7 geriausi oro sausintuvai: atsisveikink su drėgme!

The perteklius drėgmė namuose gali būti didelė problema jūsų namuose, ypač jei norite išlaikyti sveiką aplinką. Dėl šios priežasties, kad galėtumėte pašalinti drėgmės perteklių iš oro sausintuvai visada yra puikus pasirinkimasdaugiausia todėl, kad jie gali pašalinti ir stabilizuoti visą drėgmę, kuri patenka į jūsų namus.

Apskritai jūsų namuose daugiau ar mažiau yra drėgmės, tačiau jūs turite tuo įsitikinti kovoti su juo, kad išvengtumėte ligų. Tai leis išvengti spintose ar net vonios kambaryje įprastų pelėsio darinių.

Dėl šios priežasties turėtumėte įsitikinti, kad įrengėte gerus oro sausintuvus, ypač patalpos, kuriose yra daug kondensato. Jie rekomenduojami ir prastai apšiltintuose namuose, tačiau jei nežinote, kokį modelį pasirinkti, rekomenduoju ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Koks yra geriausias drėkintuvas?

Šiuolaikinėje rinkoje galite rasti daugybę skirtingų šių įrenginių modelių, tačiau ne visi jie yra vienodos kokybės. Štai kodėl šiandien daviau sau užduotį kruopščiai parinkite geriausius oro drėkintuvus, kad galėtumėte optimaliai kovoti su drėgme savo namuose. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Pro Breeze Dehumidifier 500ml

dehumidifier-pro-breeze-500ml.jpg
Pro Breeze Dehumidifier 500ml

Tai vienas geriausių variantų, kurį rasite rinkoje, ir vienas perkamiausių, ypač dėl jo geras kainos ir kokybės santykis. Tai yra atsakinga už drėgmės, pelėsių ir garų pašalinimą iš bet kurios jūsų namų vietos. Jis yra gana mažas ir gali per dieną pašalinkite iki 250 ml drėgmėssu 500 ml rezervuaru.

Jis yra labai lengvas, todėl galite jį perkelti namuose sveria tik 1kg. Jis veikia labai tyliai, nes turi technologiją be kompresoriaus, todėl tausoja aplinką. siūlo a patogi automatinio išjungimo funkcijakuris įsijungs, kai šiukšliadėžė bus pilna, ir praneš, kada laikas ištuštinti šiukšliadėžę.

žiūrėti kainą

Vartotojų, kurie jį įsigijo, nuomonės apie šį modelį negali būti pozityvesnės, teigiančios, kad tai yra „mažas, universalus ir praktiškas„. Jie taip pat pabrėžia, kad „jis mažas, bet veiksmingas” ir kad naktį girdimas tik nedidelis ūžesys. Dėl to jis idealiai tinka net vaikų kambariuose, tačiau tai neturės neigiamos įtakos sveikatai.

drėkintuvas-tenswall-k-1.jpg

Kokie yra geriausi drėkintuvai? Mes parodome jums 5 geriausius, kad namuose būtų sveika aplinka, taip pat suteiksime patarimų ir patarimų. Įeina!

2. Pro Breeze oro sausintuvas 12L/para

dehumidifier-pro-breeze.jpg
Pro Breeze oro sausintuvas 12L/para

Jei jums reikia didelės galios, nes jūsų namuose ar biure per daug drėgmės, tai idealus modelis jums. Tai leidžia iš viso pašalinkite iki 12 litrų drėgmės per dienąsu labai mažomis elektros sąnaudomis, kurios leidžia sutaupyti pinigų sąskaitoje už elektrą.

Tai modelis, turintis a didelis 1,8 litro vandens bakas, kuris užsidarys automatiškai, kai pilnas. Jame yra išleidimo žarna, kuri leidžia toliau dirbti per drenažo sistemą be jokių nepatogumų. Jį labai lengva transportuoti, nes jis turi 4 ratus, leidžiančius jį perkelti per visas erdves. taip pat turi a LED ekranas, skirtas valdytio dėl automatinio drėgmės jutiklio jis leidžia nustatyti norimą drėgmę aplinkoje nuo 30% iki 80%.

žiūrėti kainą

Tie, kurie įsigijo šį oro drėkintuvą, teigia, kad jis yra „labai geras produktas uz gera kaina“, be to, kad jis yra „kompaktiškas ir estetiškai gražus“. Kita vertus, jie pabrėžia, kad jo „pasirodymas yra išskirtinis“, kuri garantuos, kad tikrai optimaliai ir paprastai galėsite palaikyti norimą drėgmę visose savo aplinkose.

3. Inventor Fresh 12L sausintuvas

dehumidifier-inventor-fresh-12l.jpg
Inventor Fresh 12L sausintuvas

Tai dar vienas gana galingas namų sausintuvo modelis, kuris leis ištraukti 12 litrų vandens per dieną. Tai modelis, kuriame naudojamas Ekologiškas šaltnešis R290kuri neleidžia daryti neigiamo poveikio aplinkai ir išsiskiria aukštu našumu.

Jis turi tylųjį režimą, kuriame triukšmo lygis yra labai žemas, ir laikmatį, kuris veikia nuo 0,5 iki 24 valandų. Tai leidžia rankiniu būdu sureguliuokite jo įjungimą ir išjungimą, taip pat automatinis paleidimas iš naujo, leidžiantis išlaikyti konfigūraciją net ir nutrūkus elektrai. Jame yra labai intuityvus skydelis ir ekranas, kuriame bus rodomas aplinkos drėgmės lygis. Jis gali būti naudojamas per 2 litrų bakąarba su nuolatine drenažo sistema, kad nereikėtų nuolat ištuštinti bako.

žiūrėti kainą

Žmonės, įsigiję šį modelį, tikina, kad tai yra „efektyvus ir paprastas naudoti„, o tai leidžia pašalinti drėgmę net sudėtingiausiose patalpose. Jie taip pat užtikrina, kad tai būtų „puikus drėkintuvas“ ir kad tai buvo „puikus pirkinys“, todėl tai yra puiki galimybė, kad jūsų aplinka būtų tokia drėgna, kokios norite.

Keturi. Pro Breeze sausintuvas 20L

pro-breeze-dehumidifier-20l.jpg
Pro Breeze sausintuvas 20L

Didesnėms patalpoms arba esant per aukštai oro drėgmei, tai didelio galingumo drėkintuvas. Tai leidžia pašalinti iki 20 litrų drėgmės per dieną, dėl savo saugos užrakto yra labai efektyvus ir saugus net tada, kai yra vaikų.

Šiame modelyje galite nustatyti reikalingas drėgmės lygis kiekviename kambaryje. Taip prietaisas veiks daug efektyviau ir išsijungs, kai to nereikia, kad sumažintumėte energijos sąnaudas. Be to, dėl savo LED ekrano jį bus lengviau konfigūruoti, o jo dėka didelis 5,5 litro bakaskuri yra labai gera talpa plačioms erdvėms.

žiūrėti kainą

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, teigdami, kad „per trumpą laiką išgeria daug vandens“. Jie taip pat užtikrina, kad tai yra modelis “puikiai tinka dideliems vonios kambariams“, tai yra didelio našumo sausintuvas, skirtas didelėms erdvėms.

5. De’Longhi Tasciugo AriaDry Light DNS80 oro sausintuvas

delonghi-tasciugo-ariadry-light-dns80.jpg-dehumidifier
De’Longhi Tasciugo AriaDry lengvas oro sausintuvas…