7 geriausi oksimetrai, norint žinoti SpO2 prisotinimą

Pasirūpink savo sveikata Tai visada bus svarbu, be to, kad išvengtumėte nereikalingų problemų, turėsite atlikti nuolatinius kūno matavimus. Ir viena iš pagrindinių įtaisų, kuriuos turėtumėte stebėti, yra a oksimetras, kad žinotumėte, koks yra jūsų kraujo prisotinimas deguonimi visais laikais. Tokiu būdu, jei pasirinksite tokį modelį kaip Beurer PO 30galėsite gauti gana tikslų matavimą.

Bet kokiu atveju turėtumėte turėti omenyje, kad pulsoksimetrai šiuo metu tampa vis naudingesni, ypač COVID-19 sukeltų problemų. Būtent dėl ​​šios priežasties mes kalbame apie pagrindinį prietaisą, nes tokiu būdu jūs galite sužinoti savo deguonies lygį tiesiog uždėję jį ant piršto.

Taigi, jei sergate kokia nors liga ar tiesiog norite tai padaryti pasitikrinti savo sveikatą Kviečiame ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Koks yra geriausias namų oksimetras?

Rinkoje galite rasti daugybę skirtingų variantų, iš kurių pasirinkti kada Jūs ieškote geriausių oksimetrų. Tačiau ne visi turi tikslius matavimus, ir jūs negalite žaisti su savo sveikata. Dėl šios priežasties šiandien mes pasirinkome 7 geriausios galimybės gauti patikimą matavimą, ir nereikia mokėti per daug pinigų.

Tai yra geriausi namų oksimetrai po mūsų analizės:

1. Oksimetras Beurer PO 30

oksimetras-beurer-po-30.jpg
Beurer PO 30 oksimetras

Beurer oksimetras neabejotinai yra vienas iš geriausi modeliai, kuriuos galite rasti rinkoje, ypač todėl, kad jis siūlo labai tikslius kraujo prisotinimo deguonimi matavimus. Šis oksimetras taip pat leidžia išmatuoti pulso dažnį. Turi ekranas su LED apšvietimu, leidžiančiu 4 rodymo režimus kad naudodamiesi juo galėtumėte jaustis patogiau, nepaisant matomumo sąlygų.

Tai modelis, kuris yra gana kompaktiškas ir lengvas, ir tai leidžia labai gerai išmatuoti, kai užsiimate sportu. Jame yra sistema, kuri duos aliarmą, kai vertės nepasiekia arba viršija deguonies koncentracija kraujyje. Šis oksimetras yra kliniškai įrodytas modelis, kuris siūlo vieną tiksliausių matavimų rinkoje, todėl galite būti tikri, kad matavimas yra labai griežtas ir tikslus.

Vartotojų, įsigijusių šį modelį, nuomonės yra labai geros ir teigia, kad „Tai labai tikslus modelis ir puikiai tinka intensyviam naudojimui, jį galima naudoti net ligoninės lygiu, o skirtumas yra nereikšmingas„. Jie taip pat užtikrina, kad „tai vienas patikimiausių, o ekraną labai lengva peržiūrėti bet kuriuo metu„. Tai vienas geriausių variantų, kurį rasite rinkoje, ir nors jo kaina gali būti šiek tiek aukšta, jis yra to vertas.

žiūrėti kainą

digital-front-thermometer-femometer.jpg

Naudodami skaitmeninį termometrą greitai ir efektyviai valdykite kūno temperatūrą, išlaikydami atstumą. Išrenkame geriausius 7 Įveskite!

