6 geriausios butano dujinės viryklės namams

Kai labai šalta, būtina turėti a šildymo sistema, leidžianti gauti patogią temperatūrą ir gera vidinė temperatūra. Dėl šios priežasties turintis vieną geriausių butano dujinės viryklės namuose tai yra elementaru. Mūsų mėgstamiausias yra Orbegozo HBF100nes jis yra labai efektyvus ir leis jums išlaikyti jūsų aplinką aukščiausios klasės šildymu.

Šildytuvai ir viryklės nebėra geriausias būdas kovoti su šalčiu, juolab kad dujinės viryklės yra daug modernesnės. Šie įrenginiai yra daug galingesni ir leidžia sušildykite interjerus vos per kelias minutes. Tačiau ne visi jie yra vienodos kokybės, todėl apsispręsti dėl pirkimo gali būti šiek tiek sudėtingesnis.

Taigi, jei jus domina geriausi modeliai butano dujinės viryklės Kad jūsų namuose būtų geras šildymas, kviečiame ir toliau atidžiai skaityti paštu.

Kokia yra geriausia butano dujinė viryklė?

Pasirinkite modelį tinka jūsų namams nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti, ypač todėl, kad norite įsitikinti, kad turite viryklę, kuri užtikrins maksimalų našumą. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome 6 geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkojetodėl galite rinktis paprastesniu būdu, per daug negalvodami.

Tai yra geriausios butano dujinės viryklės namuose po mūsų analizės:

1. Blue Flame Butano dujinė viryklė Orbegozo HBF100

mėlyna liepsna-butanas-dujinė viryklė-orbegozo-hbf100.jpg
Orbegozo HBF100 mėlynos liepsnos butano dujinė viryklė

Yra mėlynos liepsnos viryklė Tai leidžia jums jaustis patogiai naudojant jį savo namuose ir siūlo ekraną su grūdinto stiklo priekine mėlyna liepsna. Jo bendra galia yra 3800 kW, o tai leis jums turėti a didelio galingumo šildymo sistema ir kad jis yra labai efektyvus. Veikia ir su butano dujos kaip ir propano dujos kad ši krosnelė būtų universalesnė.

Kita vertus, jis turi a triguba apsaugos sistema leidžia automatiškai atjungti, jei liepsna sugenda. Be to, jame yra atmosferinis CO2 analizatorius ir pjezoelektrinis uždegimas, užtikrinantis efektyvų viryklės veikimą. Šios krosnelės suvartojimas yra maksimalus 280gr/h, o ji turi a energijos vartojimo efektyvumo tipas A. Jis turi ratukus ir nešiojimo rankenas, todėl galite lengvai perkelti jį namuose be jokių nepatogumų.

Vartotojų, kurie jį įsigijo, nuomonės apie šį modelį yra labai teigiamos ir teigia, kad „Ši krosnelė labai gerai šildo, bet ne iš priekio, o iš viršaus„. Jie taip pat užtikrina, kad „Tai labai geras kainos ir kokybės santykis, o jauki atmosfera sukuriama vos per 20 minučių„. Tai puikiai kūrenanti krosnelė, kurios sąnaudos yra labai mažos, ypač jei nenaudojate maksimalios galios.

žiūrėti kainą

smart-thermostat-wifi-honeywell-home-t6r.jpg

Valdykite savo namų temperatūrą balsu arba mobiliuoju telefonu naudodami išmanųjį termostatą. Pateikiame jums tai, kas geriausia, duodame patarimų ir patarimų, ateikite!

2. Katalizinė butano dujinė viryklė Campingaz CR5000

dujinė viryklė-butane-catalytic-campingaz-cr5000.jpg
Campingaz CR5000 katalizinė butano dujinė viryklė

Tai vienas nešiojama dujinė viryklė tai leidžia turėti puikų sprendimą vidaus šildymui. Tai labai praktiška, nes nereikia jungti nei prie dujų, nei prie elektros tinklų. Turi a turi re sistemątemperatūros reguliavimas, kad jis atitiktų tai, ko jums reikia, ir pjezoelektrinė uždegimo sistema. Jo šilumos sklaida per katalizinę sistemą, kuri leidžia padidinti energijos vartojimo efektyvumą.

