7 geriausi vandentiekio vandens valymo filtrai

Nėra jokių abejonių, kad vandens iš čiaupo dauguma žmonių nemėgsta, ypač todėl, kad jis nepasiūlo geriausios kokybės. Nors jis yra geriamas ir galime jį vartoti be baimės, visada gali būti geriau su a geras vandentiekio vandens valytuvas. Geriausia, ką galite rasti, yra BRITA On Taptodėl galėsite mėgautis grynu vandeniu ir nereikės išleisti daugiau vandens buteliuose.

Galbūt nesate susipažinę su vandentiekio vandens valymo filtrai, ir yra daug įvairių variantų, kuriuos turėtumėte apsvarstyti. Tačiau ne visi modeliai yra vienodi, todėl šiandien atrinkome tik geriausius variantus, kuriuos galite rasti rinkoje.

Koks yra geriausias vandens valymo filtras maišytuvui?

pasirinkti vandens iš čiaupo valymo filtras Tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti, nes galima rinktis iš daugybės skirtingų variantų. Dėl šios priežasties šiandien mes jums parodysime tik 7 geriausi variantai, kuriuos rasite rinkoje, ir taip galite gerti visiškai gryną vandenį nepirkdami vandens buteliuose savo namams.

Tai yra geriausi vandens valymo filtrai namų čiaupui po mūsų analizės:

1. Vandens valymo filtras maišytuvui BRITA On Tap

filter-water-purifier-for-brita-on-tap-tap.jpg
BRITA On Tap vandens valymo filtras iš čiaupo

Tai yra vienas iš geriausi vandentiekio vandens valymo įrenginiai ir mūsų mėgstamiausia. Tai valymo priemonė, kuri padės išsaugoti visus vandenyje esančius mineralus, sumažins chloro ir skonį keičiančių medžiagų kiekį. Tokiu būdu jūs galite turėti vandenį visiškai be skonių ruošti visų rūšių gėrimus. Jis turi aktyviosios anglies filtrą, o su joniniu keitikliu leidžia sumažinti vandenyje esančių metalų kiekį.

Kita vertus, ji siūlo kiaušinių pluošto membraną, kuri leidžia filtruoti daleles iki 99,9% bakterijų. Jame yra praktiškas ekranas, kuriame bus nurodyta filtro būsena, kuri turi būti keisti kas 600 litrų. Jis turi vandens srauto reguliavimą 3 padėtyse, o jo filtrus labai lengva montuoti, nenaudojant jokių įrankių, taip garantuojamas paprastas šio filtro valdymas.

Tai modelis, turintis gana teigiamų nuomonių, užtikrindamas, kad „Tai aukštos kokybės filtras, kurio filtrą labai lengva pakeisti, kad būtų patogu.„. Jie taip pat teigia, kad „labai gerai filtruoja, bet labiau patartina trumpiems bakstelėjimams, nes yra gana sunkus„. Tai filtras, kuris visiškai atitinka tai, ką žada, ir idealiai tinka filtruoti vandenį, kai nėra geriausių sąlygų.

žiūrėti kainą

termostatinis maišytuvas-for-the-shower-grohe-euphoria-180.jpg

Ar norite išlaikyti pastovią dušo temperatūrą? Naudodami tokį termostatinį maišytuvą, kokį šiandien pristatome, tai išspręsite!

2. Vandens valymo filtras maišytuvui TAPP Vandens TAPP 2 Tvist

filter-purifier-water-for-the-tapp-water-tapp-2-twist-twist.jpg
TAPP Vandens TAPP 2 Susukamas vandens iš čiaupo valymo filtras

Tai aukštos kokybės filtras, kuris leidžia pašalinti iš vandens kvapus ir blogą skonį, filtruojant iš vandens kalkes, nešvarumus ir visokius teršalus. Tai taip pat leidžia išsaugoti svarbias mineralines medžiagas vandenyje ir visa tai tiesiai iš čiaupo. Filtras pagamintas iš medžiagų visiškai be BPA ir ftalatų kad galėtumėte turėti visiškai gryno vandens. Jis siūlo tiesioginį filtravimo pajėgumą ir leidžia išgerti 1 litrą gryno vandens vos per 15 sekundžių.

Jo kasetė pagaminta iš aktyvintos anglies bloko, kuris leidžia galite filtruoti iki 1200 litrų vandens. Tai suteikia maksimalų 3 mėnesių kiekvieno filtro naudojimo laiką, o sumontavus be įrankių jis puikiai tiks ant visų jūsų čiaupų. Galite pakeisti srautas tarp filtruoto vandens arba vandentiekio vandens tiesiai svirtimi. Viršuje yra vaizdinis kalendorius, todėl tiksliai žinote, kada keisti filtrą.

Yra daug teigiamų nuomonių apie šį modelį, teigiančių, kad „Jis yra labai praktiškas ir paprastas naudoti, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad jis yra trapus, todėl su juo reikia elgtis atsargiai.„. Jie taip pat užtikrina, kad „vanduo yra visiškai beskonis, jis gerai filtruoja vandenį“.

žiūrėti kainą

3. Vandens valymo filtras maišytuvui Vandens lašas NFS WD-FC-01

water-purifying-filter-for-the-tap-waterdrop-nfs-wd-fc-01.jpg
Waterdrop NFS WD-FC-01 vandens valymo filtras iš čiaupo

Tai apie a aukščiausios kokybės vandens iš čiaupo filtras, kuri turi tarptautinius NFS sertifikatus dėl chloro, skonio ir kvapo mažinimo. Jame taip pat visiškai nėra švino, kad būtų puiki vandens kokybė. Kiekvienas filtras leidžia filtruojant 320 galonų vandens arba 3 mėnesius įprasto naudojimo namuose, todėl jis patvarus.

leidžia švino ir fluoro šalinimas, ir didelės talpos, leidžiančios vos per 1 minutę užpildyti 4 butelius vandens. Jis turi gana paprastą dizainą vandens filtro keitimui, kuris labai lengva valdyti. Turi sandarią technologiją, kuri leidžia itin paprastai pritvirtinti prie čiaupo.

Vartotojų, įsigijusių šį modelį, nuomonės yra gana teigiamos, teigiančios, kad „Jį labai lengva sumontuoti ir žymiai pagerina vandens, pratekančio per filtrą, kokybę.„. Be to, jie užtikrina, kad „leidžia pašalinti nemalonų vandens skonį ir kvapą„. Tai puikus pasirinkimas virtuvei, leidžiantis išlaikyti vandenį, kurį vartojate, visada išvalytą.

žiūrėti kainą

4. Vandens valymo filtras maišytuvui Euro geizeris

filter-water-purifier-for-the-tap-geyser-euro.jpg
Geyser Euro vandentiekio vandens valymo filtras

Tai modelis, tinkantis daugumai maišytuvų 22 mm išorinis sriegis arba 24 mm vidinis sriegis. Jis labai patogus montuoti ir naudoti kasdien, turi jungiklį, leidžiantį pasirinkti vandenį su arba be valymo. Leidžia gana efektyviai išvalyti vandenį, nuo chloro dalelių, organinių chloro ir organinių junginių.

Tai leidžia pašalinti visų rūšių sunkiųjų metalų katijonus ir anijonus, taip pat pavojingus virusus ir bakterijas. Filtras turi a 3000 litrų naudingo tarnavimo laikaskuri leidžia Jis puikiai tarnaus 4 mėnesius nekeičiant kasetės. Tai labai aukštos kokybės chromo spalvos modelis, kurio bendra talpa yra 0,5 litro per minutę.

Atsiliepimai apie šį modelį yra…