7 geriausi elektriniai dažymo pistoletai

Tapyba gali atrodyti kaip lengva veikla., bet norint atlikti gerą darbą, jums reikės tinkamo įrankio. Dėl šios priežasties šiandien kalbėsime apie geriausius elektriniai dažų pistoletai, kuri leis profesionaliai nudažyti namus ir baldus. Mūsų mėgstamiausias yra Bosch PFS2000nes tai geriausias pasirinkimas, kurį galite rasti rinkoje ir kuris suteiks jums profesionalią apdailą.

Tačiau rinkoje rasite daug įvairių pasirinkimų, bet ne visi yra vienodos kokybės. Dėl šios priežasties mes išanalizavome ir atrinkome geriausius variantus, kuriuos galite pasirinkti ramiai.

Koks yra geriausias elektrinis pistoletas dažymui?

Yra daugybė skirtingų elektrinių dažų pistoletų modelių, tačiau ne visi pasižymi vienodu našumu. Dėl šios priežasties šiandien išrinkome tik 7 geriausius, nes taip bus daug lengviau rasti tuos, kurie atitinka jūsų poreikius ir galėsite juos atidžiai palyginti bei analizuoti.

Tai yra geriausi tazeriai

1. Elektrinis dažų pistoletas Bosch PFS2000

electric-paint-gun-bosch-pfs2000.jpg
Bosch PFS2000 elektrinis dažų pistoletas

yra geriausias pasirinkimas, kurį rasite rinkoje nes tai aukštos kokybės dažų purškimo sistema. Turi du antgalius, tinkančius spalvotam ir bespalviam lakui bei sienų tapybai. Be to, jame yra nešiojimo diržas, kad galėtumėte jaustis patogiau, ir a bakas, kurio bendra talpa 800 ml su dangteliu, kad galėtumėte lengvai dažyti.

Dėl smulkios purškimo sistemos galite jaustis labai patogiai dažydami ant sienų ar medžio. Jų ALLPaint sistema, leidžia naudoti tuos pačius dažus tiek medienai, tiek sienai. Ji taip pat apima a „EasySelect“ valdymo sistema, su kuria galite reguliuoti purškimo greitį ir dažų kiekį. Tai labai paprastas naudoti modelis, be to, jis yra labai kompaktiškas, todėl jį galite naudoti bet kokiam darbui labai patogiai.

Šis modelis turi daug teigiamų nuomonių, kurios užtikrina, kad „Tai aukštos kokybės purkštuvas, skirtas naudoti buityje, taip pat siūlantis vienodą dažymą, jei dažai yra vandens pagrindu.„. Kita vertus, jie tikina, kad „Tai leidžia sutaupyti daug laiko dažant ir valant, nes tai sistema, kuri mažiau dėmių„. Tai labai aukštos kokybės pistoletas, leidžiantis gana efektyviai nudažyti bet kurią jūsų namų erdvę.

žiūrėti kainą

bosch-glue-gun.jpg

Elektrinis klijų pistoletas yra puikus sprendimas visiems jūsų amatų ir „pasidaryk pats“ darbams. Pateikiame geriausius ir pirkimo patarimus.

2. Elektrinis dažų purškimo pistoletas Einhell TC-SY 700 S

electric-spray-gun-paint-einhell-tc-sy-700-s.jpg
Elektrinis dažų purškimo pistoletas Einhell TC-SY 700 S

Tai dar viena puiki alternatyva, kurią galite apsvarstyti, ypač todėl, kad ji turi puikų 700W galia. Jame yra talpykla, kurioje galite laikyti 1000 ml dažų, kad dažytumėte tikrai patogiai. Yra pusiau stacionari sistemakuris idealiai tinka vidutinėms ir didelėms darbo erdvėms, norint pasiekti aukštą efektyvumą dažant.

