10 geriausių tiesinimo šepetėlių rinkoje

Apakinkite savo šukuoseną su geriausiais tiesinimo šepečiais

Gražiai atrodyti ir jaustis nebėra ilgalaikis darbas. Nebereikia investuoti daug laiko ir pastangų norint pasiekti idealius plaukus. Plaukų džiovintuvai ir lygintuvai yra būtini įrankiai, tačiau kai kalbama apie a puikus rezultatas per kelias minutes, tiesinimo šepečiai yra nurodyta parinktis. Visos moterys namuose turi turėti vieną, į kurią galėtų kreiptis kritinėmis situacijomis.

Technologijos grožio pasaulyje nesustoja. Kasdien atsiranda vis daugiau įrenginių, skirtų patenkinti aukščiausius skonius. Idėja praleisti valandas prieš veidrodį, norint parodyti norimus plaukus, atsilieka. Turguje rasite daugybę tiesintuvų, kuriuos galite pamatyti ir pasirinkti, o išsirinkti tinkamiausią nėra lengva užduotis. Tiesą sakant, šiuo metu egzistuojanti didžiulė konkurencija ir pasiūla labai apsunkina užduotį.

Todėl čia pristatysime a 10 geriausių plaukų tiesintuvų sąrašas remiantis jo savybėmis ir pirkėjų nuomonėmis. Visa informacija ir funkcijos yra žemiau.

1. Tiesinimo šepetėlis Glide-GHD

šepetys-tiesinimas-ghd-glide.jpg
GHD Glide tiesinimo šepetys

GDH Glide tiesinimo šepetys yra sąrašo viršuje, nes jis įveikė viską pardavimo įrašai nuo jo išleidimo į rinką. Vos per kelias savaites visi modeliai buvo parduoti, pažadėjus komandai pakeisti plaukų tiesintuvus. Bet ar tai realybė? Ar šis šepetys gali palikti tradicinius lygintuvus stalčiuje? Elektrinis tiesintuvas įkaista per kelias sekundes. Paspaudus priekinį mygtuką, tereikia sulaukti norimos temperatūros ir viskas.
Jis sukurtas su joninė technologija; o tai reiškia, kad jis siunčia jonų krūvį į plaukų pluoštus, kad neutralizuotų jų pačių elektros energiją ir plaukai būtų 100% tiesūs. OiBe garbanos ir pilnas blizgesio su keliais praėjimais! Šepetys turi didelio tankio ląsteles su dviem aukščiais visų tipų plaukams šukuoti.

GHD maksimali temperatūra yra 185°C leidžia pasiekti optimalius rezultatus nepažeidžiant plaukų. Tas pats šepetys skirtas palaikyti tą pačią temperatūrą per visą praėjimą. Tai reiškia lygius, natūralius ir sveikus plaukus.

žiūrėti kainą

Šepetėlio dizainas panašus į tradicinį. Tai puiki žinia, nes tai leidžia lengvai valdyti. Be to, jame yra a 2,7 metro laidas ilgisi didesnio komforto ir manevravimo.

veido serumas-biotherm-portada.jpg

Sugrąžinkite savo veidui šviesą, džiaugsmą ir jaunystę su geriausiu veido serumu, kurį šiandien pristatome. Taip pat suteikiame daug grožio patarimų, ateikite!

2. Tiesinimo šepetėlis Philips BHH880/00

šepetys-tiesinimas-philips-bhh880.jpg
Philips BHH880 tiesinimo šepetys

Phillips yra tiesinimo šepetys su geriausia technologija, užtikrinančia a idealiai lygus ir blizgus. Investuoti valandas į kirpyklą nebėra problema. Iš namų galite akimirksniu gauti tą pačią išvaizdą. Taip yra todėl, kad Philips BHH880/00 ​​tiesinimo šepetys siūlo optimalus rezultatas vos per penkias minutes.

Šis naujoviškas, didelio našumo modelis turi patogų ir paprastą naudoti dizainą.

