7 geriausi espreso aparatai: tapkite barista

Užsidėkite baristos prijuostę

Norint tinkamai pradėti dieną, nėra nieko geriau rinkitės gerą espresą, nes tai suteiks jums reikalingos energijos. Tačiau jei norite turėti geresnę patirtį namuose, geriausia, ką galite padaryti, tai nusipirkti a geros kokybes espreso aparatasnes taip ryte galėsite išgerti tokios kavos, kokios norite, o pabusite su neprilygstamu ką tik pagamintos kavos aromatu.

Nebereikės eiti į kavinę, kur žinai, kad ruošia tą kavą, kuri tau patinka, nes tavo namuose gali turėti galimybę gaukite aukščiausios kokybės kavą, kurios visada norėjote. Tačiau idėja yra pasirinkti tokį espreso aparatą, kuris puikiai atitinka jūsų poreikius, nesirenkant žemos kokybės modelio.

Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien parengėme šį įrašą, kad galėtumėte įsigykite mašiną, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius ir turėti geriausią įmanomą kokybę.

Kokie yra geriausi buitiniai espreso kavos aparatai?

Taigi galite nusipirkti vieną geriausios kokybės espreso kavos aparatas jūsų namams, atlikome nuodugnią rinkos analizę. Tokiu būdu mes radome ir šiame įraše paskelbėme tik geriausius modelius visiškai prisitaikys prie to, ko ieškotetodėl galite pasimėgauti profesionalo pagaminta kava, bet pagaminta tiesiai savo namuose.

Tai yra geriausi espreso aparatai po mūsų analizės:

1. Espreso kavos virimo aparatas De’longhi Magnifica S

espresso-machine-delonghi-magnifica-s.jpg
De’longhi Magnifica S Express kavos virimo aparatas

Nėra jokių abejonių, kad tai yra vienas iš geriausi espreso aparatai kurią galite rasti rinkoje ir kuri apima visas funkcijas, kurių reikia norint išgerti unikalią kavą. Tai labai išbaigtas modelis ir turi Termobloko technologijasu kuria vanduo idealios temperatūros pasieks vos per 35 sekundes ir šildys tik gėrimui paruošti reikalingą vandenį.

Be to, jis turi a kapučino sistema tai leidžia jums gauti tokį putų kremą, koks jums patinka. Kita vertus, galite išgerti įvairiausių kavos rūšių, įskaitant espresą, nes ji turi 13 skirtingų veikimo programų. Su besisukančio ratuko skydeliu labai lengva reguliuoti, kad išgautumėte norimo skonio ir aromato kavą.

Šio modelio nuomonės yra labai teigiamos, teigiančios, kad „tai bus jūsų kavos virimo aparatas daugelį metų„. Be to, pažymima, kad šis kavos virimo aparatas turi „integruotas malūnėlis, galintis iki smulkmenų sumalti kavą“. Tokiu būdu galite gauti kavą, kurios skonis pritaikytas išrankiausiems skoniams.

žiūrėti kainą

kavos virimo aparatas-ep3246-70-series-3200-philips.jpg

Koks yra geriausias kavos virimo aparatas namams? Rekomenduojame geriausius ir pateikiame patarimus, kaip nusipirkti savo. Įeina!

2. Espreso kavos virimo aparatas De’longhi dedikuoja

espresso-machine-delonghi-dedica.jpg
De’longhi Dedica Express kavos aparatas

Tai vienas puikus pasirinkimas, jei ieškote profesionalaus lygio kavos virimo aparato už mažą kainą, leidžiančią išgerti pirmos klasės kavos. Jo bendras slėgis yra 15 barų, su kuriais galėsite mėgautis sodraus aromato espreso kava ir tobula puta ant viršaus. Ačiū jūsų Termobloko technologija Tikslios temperatūros karštą vandenį galite paruošti vos per 35 minutes.

Dėl savo pieno putos plakiklio, kuris turi a 360 laipsnių sukimosi sistema, išplakti pieną galite tikrai paprastu būdu. Tokiu būdu galite kurti bet kokios rūšies kavos, kurios norite, labai paprastai. Jis gali būti naudojamas su malta kava arba kavos puodeliu ir puikiai tinka vienu metu išvirti du puodelius kavos.

Šis modelis turi gana teigiamų nuomonių, todėl jis turi labai gerą „kokybė ir kaina„, nes yra profesionalaus lygio kavos virimo aparatas. Jie taip pat teigia, kad tai yra modelis „puikiai tinka intensyviam naudojimui“, todėl kiekvieną kartą, kai jums prireiks, turėsite tobulą kavą, be to, ji yra labai kompaktiška, todėl galėsite ją laikyti bet kur.

žiūrėti kainą

3. Espreso kavos virimo aparatas Cecotec Power Espresso

espresso-machine-cecotec-power-espresso.jpg
Cecotec Power Espresso Express kavos virimo aparatas

Jei ieškote pigaus varianto, tai Cecotec espreso aparatas Tai bus geriausias pasirinkimas, kurį turėsite, ir jis turi 20 barų slėgio siurblį. Be to, šio kavos virimo aparato bendra galia yra 850 W, todėl galite gauti geriausią grietinėlę ir geresnis kavos aromatas. Jų garintuvas leidžia greitai išputoti pieną arba pašildyti vandenį užpilams.

galite pasiruošti du puodeliai kavos vienu metu su dviguba išleidimo anga ir puikiai tinka naudoti su malta kava. Jūsų vandens bakelyje yra a 1,5 litro talpa, kuris suteikia šiam kavos aparatui didelį universalumą. Dėl puodelio šildytuvo paviršiaus galite laikyti ir pašildykite puodelius, kai jums to reikia. Jų apsauginis vožtuvas leidžia atleisti slėgį, kai tik reikia.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, teigia, kad „gamina labai gerą kavą ir yra puikus kainos ir kokybės santykis„. Be to, jie taip pat teigia, kad tai „daug geriau nei leisti pinigus kapsulėms“, todėl turėsite kavos virimo aparatą, kuris taip pat sutaupys daug pinigų.

žiūrėti kainą

4. Express kavos virimo aparatas Cecotec Cafelizzia 790 Pro

espreso aparatas-cecotec-cafelizzia-790-pro.jpg
Cecotec Cafelizzia 790 Pro Express kavos virimo aparatas

Tai aukščiausios kokybės modelis ir yra visiškai pagamintas iš nerūdijančio plieno kuris suteikia jai didelį pasipriešinimą. Tai atneš puikų elegancija jūsų virtuveines turi ne tik unikalų dizainą, bet ir jis taip pat gana kompaktiškas. Bet kokiu atveju, jo bendra galia yra 1350 W, todėl tai yra kavos virimo aparatas, leidžiantis pasiekti didelę galią ruošiant kavą.

Turi 20 barų slėgis, todėl galite gauti geriausią kremą, o šį modelį galite gauti su manometru arba be jo. Manometro dėka galite patikrinti slėgį realiu laiku ir su juo reguliuojamas garintuvas gali jaustis labai patogiai. Jame yra nuimamas 1,2 litro vandens bakas, kuris užtikrina gerą vandens talpą.

Dauguma nuomonių apie šį modelį yra gana teigiamos, užtikrinant, kad jis yra „labai gera masina„. Jie taip pat užtikrina, kad tai puikus kavos virimo aparatas, leidžiantis turėti „tobula kava“, todėl jį lengva programuoti ir naudoti tiek ruošiant kavą, tiek norint efektyviai putoti pieną.