Jame yra keletas rankenos patogiam transportavimui, ir keturi ratai, leidžiantys lengvai judėti namuose be jokių nepatogumų. Jame yra CO2 aptikimo jutiklis, todėl viryklė automatiškai išsijungia, jei aptinka per aukštą lygį. Tai viryklė a galia 3050W, o dujų sąnaudos 220gr/val tai leidžia sunaudoti mažiau nei naudojant kitas galingesnes krosneles.

Šis modelis turi labai geras vartotojų nuomones, teigiančias, kad „Tai labai gerai sukonstruota krosnelė, kuri puikiai tinka naudoti didelėse patalpose.„. Kita vertus, jie tikina, kad „Ši krosnelė sunaudoja šiek tiek daugiau nei kitos rinkoje, tačiau šildo daugiau nei kiti modeliai, todėl verta.„. Tai labai geras modelis, jei norite, kad jūsų namuose būtų maksimalus našumas.

žiūrėti kainą

3. Blue Flame Butano dujinė viryklė De’Longhi VBF

blue-flame-butane-gas-stove-delonghi-vbf.jpg
De’Longhi VBF mėlynos liepsnos butano dujinė viryklė

Tai apie a mėlynos liepsnos krosnelės modelis kad jis turi puikų našumą ir kad jis turi aukštos kokybės mėlynos liepsnos sistemą. Tai turi 4200W didžiausia galia, kuris leidžia šildyti dideles patalpas tikrai paprastai. Tai labai galinga krosnelė, puikiai tinkanti patalpoms iki 50 kvadratinių metrų.

Jame yra sistema kintamasis liepsnos valdymasir galia, kurią galima lengvai reguliuoti rankiniu būdu arba automatiškai. Turi dvigubą apsaugos sistemą, kuri leis pasiekti maksimumą galimas veikimas jūsų viryklėje be jokios rizikos. Jo ergonomiški valdikliai yra įrenginio šone, o jis turi ratukus ir transportavimo rankenas, kad galėtumėte lengvai ir patogiai nešiotis po namus.

Atsiliepimai apie šį modelį yra gana teigiami, teigiantys, kad „jis turi gana gerą stilių, kuris puikiai tinka salone, o pristatymas yra labai greitas„. Jie taip pat užtikrina, kad „Krosnelė veikia labai gerai, turi didelę galią, 60 metrų patalpą gali apšildyti vos per 10 minučių.„. Tai viryklė, kuri pasižymi dideliu universalumu ir leidžia pasiekti puikų našumą su gana efektyviu dujų suvartojimu.

žiūrėti kainą

4. Infraraudonųjų spindulių butano dujinė viryklė Bet pone

dujinė viryklė-butanas-infraraudonieji-butsir-ebbc0016.jpg
Butsir EBBC0016 infraraudonųjų spindulių butano dujinė viryklė

Tai yra gana kompaktiška viryklė ir kad jame yra infraraudonųjų spindulių keramikos operacinė sistema su dviem galios lygiais. Šioje viryklėje yra atmosferos analizatorius, kuris leidžia turėti maksimalus patogumas ir universalumas. Galima naudoti tiek su vienu degikliu, tiek įjungus abu degiklius.

su vienu degiklis sunaudoja 98gr/h, ir pasiekia 1.5kW galią, o su dviem degikliais sąnaudos bus 200gr/h, o galia 3.0kW. jūsų sistema uždegimas yra pjezoelektrinis, ir turi dvigubą apsaugos sistemą. Su įmontuotais daugiakrypčiais ratukais galite lengvai jį perkelti be jokių nepatogumų. Veikia su visais kėbulais…