6 geriausios 2022 m. mikrobangų krosnelės

Yra prietaisas, kuris tapo nepakeičiamu šiuolaikinėje virtuvėje ir pakeitė maisto ruošimo ir gaminimo būdą. Turime omenyje geriausią mikrobangų krosnelę.

Panašios formos ir skirtingo dydžio bei funkcijos orkaitės Mikrobangų krosnelė juos galima dėti beveik bet kurioje virtuvės vietoje: skyriuje, lentynoje ar ant prekystalio.

Jie taip pat gali būti tikras įmontuojamas prietaisas, kuris tampa jūsų virtuvės baldų dalimi.

Geriausios mikrobangų krosnelės

Be tokių veiksnių kaip prietaisų dydis ir galia, renkantis mikrobangų krosnelę svarbu atsižvelgti ir į papildomą funkcionalumą. Daugelyje modelių rinkoje galite rasti atitirpinimo funkciją, kuri, kaip rodo pavadinimas, idealiai tinka maistui atitirpinti.

The grilio funkcija leidžia kepti maistą ant grotelių naudojant infraraudonųjų spindulių technologiją, o traškumo funkcija dėka a speciali plokštelėgarantuoja tolygesnį gaminimą, taip pat leidžia kepti maistą, o tai pakels jūsų patiekalus į kitą lygį.

Toliau mes jums pristatome geriausios mikrobangų krosnelės:

1. „Samsung Smart Oven“ mikrobangų krosnelė – geriausia naudojant įvairius gaminimo režimus

SAMSUNG Mikrobangų krosnelė MC28H5015CS (Stalviršis,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šiuo modeliu per trumpą laiką galima gaminti ir ant grotelių iškepti įvairiausius patiekalus. Galite pasirinkti iš 15 iš anksto nustatytų gaminimo režimų, kad per kelias minutes paruoštumėte sveikus patiekalus iš tokių ingredientų kaip švieži vaisiai ir daržovės, dribsniai, žuvis ir paukštiena.

Prietaisas yra visiškai padengtas keramika, kad būtų lengviau valyti ir kad jis nebūtų taip lengvai sugadintas net įdėjus į vidų aštrius indus. Be to, dėl dezodoranto funkcijos galite atsisveikinti su nuolatiniais kvapais.

Pagrindinės funkcijos:

Naudodami Eco režimą sutaupysite energijos

Vidus erdvus, idealiai tinka net dideliems konteineriams

Keramikinį vidų lengva valyti

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Samsung

Talpa: 28 litrai


2. Candy CMXG 22 DS plieninė mikrobangų krosnelė – geriausia gaminant maistą naudojant programą mobiliesiems

Candy X-Range CMXG22DS, mikrobangų krosnelė su griliu, 22L,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Estetika ir funkcionalumas susijungia mažame ir kompaktiškame įrenginyje, kuris užtikrina greitus rezultatus ir puikų našumą. Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių programėlėje „Cook-In-App“ rasite patarimų, gudrybių ir alternatyvių mikrobangų krosnelės naudojimo būdų.

Be to, jis siūlo jums begalines kulinarines galimybes, kurias galite lengvai valdyti. Ši mikrobangų krosnelė gamins už jus: galite pasirinkti norimą receptą iš 40 variantų (įskaitant kūdikių maistą), kad nustebintumėte savo svečius ar šeimą. Taip pat turi specialią atitirpinimo programą, kuri veikia pagal atitirpinamo maisto svorį.

Pagrindinės funkcijos:

Naujajame „Automenu“ yra tokios funkcijos kaip „Cook Light“ ir „Baby Food“, idealiai tinkančios lengviems patiekalams ir maistui jūsų kūdikiui ruošti.

Eco funkcija taupo energiją, kai ekranas išjungtas

Atitirpinimas vyksta pagal maisto svorį

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Candy

Talpa: 22 litrai


3. LG Electronics Smart Inverter skaitmeninė mikrobangų krosnelė

LG MH6535GIB - Mikrobangų krosnelė su griliu, 25 litrai,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Šis modelis su kvarcinėmis grotelėmis sukurtas naudojant Smart Inverter technologiją, kuri leis atitirpinti, šildyti ir gaminti tolygiai. Galėsite greitai paruošti patiekalus ir sumažinti energijos sąnaudas. Taip pat tiksliai subalansuoja mikrobangų galią, kad galėtumėte gaminti įvairius „sudėtingus“ patiekalus.

Jis išsaugo maisto skonį ir maistines medžiagas, taip pat siūlo įvairius gaminimo būdus dėl automatinių meniu.

Antibakterinė EasyClean vidinė danga pašalina 99,99% kenksmingų bakterijų, kurios gali prilipti prie paviršių, ir užtikrina, kad valymas būtų dvigubai greitesnis ir lengvesnis.

