7 geriausi lazeriniai atstumo matuokliai

Nėra jokių abejonių, kad lazeriniai matuokliai Jie yra puiki alternatyva tradicinei matavimo juostai, ypač todėl, kad tai sukelia daug problemų, kai reikia tiksliai atlikti matavimus. Norint efektyviai naudoti šiuos bėgimo takelius, reikia mažiausiai 2 žmonių, bet dabar jums reikia tik vieno geros kokybės lazerinis matuoklis. Profesionaliausi ir geriausi matavimai, kuriuos gali jums pasiūlyti, yra Bosch Professional GLM 50Cnes jis skirtas profesinei sričiai.

Apribojimai ir rizika atliekant matavimus jau praeityje, nes galite turėti lazerinį matuoklį, kuris suteiks tikslus atstumas be jokių nepatogumų. Tačiau ne visi modeliai vienodi ir yra vieni profesionalūs, kiti pigūs, bet kokybiški.

Koks yra geriausias lazerinis atstumo matuoklis?

egzistuoja daug įvairių lazerinių atstumo matuoklių modelių rinkoje, todėl priimti sprendimą pirkti nėra taip paprasta. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien išanalizavome ir pasirinkome tik 7 geriausi variantai, kuriuos galite rasti pasiekti tikslius, greitus matavimus ir nereikia atlikti sudėtingų manevrų ar prašyti papildomos pagalbos.

Tai yra geriausi namų lazeriniai matuokliai po mūsų analizės:

1. Lazerinis matuoklis Bosch Professional GLM 50C

lazerinis matuoklis-bosch-professional-glm-50c.jpg
Bosch Professional GLM 50C lazerinis matuoklis

Nėra jokių abejonių, kad tai yra geriausias lazerinis matuoklis kurį galite rasti rinkoje, nes jis skirtas profesionalų rinkai. Turi žymėjimo funkcija ir 360° pakreipimo jutiklis kad galėtumėte lengvai išmatuoti visus kampus. Dėl programos ir „Bluetooth“ ryšio galite lengvai tvarkyti metrinius skaičiavimus vienoje vietoje.

Tai turi labai intuityvus ekranas su apšvietimu, ir su automatine orientacija, kad skaitydami duomenis būtų patogu. Jis turi IP54 atsparumą, kuris leis naudoti bet kokioje aplinkoje be jokių nepatogumų, o matavimo atstumas yra iki 50 metrų. Tai gana tikslus modelis, nes jo paklaida yra 1,5 mm. Jis veikia su 2 AAA baterijos kartu su praktišku dėklu transportavimui.

Šio modelio apžvalgos yra gana teigiamos, užtikrinant, kad „Tai labai geras įrankis, o naudojant „Bosch“ programinę įrangą lengva įtraukti matavimus į planą per „Bluetooth“„. Be to, jie teigia, kad „Jo išmatavimai yra labai maži, todėl idealiai tinka jį nešiotis visur ir visiškai atitinka visas jo specifikacijas.„. Tai labai kokybiškas ir labai tikslus modelis, nors ir nėra toks atsparus smūgiams, todėl geriau jo nenumesti.

žiūrėti kainą

cordless-electric-screwdriver-tacklife.jpg

Naudodami akumuliatorinius elektrinius atsuktuvus, atlikite visus savo „pasidaryk pats“ darbus patogiau. Mes turime geriausius patarimus ir patarimus.

2. Lazerinis matuoklis Bosch namų ir sodo PLR 50C

lazerinis matuoklis-bosch-home-and-garden-plr-50c.jpg
Bosch namų ir sodo PLR 50C lazerinis matuoklis

Tai dar vienas lazerinis matuoklis, skirtas naudoti namuose, kuris yra labai tikslus jį naudojant. Jų klaidų diapazonas yra tik 2 mm, ir gana paprastu būdu gali įveikti iki 50 metrų atstumus. Tai leidžia automatiškai pridėti arba atimti bet kokio tipo ilgius, tūrius ir paviršius. Be to, jame yra „Bluetooth“, kad galėtumėte lengviau dokumentuoti visus matavimus dėl programos PLR Išmatuokite ir pirmyn.