Prijungę ir įjungę galite pradėti šukuoti plaukus. Tai jo dėka turmalino keramikos danga kuri, be greito tiesinimo, rūpinasi plaukais, kad pasiūlytų darbą be papildomos žalos. „Phillips“ taip pat turi dviejų tipų temperatūros svyruoja nuo 170 °C iki 200 °C. Idėja yra ta, kad vartotojas reguliuoja norimą temperatūrą, kad veiktų. Šepetys sutvarko bet kokio tipo plaukus – nuo ​​pačių ploniausių iki sunkiausiai ištiesinamų – vos per kelias minutes.

žiūrėti kainą

The termoapsaugos technologija padeda šepečiui palaikyti pastovią temperatūrą; Tokiu būdu neleidžiama įrangai sumažinti savo našumo, tačiau ji taip pat reguliuoja, kad ji neviršytų reikiamo šilumos lygio, sukeldama žalą ir netinkamą elgesį. Tai reiškia, kad jei ieškote elektrinio tiesinimo šepečio, kurio rezultatai būtų geri, bet kuris rūpintųsi plaukų pluoštu, Phillips yra tas.

3. Tiesinimo šepetėlis Rowenta CF5820F0 Power Straight

tiesinimo-brush-rowenta-cf5820f0-power-straight.jpg
Rowenta tiesinimo šepetys

Rowenta Power Strainght buvo sukurtas dirbti su „sunkiais plaukais“, tai reiškia, kad šiam tiesinimo šepečiui nėra jokių iššūkių. Tai net pirmasis kvalifikuotas šepetys, skirtas sudėtingiems plaukams. Kad ir kokie garbanoti, stori ar nepaklusnūs būtų jūsų plaukai, svarbu tai, kad turėdami šią įrangą galite atrodyti taip, lyg ką tik išeitumėte iš grožio salono. Visa tai jo dėka trigubo veikimo ląstelės.
Rowenta yra tokia galinga, kad įkaista per kelias sekundes. Skaičiuojama, kad, palyginti su lygintuvu, moteris sutaupo 33 proc. Nuo šaknų iki galiukų kiekvienas plauko pluoštas yra išlygintas ir uždaroma galimybė garbantis. Be to, jonų emisija yra dar vienas didelis privalumas. Kol šukuojasi plaukus, komanda yra išskiriantys jonus, kad suvaldytų garbanos ir plaukų elektra.

žiūrėti kainą

Šepetys integruoja a temperatūros jutiklis. Tai leidžia keisti tris temperatūras: 160 °C, 180 °C ir 200 °C. Tai leidžia reguliuoti šilumą plonesniems, vidutiniams ir storesniems plaukams. Tokiu būdu plaukų pluoštas yra apsaugotas ir apsaugomas nuo gedimo. Ta pačia prasme, termokontrolės technologija Tai padeda šepečiui palaikyti šilumą pagal nurodytą, pastovų ir saugų sveikų plaukų standartą.

4. Tiesinimo šepetėlis CNXUS

tiesinimo-brush-cnxus.jpg
CNXUS tiesinimo šepetys

CNXUS yra vienas perkamiausių „Amazon“ elektrinių dantų šepetėlių. Verta pasakyti, kad jis yra vienas geriausiai vertinamų dėl didelių lūkesčių. Ana, viena iš daugelio žmonių, įsigijusių produktą Ispanijoje, gegužės 10 d. pardavimo portale parašė, kad šepetys-lygintuvas „atitinka visus mano lūkesčius. Dydis idealus, valdomas, lengvas. Jį paprasta naudoti ir greitai pasiekia norimą temperatūrą. Su žemiausia temperatūra pasiekiau norimą rezultatą, o su sausais plaukais per 5 min. Mano plaukai ilgi, banguoti/iššiurę ir apimties. „Amazon“ pristatymas buvo diena anksčiau nei tikėtasi ir puikios būklės.

Vos per 30 sekundžių šepetys įkaista ir paruoštas naudoti. Jo dizainas skiriasi nuo kitų, tačiau tai suteikia jam pliuso. Jų dideli trikampio formos dantys Jie sudaryti iš 24 tarpų, leidžiančių iššukuoti daugiau plaukų ir padidinti kontaktą 200%. Be to, jis turi penki šilumos nustatymai pasirinkti tinkamą temperatūrą, atsižvelgiant į plaukų storį ar garbanos.

žiūrėti kainą

Šepetys turi a pasukamas laidas į gerąją pusę…