Pagrindinės funkcijos:

Dėl itin ryškios vidinės lempos lengva valdyti maistą

Dėl grotelių galite suteikti maistui skanų ir traškų prisilietimą

Skydelių valdikliai leidžia tiksliai valdyti temperatūrą

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: LG Electronics

Talpa: 25 litrai


4. Klarstein Luminance Prime 28l mikrobangų krosnelė – geriausia su automatiniais nustatymais

Klarstein Luminance Prime mikrobangų krosnelė su griliu...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Tai kompaktiška mikrobangų krosnelė su integruotu griliu, puikiai tinkanti studentams ar vienišiems žmonėms, bet ir šeimai. Jo talpa idealiai tinka atitirpinti, šildyti ar gaminti maistą 2–4 žmonėms.

Tarp įvairių jo funkcijų yra 12 skirtingų automatinių mikrobangų krosnelių, grilio ar kombinuotų programų, kuriomis galite šildyti visų rūšių maistą ir gėrimus. Pienas, pica, spragėsiai, bulvės, žuvis, mėsa… kiekvienam patiekalui yra tinkama programa

Dėl grūdinto stiklo pusiau veidrodinių priekinių durelių galite stebėti patiekalų gaminimo būseną.

Pagrindinės funkcijos:

Vidinė apšvietimo sistema leidžia lengvai valdyti gaminimo procesą

Yra 60 minučių laikmatis

Jo veikimas yra labai tylus

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Klarstein

Talpa: 28 litrai


5. „Panasonic NN“ mikrobangų krosnelė – geriausiai tinka naudoti

Panasonic NN-K10JWMEPG kompaktiška mikrobangų krosnelė 20 l...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Patogus naudoti dėl dviejų galios ir laiko pasirinkimo rankenėlių, šis modelis leis iš penkių skirtingų programų pasirinkti tinkamiausią gaminimo būdą. Jame yra 25,5 cm stiklo patefonas ir apskritos grotelės.

Naudodami 1000 W kvarcinę kepsninę galite greitai apkepti maistą ir paruošti visų rūšių traškius patiekalus, tokius kaip šoninė, daržovės ir skrebučiai.

Pagrindinės funkcijos:

Komplekte yra besisukanti stiklo plokštė ir apvalios grotelės

Jis turi mechaninį įjungimo veiksmą

Dėl galingos kepsninės galite paruošti traškius patiekalus

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Panasonic

Talpa: 20 litrų


6. Severin MW 7875 mikrobangų krosnelė – geriausiai tinka profesionaliam naudojimui

SEVERIN Mikrobangų krosnelė su griliu 2 in 1 iš 700 W,...

Žiūrėkite kainą AMAZON

Dėl elegantiško dizaino ir profesionalios rankenos ši mikrobangų krosnelė puikiai tiks bet kurioje virtuvėje.

Šis modelis, be to, kad jį labai paprasta naudoti, turi specialų selektorių, su kuriuo galėsite lengvai pasirinkti iš devynių skirtingų gaminimo režimų: nuo paprasto atitirpinimo iki penkių gaminimo režimų (kurie gali siekti iki 700 vatų). Galiausiai, norint naudoti grilį, pridedami dar keturi režimai. Taip mėgstamiems patiekalams galite suteikti traškios tekstūros.

Pagrindinės funkcijos:

Laikmatis leidžia nustatyti norimą veikimo laiką iki 30 minučių

Jis turi devynias skirtingas funkcijas, įskaitant atitirpinimą

Galinga kepsninė traškia jūsų mėgstamus patiekalus

Specifikacijos:

Prekinis ženklas: Severin

Talpa: 20 litrų


Patarimai prieš perkant mikrobangų krosnelę

Mikrobangų krosnelė

Mikrobangų krosnelė vaidina svarbų vaidmenį šiuolaikinėje namų virtuvėje, nes ji yra naudinga gaminant sudėtingus receptus arba virti pas garai nuo nulio arba pašildyti parduotuvėje nusipirktą maistą,

Rinkoje parduodama daug mikrobangų krosnelių, todėl gali būti nelengva žinoti, kurią iš jų pasirinkti virti mikrobangų krosnelė Owen. Tačiau prieš perkant būtina atsižvelgti į jo technines charakteristikas, kurios savo ruožtu nulems prekės kainą. Naudotojų nuomonė apie skirtingus internetinio pardavimo modelius gali padėti apsispręsti.

išoriniai matmenys

Dauguma mikrobangų krosnelių suprojektuotos taip, kad tilptų ant virtuvės stalviršio ar lentynos, todėl įsitikinkite, kad įsigytas modelis tikrai tinka turimai erdvei.

Aukštis yra dar vienas svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, jei virš tos vietos, kur norite ją pastatyti, yra pakabinamos spintelės. Standartiniai mikrobangų krosnelių dydžiai; tai yra, dažniausiai rinkoje randami dydžiai skiriasi priklausomai nuo modelio,…