Yra jutiklinio ekrano modelis, su kuriuo bus daug lengviau naudoti ir jis yra labai geros kokybės. Leidžia netiesiogiai išmatuoti aukštį ir ilgį vienu matavimu. Dėl savo polinkio jutiklio tai leidžia turėti tikslų kampų rodmenį, ir net objektams išlyginti. Jame yra praktiškas dėklas, todėl galite jį pasiimti bet kur be jokių nepatogumų.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai gerų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „jo dydis yra gana mažas, jis turi labai mažai svorio, tačiau jis veikia tikrai gerai, nes labai lengvas valdyti„. Jie taip pat užtikrina, kad „puikiai veikia su programa ir turi labai ilgą baterijos veikimo laiką“. Tai gana tikslius rodmenis pateiksiantis variantas, kurį galima panaudoti net ir profesinėje srityje.

žiūrėti kainą

3. Lazerinis matuoklis DTAPE DT50

laser-meter-dtape-dt50.jpg
DTAPE DT50 lazerinis matas

Tai labai praktiškas modelis, turintis a skaitymo diapazonas iki 50 metrųsu dideliu tikslumo lygiu. Tai leidžia vizualizuoti atstumą, plotą, tūrį, Pitagorą, tęstinumą, sudėjimą, atimtį ir didžiausias bei minimalias reikšmes. Yra galimybė rinktis iš skirtingų keičiamų vienetų.m, in, ft, ft+in„. Dėl to jis visiškai atitiks jūsų poreikius, o su apšviestu ekranu juo bus lengva naudotis bet kokioje aplinkoje.

Jis turi tyliąją funkciją ir turi atmintį, kuri leis jums saugokite iki 20 skirtingų atmintinių, kad visi duomenys būtų tikrai tikslūs. Jo korpusas padengtas minkšta guma, todėl jis yra atsparus ir visiškai neslidus. Be to, jis turi a IP54 apsauga kad būtų galima naudoti bet kurioje statybvietėje, nesunkiai nesulaužant drėgmės ar statybinių medžiagų.

Daugelis vartotojų turi gana teigiamų nuomonių apie šį modelį, užtikrindami, kad „Jis turi gerą tikslumą išmatuoti bet kurią svetainę, be to, jo kaina yra labai maža„. Be to, jie užtikrina, kad „Jis pagamintas iš gerų medžiagų ir yra pakankamai tvirtas kasdieniam naudojimui, taip pat siūlo daugybę praktinių galimybių.„. Tai gero kainos ir kokybės santykio modelis, kuris yra labai gražios ir tvirtos išvaizdos.

žiūrėti kainą

4. Lazerinis matuoklis „Mileseey S2-50“.

laser-meter-mileseey-s2-50.jpg
Mileseey S2-50 lazerinė priemonė

Tai apie a didelio tikslumo matuoklis, ir tai leidžia gana efektyviai atlikti visų tipų matavimus. Jis turi du unikalius burbulų lygius, kurie užtikrins gana tikslų matavimą bet kurioje erdvėje. Turi praktiškas LCD ekranas su apšvietimukuris pagerins duomenų matomumą, kad būtų išvengta matavimų klaidų.

Tai labai paprasta naudoti, be to, tai labai kompaktiškas modelis, kurį galite pasiimti visur. turi lygį IP54 atsparus vandeniui, be to, jis yra visiškai atsparus dulkėms, kad būtų užtikrintas didžiausias patvarumas. Jis idealiai tinka naudoti visur, net statybų zonose ar namuose. Jis ateina su savo 2 AAA baterijos, tai leidžia nedelsiant pradėti jį naudoti.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai tikslus matuoklis ir…