tai skaitmeninė įranga, turinti daug funkcijų. Be įrašų grotuvo, jis siūlo FM radiją ir a Bluetooth ir USB įvestis.

Jis siūlo tris skirtingus greičius, leidžiančius leisti vinilą 33, 45 ir 78 aps./min. Jame yra sistema tiesioginis įrašymas iš radijo muzikos, per bluetooth arba iš gramofono įrašų. Tai leidžia tiesiogiai perkelti garsą į MP3 formatą, taip garantuojant didesnį komfortą. Be to, jis turi a įmontuota stereofoninių garsiakalbių sistemair praktika LCD ekranas su apšvietimu kuri leidžia jums jaustis didžiausiu komfortu. Jis turi odinį dangtelį nuo dulkių, o per RCA išvestį leis labai efektyviai prijungti jį prie stiprintuvo.

Šis modelis turi labai geras vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomones, užtikrinant, kad „Jis turi puikų vintažinį dizainą, taip pat turi radiją ir USB jungtį, kad galėtumėte lengvai leisti muziką„. Jie taip pat užtikrina, kad „yra labai rekomenduojamas ir yra labai gražios apdailos, kai jos nenaudojamos„. Tai puikus pasirinkimas, ypač todėl, kad jame yra tiek daug puikių funkcijų ir belaidžiam naudojimui skirta baterija.

žiūrėti kainą

portable-bluetooth-speaker-jbl-flip-5.jpg

Nešiokite muziką visur naudodami nešiojamus „Bluetooth“ garsiakalbius. Turime geriausių ir patarimų, kaip juos teisingai pasirinkti.

2. Vinilinis patefonas WOCKODER KD-3011BU

vinilo įrašų grotuvas-wockoder-kd-3011bu.jpg
WOCKODER KD-3011BU vinilinis patefonas

Tai puikus pasirinkimas, ypač todėl, kad jis turi a labai elegantiškas dizainas ir tai leidžia turėti elementą, kuris jūsų aplinkai suteiks elegantiško ir rafinuoto prisilietimo. Turi galimybę groti 7″, 10″ ir 12″ plokšteles” gana efektyviu būdu. Be to, jis leidžia daugintis a 33/45/78 RPM greitis kad gautumėte geriausią našumą. Be to, jis turi didelio jautrumo kasetę, kuri leidžia tikrai tiksliai perskaityti informaciją.

Jis turi belaidžio įrašymo jungtį ir turi atkūrimas iš SD ir USB, kad šis modelis būtų universalesnis. Jis siūlo didelės raiškos stereo garsą su dideliu garsu ir leidžia mėgautis muzika, mėgaudamiesi puikia kambario apdaila. Be to, ji siūlo a nešiojamas dydis su lagamino dizainu tai leidžia pasiekti didžiausią įmanomą komfortą ir pasiimti jį bet kur visiškai nešiojamu būdu.

Vartotojų atsiliepimai apie šį modelį yra gana teigiami, teigdami, kad „veikia nepriekaištingai, su puikia garso kokybe ir dideliu nešiojamumu„. Be to, jie užtikrina, kad „Dėžutė pagaminta iš dirbtinės odos, labai geros kokybės su aukštos kokybės veltinio pamušalu„. Neabejotina, kad tai puikus pasirinkimas, jei ieškote maksimalaus įmanomo universalumo, o jo bluetooth funkcija leidžia daug patogiau leisti mėgstamą muziką iš bet kurios vietos.

žiūrėti kainą

3. Vinilinis patefonas SKAITMENINĖ DABAR! M422

vinyl-turntable-digitnow-m422.jpg
DIGITNOW! vinilinis patefonas M422

Mes kalbame apie aukščiausios kokybės patefoną 3 standartiniai greičiai 33, 45 ir 78 aps./min. Tai leidžia leisti bet kokio tipo įprastą vinilą ir mėgautis savo muzika šiame retro įrašų grotuve. Jame yra įmontuoti garsiakalbiai, kurie leis leisti muziką neprijungdami išorinių garsiakalbių.

Jame taip pat yra programinė įranga kompiuteriui, kuri leis jums konvertuoti garso įrašą į MP3, todėl galite gana greitai ir patogiai konvertuoti vinilą į skaitmeninį formatą. Taip pat yra RCA išvestis galinėje dalyje, kuri leidžia prijungti išorinius garsiakalbius ir a ausinių lizdas priekyje. Jis turi portfelio dizainą, todėl jį lengva pasiimti kur tik norite ir labai patogiai klausytis mėgstamo vinilo.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, patikina, kad jis turi „puikus kainos ir kokybės santykis, puikiai tinka klausytis seno vinilo„. Kita vertus, jie tikina, kad „Jis turi labai gražų vintažinio stiliaus dizainą ir labai gerą garso kokybę su įmontuotais garsiakalbiais.„. Tai aukštos kokybės patefonas, leidžiantis suskaitmeninti visą vinilo muziką ir tikrai greitai perkelti ją į skaitmeninį formatą.

žiūrėti kainą

4. Vinilinis patefonas PRIXTON VC400

vinilo įrašų grotuvas-prixton-vc400.jpg
PRIXTON VC400 vinilinis patefonas

Tai apie a aukštos kokybės vinilo grotuvas, ir tai leis greitai konvertuoti mėgstamą muziką į WAV formatą. Tai modelis su „Bluetooth“ ryšiu ir tiek yra du 3W garsiakalbiai, kad galėtumėte leisti mėgstamą muziką bet kur. Be to, jis turi RCA išvestį, USB prievadą ir prievadą ausinėms prijungti.

Šiame patefone yra visi trys standartinis greitis 33/45/78 aps./min, kuri leis lengvai leisti visą savo vinilą. Be to, kai neturite disko, galite leisti savo mėgstamą muziką tiesiogiai per „Bluetooth“ ryšį. Jis turi keraminę adatą ir lagaminą vintažinio stiliaus su natūralaus medžio apdaila. Tai suteikia labai elegantišką ir patrauklų dizainą, kurį dėl praktiško portfelio dizaino galėsite pasiimti visur.

Šis modelis turi daug teigiamų nuomonių, kurios užtikrina, kad „Jis turi labai gerą garso kokybę ir turi labai aiškias instrukcijas, kaip pasinaudoti visomis jo funkcijomis„. Jie taip pat užtikrina, kad „Tai didžiulis įrenginys, leidžiantis groti tiek didelį, tiek mažą vinilą ir turintis…