2. Oksimetras Medisana PM 100

oksimetras-medisana-pm-100.jpg
Medisana PM 100 oksimetras

Tai kitas gana įdomus variantas, kurį galite gauti rinkojeir tiksliai matuoja deguonies prisotinimą bei pulso dažnį. Tokiu būdu parametrus galėsite turėti labai patogiai, o naudoti labai paprasta, nes Jis turi „One-Touch“ funkciją. Tai modelis, kuris leis greitai atlikti matavimus ir puikiai tinka naudoti namuose ar sportuojant.

jūsų ekranas OLED parodys rodmenis, ir iš viso yra 6 skirtingi vaizdai su iki 10 ryškumo lygių, kad galėtumėte pritaikyti jį pagal savo poreikius. Jis turi automatinio išjungimo funkciją, kuri leidžia tausoti baterijas, o matavimas neatliekamas per pirmas 8 sekundes. Šiame modelyje yra praktiškas nešiojimo dirželis, todėl galite jį pasiimti bet kur ir išnaudoti visas jo galimybes.

Tai modelis, turintis labai gerų atsiliepimų, tarp kurių išsiskiria tai, kad „Puikiai tinka sergant bronchitu ir plaučių uždegimu, norint nustatyti O2 prisotinimo sumažėjimą„. Be to, jie užtikrina, kad „Jis pasižymi gera kokybe, tikslumu ir patikimumu, taip pat turi tvirtą naudojimo saugumą.Tai modelis, pasižymintis dideliu tikslumu, tačiau jį rekomenduojama naudoti ne ligoninėje, o namuose.

žiūrėti kainą

3. Oksimetras AGPTEK FS10C-EU

oximeter-agptek-fs10c-eu.jpg
AGPTEK FS10C-EU oksimetras

Šis oksimetras yra modelis, turintis a geras tikslumas su +-2% nuokrypiu, kuris leis labai tiksliai nustatyti kraujo prisotinimo matavimą. Turi praktiškas LED ekranas, kuriuose matavimo rezultatai yra aiškūs ir lengvai įskaitomi. Jis tinka bet kokio amžiaus ir yra modelis, skirtas naudoti namuose.

Su šiuo modeliu galima gauti tikslūs matavimai vos per 10 sekundžių, kuris leis jums turėti puikų našumą. Norėdami diagnozuoti, tiesiog uždėkite pirštą ant fotoelektrinio jutiklio ir viskas grąžins rezultatą vos per kelias sekundes. Jei aptinkamas neveiklumas, jis išsijungs po 8 sekundžių po matavimo, kad pailgėtų baterijos veikimo laikas.

Šis modelis turi daug teigiamų nuomonių, kurios užtikrina, kad „Tai labai gera ir naudinga, todėl galite turėti gerą matavimą už gana priimtiną kainą.„. Kita vertus, jie taip pat užtikrina, kad „jis turi labai gerą tikslumą, net lyginant su medicininio lygio, ir yra su AAA baterijomis, dėklu ir dirželiu„Tai aukštos kokybės modelis su plačiu ekranu ir dideliu tikslumu už gana gerą kainą.

žiūrėti kainą

4. Oksimetras Mpow LPGEHP039AH

oximeter-mpow-lpgehp039ah.jpg
Mpow oksimetras LPGEHP039AH

Tai apie a oksimetras, kuris yra gana tikslus, ir kuris turi pažangiausias matavimo technologijas. Bet kokiu atveju tai labai mažas nuokrypis – maždaug 1%, o tai leidžia kai kuriuos gana patikimi rezultatai. Tai labai paprasta naudoti, nes diagnozei atlikti pakaks tik uždėti jį ant piršto ir greitai bus išmatuota išmatuota hemoglobino prisotinimo vertė.

Veikia su 2 AAA baterijomis, kuris gali būti naudojamas 30 valandų nepertraukiamai, kad galėtumėte pasiekti didelį patvarumą. Jie turi automatinę išjungimo sistemą po 5 sekundžių, kad būtų užtikrintas energijos taupymas. Jų kompaktiškas dydis leidžia lengvai pasiimti bet kurir jis yra labai lengvas, kad galėtumėte lengvai neštis be jokių pastangų.

Kalbant apie vartotojų nuomones šiuo klausimu…