Idealiai tinka visų tipų lakams, emaliams ir vidaus sienų dažams, o tai leis jums turėti didelį universalumą. galvutė purkštuvas yra nuimamas, kuri garantuos, kad bus daug lengviau išvalyti visus elementus. Jis turi reguliuojamą oro dangtelį, todėl galite turėti vertikalią, horizontalią ir apskritą dažų srautą. Jį labai lengva valdyti ir dėl jo labai patogu minkšta rankenakuri leidžia patogiai dirbti kelias valandas.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerą nuomonę apie jį, todėl užtikrina, kad „Jis puikiai tinka visų rūšių darbams ir leidžia gana efektyviai padengti visas sritis.„. Jie taip pat teigia, kad „Jis puikiai pateisina lūkesčius, o jo naudojimas yra labai paprastas ir patogus, nebūdamas profesionaliu ginklu“. Tai puiki galimybė, į kurią reikia atsižvelgti, kad dažydami savo namuose pasiektumėte puikų našumą.

žiūrėti kainą

3. Elektrinis dažų pistoletas TACK

electric-paint-gun-tacklife-sgp15ac.jpg
Tacklife SGP15AC elektrinis dažų pistoletas

Tai aukštos kokybės elektrinis dažų pistoletas, kuris turi 3 skirtingi purškimo režimai ir 4 purkštukų dydžiai. Tokiu būdu jis gali būti lengvai pritaikomas visiems darbams, kuriuos norite atlikti savo namuose, ir suteikia maksimalų įmanomą universalumą. Jo slėgio vožtuvas yra reguliuojamas ir gali pasiekti a bendras srautas iki 800 ml/min. todėl jis yra labai efektyvus. Reikėtų naudoti dažus, kurių klampumas 70DIN-s.

Tai lengvas modelis, kurį lengva valyti, nes visos dalys yra nuimamos, o jame yra konteineris, kuriame yra a 900 ml talpos. Patartina naudoti pistoletą 25–35 cm purškimo atstumu, kad galėtumėte pasiekti geriausias įmanomas rezultatas. Tai ideali priemonė tiek profesionaliam darbui, tiek naudojimui namuose.

Tai modelis, turintis labai geras vartotojų, kurie jį nusipirko, nuomones, užtikrinant, kad „Jis turi daugybę pritaikymų namuose, todėl labai lengva nudažyti viską, ko jums reikia.„. Be to, jie užtikrina, kad „Puikiai tinka sunkiai pasiekiamoms vietoms, todėl dažus reikia gerai atskiesti pagal paveikslą ir darbą, kurį ketinate kurti„. Tai labai aukštos kokybės dažų pistoletas, kuris leis pasiekti maksimalų našumą dažant viską, ko jums reikia.

žiūrėti kainą

4. Elektrinis dažų pistoletas AREWTEC SGT10A

electric-paint-gun-arewtec-sgt10a.jpg
Elektrinis dažų pistoletas AREWTEC SGT10A

Nėra jokių abejonių, kad tai puikus pasirinkimas, jei ieškote elektrinio dažymo pistoleto, juolab kad jis jums pasiūlys bendra galia 600W. Jis turi keturių skirtingų dydžių purkštukus, todėl visada galite pasiekti didžiausią įmanomą universalumą ir visiškai atitikti visus jūsų „pasidaryk pats“ darbo reikalavimus. turi du režimus reguliuojamas srautas ir 1000ml talpa su kuria jis pasiūlys jums visiškai optimalų našumą.

Jame yra 3 klasikiniai purškimo būdai, todėl galite pasiekti maksimalų įmanomą našumą. Rekomenduojama naudoti ginklą a atstumas nuo 1,2 iki 7,8 colio, kad galėtumėte gauti geresnę apdailą kai reikia pasiekti maksimalų našumą. Be to, jį labai lengva valyti, nes jį galima nesunkiai išardyti ir atskirti visas jo dalis, kas leis suteikti jam reikalingą priežiūrą.

Yra daug nuomonių…